JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Náklady na imigranty jsou horentní: v Belgii 800 mil € !

BELGIE: Snad žádná doba v dějinách lidstva nezná situaci jako v západní Evropě. Ilegálně příchozí z celého světa jsou prohlašováni za domácí občany a je jim hrazeno veškeré živobytí, sociální a zdravotní péče, vzdělání bydlení, právní pomoc atd., atd. Takovýto standard skýtala v dějinách jen válečná kořist a vykořisťované zotročené obyvatelstvo. Anebo, když se nějaký král pomátl nabo ožral. Jak dlouhého trvání takováto politika bude mít, prosvítá již nyní. Každopádně tomu máme povinně rozumět jako tzv. azylové politice, a že to je to nejlepší, co může současný režim konat, a nijak jinak.

Jen v Belgii, která je srovnatelná s ČR činí náklady na veškeré zaopatření imigrantů již 800 miliónů eur ročně, tj. cca horentních 21 miliard Kč každý rok – tendence stoupající. V roce 2018 stoupl příliv imigrantů prakticky o třetinu na 20 tisíc azylantů a v loňském roce již 27 tisíc!

Takovéto manýry jsou nám vnucovány za příklad té nejlepší politiky. Od východních zemí se předsudečně a diskriminačně jakýkoli příklad jiné politiky zamítá. Tedy do dotud, dokud si to jejich politici a hlavně občané nechají líbit… Samozřejmě, že drtivá většina ostatního světa má i imigraci odlišný či diferencovaný přístup, a blbci to nejsou.

Odeslat komentář