JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

NÁRODNÍ DEMOKRATÉ NA PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACI – ZA SVOBODU, PROTI TOTALITĚ (VIDEA)

ČESKO: V neděli 6. června se sešla skupina národních demokratů z Prahy, severních i západních Čech na protivládní demonstraci partnerského hnutí Otevřeme Česko – Chcípl pes. Řečníci napříč pravicovým a vlasteneckým spektrem zdůrazňovali především nesmyslnost totalitních opatření, která sužují poslední rok a půl naši zemi.

Na podiu se střídali zástupci skutečně širokého spektra od liberálně pravicových politiků až po levicově laděné vlastenecké spolky. Není to však na škodu, právě naopak, současná situace v naší zemi přímo nutí ke spojení všech, kterým není osud České republiky lhostejný. Za Národní demokracii vystoupil její předseda Adam B. Bartoš a místopředseda Jan Sedláček. Své příspěvky přednesli také naši blízcí partneři, Petr Hannig za Rozumné a Vladimíra Vítová za Alianci národních sil.

Demonstranti zaplnili horní část Václavského náměstí, pod sochou Svatého Václava se sešlo na tři stovky nespokojených občanů, celá akce však přes spravedlivou rozhořčenost protestujících proběhla v poklidném a důstojném duchu. Přes nutnost protestů v ulicích se dále připravujeme také na druhou část našeho společného boje, a to boj volební.

 

Zdroj: https://narodnidemokracie.cz

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář