JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Ne, to není vtip! na Slovensku nesmíte přijmout odměnu či mzdu ve výši 40.180 korun, musíte ji odevzdat soudcům, jinak vás čeká 8 let vězení!

SLOVENSKO: Ne, to není vtip, na Slovensku nesmíte přijmout odměnu či mzdu ve výši 40 180 korun, musíte ji odevzdat soudcům, jinak vás čeká 8 let vězení.

Někdo namítne, že je to nesmysl, že tam nemají koruny, ale eura a má pravdu. Jenomže paní soudkyně a hlavně znalec Matej Medvecký se ve svém posudku přiklonil na stranu prokuratury a jejího názoru že ekvivalent 40 180 Kč je 1488 euro a to je symbol nacismu, což znamená, že tento plat musí odevzdat panu soudci, či prokurátorovi. Co s tím udělají se už nepíše, ale pokud jim ho nedáte, jdete na 8 let za mříže.

A co jde

Symbolické šeky na částku 1488 eur předal Kotleba v roce 2017 před téměř 400 pozvanými hosty třem rodinám. Pan slovenský expert to rozdělil na číslo 14 + 88 a konstatoval, že tento nacistický symbol musí Kotlebu stát život. Politický. Vlastně i civilně svobodný. A jak řekl, tak vykonal: znalec Matej Medvecký se ve svém posudku přiklonil na stranu prokuratury a jejího názoru, že čísla 14 a 88 jsou známá a používaná v extremistické symbolice. „Prý tato šifra (14 a 88) má v neonacistickém prostředí jednoznačný a specifický význam. Jde o jednu z nejpoužívanějších šifer v prostředí extrémní pravice,“ napsal v posudku superznalec Medvecký.

Zmíněné číslo 14 podle slovenské prokuratury odkazuje na počet slov anglické věty pravicového teroristy Davida Lanea, která v překladu zní: „Musíme zajistit existenci našich lidí a budoucnost bílých dětí.“ Osmička má zastupovat osmé písmeno abecedy, kterým je H, a 88, tedy HH, je považováno za zkrácený tvar nacistického pozdravu Heil Hitler.

Příklady jiné

V roce 1977 byl poplach v tehdejších Zemědělských novinách. Komando STB žádalo zatýkání v redakci, protože se chystal masakr ve vládě a měl být zabit mimo jiné soudruh Gustáv Husák. Jak to skvělá STB odhalila? Anonym (tuším z Českých Budějovic) vypátral šifru, dle které měl být Gustáv Husák zabit. A jak na to přišel? Článek Zemědělských novin o chovu hus domácích sestříhal, složil jak PEXESO a zaslal na tajné oddělení jako to dnes dělají členové Pirátů o premiéru Babišovi či volbě do rady České televize. Během týdne se vše vysvětlilo, i STB přiznala, že je to totální zhovadilist a případ odložila. Ale…

Ten týden byl pro onoho redaktora hrůzou a peklem.

Přibližně kolem roku 2008 v Ohradní ulici v dnes již zaniklé tiskárně Viktora Koženého Victoria Security Printing nastal poplach: Česká televize oznámila, že policie si přišla pro nacistického grafika, který propagoval Adolfa Hitlera. Jak? Hákovými kříži. Všichni, kdo návrh viděli, tam nic nacistického neviděli a byli v šoku. Udavač a „expert“ ano. Podtisk na cenině měl různé tvary a jedním z nich byly i klikyháky. A pouze setřižením malého kousku toto bylo vidět, neboli nekonečný klikyhák byl sestřižením ukončen. Toho si všiml někdo jako jsou dnes Piráti, nahlásil policii jako propagaci fašismu a nacismu a zděšený grafik byl vyslýchán.

Samozřejmě opět anonymopět nějaký magor a opět strach kluka, který byl tichý a nějaký šmejd se nudil, nebo psychicky narušená zrůda udávala.

Přibližně dvacátá minuta o NATO – fakta – skutečný důvod soudu

Jasně, slovenský Marian Kotleba není ten typ, naopak tančí na hraně stolu a mezi vejci provokuje. Možná ho nějaká nacistická slovenská republika ani nezajímá. Prostě se tím baví. A policie včetně slovenské justice skáče na každou hovadinu a láká další provokatéry, místo aby pana „znalce“ vyhodila a poslala ho někam pracovat.

Soudkyně po zahájení procesu s Kotlebou dříve v tomto roce oznámila, že obžalobu bude možná posuzovat podle přísnějšího ustanovení trestního zákona, než navrhovala prokuratura. To by znamenalo, že Kotlebovi by v případě uznání viny hrozilo až osmileté vězení. Proces s Kotlebou bude pokračovat v červnu. Nebo reklama s reklamní agenturou „justice slovenská“?

Ale hlavně: dnešní „demokratická“ scéna od USA až po Brusel používá stejné prostředky, stejný princip a stejný justiční zneužitelný systém jako bolševici po roce 1948 a těžce se tomu brání obyčejní lidé stejně jako v době, kdy převzala moc totalita! Tak je dnes totalita, nebo není?

Odeslat komentář