JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

NAĎOVO MINISTERSTVO OD ZAČIATKU ROKA UROBILO 128 VOJENSKÝCH PRESUNOV SMEROM NA RUSKO! DO AMERICKÉHO ANÁLU NAPCHATÝ VOJNOVÝ ŠTVÁČ, SILNE RETARDOVANÝ NAĎ ROBÍ VŠETKO PRETO, ABY PODPORIL VYPUKNUTIE NUKLEÁRNEJ 3. SVETOVEJ VOJNY

SLOVENSKO: A ak USA a ich mocenský nástroj NATO môže chrániť a šíriť „demokraciu“ a svoje záujmy v ľubovoľnej časti sveta aj za cenu porušovania medzinárodných zákonov a vraždenia nevinných ľudí, tak je vrchol drzosti a pokrytectva kritizovať Rusko za to, že chráni svoje záujmy na svojom.

Šéf európskej diplomacie vyjadril vážne znepokojenie nad pohybom ruských vojsk v blízkosti ukrajinských hraníc. Naozaj pokrytectvo politikov Európskej únie v plnej paráde. Čo ich tak znepokojuje? Že Rusi premiestňujú svoje vojská v rámci vlastných hraníc? Že ich zaujíma osud Rusov na východe Ukrajiny, keď práve v tých oblastiach, kde žijú začala Ukrajinská armáda ofenzívu?

 

Anna Belousovová: A hlavne! Znepokojení sú tí, čo veľmi intenzívne a veľmi dlho premiestňujú svoje vojská ku západným hraniciam Ruska. Doteraz mali dôvod na znepokojenie nielen Rusi, ale aj občania štátov EÚ, cez ktoré sa dlhé mesiace presúvajú vojenské konvoje. Priamo sa to týka aj nás – Slovenska.

Ministerstvo obrany SR len od začiatku tohto roka upozornilo na svojej stránke na 128 presunov „spojeneckých ozbrojených síl“, t. j. predovšetkým amerických vojakov plus ďalších vojakov členov NATO. Všetky presuny sú v smere západ – východ. Tak kde sa presúvajú? Čo je na východe Európy? Aj ten čo prepadol zo zemepisu vie, že Rusko.

Celé mesiace, ba roky NATO presúva vojakov k ruským hraniciam. Ide skutočne o roky, pretože presuny boli schválené aj vtedy, keď rezort obrany mala SNS a Danko chodil pravidelne liezť Rusom do zadku. Po všetkých tých dlhoročných provokáciách sú teraz predstavitelia EÚ a USA znepokojení, že Rusko prevádza vojenské aktivity pri svojej západnej hranici?!

Vážení euroatlantickí pokrytci, na rozdiel od vás Rusko presúva svoje vojská a robí vojenské cvičenia na svojom území! Rusko nasťahuje svoje vojská tisícky kilometrov, na opačný koniec sveta ako to robia USA. A ak USA a ich mocenský nástroj NATO môže chrániť a šíriť „demokraciu“ a svoje záujmy v ľubovoľnej časti sveta aj za cenu porušovania medzinárodných zákonov a vraždenia nevinných ľudí, tak je vrchol drzosti a pokrytectva kritizovať Rusko za to, že chráni svoje záujmy na svojom území.

Odeslat komentář