JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

NEBEZPEČÍ TESTŮ NA COVID-19 – CO OBSAHUJÍ TYČINKY, KTERÉ NÁM STRKAJÍ DO NOSU? (VIDEO, CZ Titulky + PŘEPIS)

Když je covid údajně tak nakažlivý a šíří se kapénkami, proč nám strkají tyčinky z covid testů až hluboko do nosu? V tomto videu prozkoumáme, jaké technologie už existují, a jak testování na covid pomocí tyčinek do nosu může být trochu něco jiného. Více ve videu.

Žena ukazující tyčinku na covid test: Chci vám něco ukázat. Mám tu pár testů na covid od kamarádky. Chci je rozebrat, abychom viděli, co obsahují. Vidíte, jak se tady píše, že špička je obalená v tradičním vlákně?

Tohle vlákno je stejné vlákno, které vychází z mého těla. Tohle jsou nanočástice… ukážu vám to zblízka. Vidíte? To je stříbrná barva. Vidíte tu stříbrnou? Tady vedle je vlákno ze špičky obyčejné bavlněné tyčinky. To je bílé. Ale tato tyčinka je regulérní covid test. Rozebrala jsem ji, a tohle jsou stejné částice, které vychází z mého těla (onemocnění Morgelony). Tohle jsou nanočástice. Tyto částice jsou živé a pohybují se. Celou tyčinku jsem rozebrala. Tohle je stříbrné vlákno. Je ze špičky covid testu. Je zářivé, stříbrné, a je živé. Vidíte to, lidi?

Vidíte ty stříbrné částice? To je tohle. Nechtějí se pustit. To není bavlna. Tohle je bavlna. Tohle je covid test, tohle je obyčejná tyčinka. Vidíte, ta obyčejná vůbec nezáří. Je bílá. Dám ji vedle. Vidíte ten rozdíl v materiálu? Jedno je zářivé a jedno je bavlna. Tohle je bavlna. A tohle jsou nanočástice. Tohle jsou stříbrná vlákna. Musíte ty testy nechat být, protože vám skrze ně dávají nanočástice do hlavy. Vím to, protože tento materiál… tato stříbrná vlákna vychází z mého těla. Říká se jim Morgelony. Pokud nevíte, co to je, vyhledejte si to.

Reportáž: Dr. Casey odebrala několik vzorků vláken a říká, že se nepodobají ničemu, co kdy viděla.

Dr. Casey\: Není to textilie. Není to žádná známá látka.

Reportáž: Dr. Casey byla ohromena záhadnou látku na Brianově dlani a rozhodla se ji nechat otestovat. Snaží se ji vytáhnout, ale pevně se drží. Nakonec se uvolní.

Dr. Casey: Odebrali jsme s ní i kus kůže.

Reportáž: Dr. Casey a její kolega dr. Randy Waymore vzali vzorky do kriminální laboratoře.

Dr. Waymore: Vlákna Morgelonů nejsou žádná známá textilie jako bavlna, nylon nebo něco takového.

Reportáž: Vlákna ani nehoří, když jsou vystavena vysokému teplu.

Dr. Casey: Pracoval jste někdy s vláknem, které se kompletně nevypařilo, kromě vlákna Morgelonů?

Pracovník laboratoře: Ne.

Reportáž: Každopádně mnozí v lékařské komunitě jsou skeptičtí, ale lidé, kteří říkají, že mají Morgelony, jsou zoufalí.

Žena rozebírající covid test: Tohle jsou stříbrná vlákna. Není to bavlna. Tohle na sobě mají tyčinky používající se na covid testy. Vidíte, jak je naživu? Dělají si, co chtějí… snaží se popadnout… tohle nám dávají do hlavy. Tohle je na testech na covid. Tyto sračky nám dávají do mozku, blízko k mozku. Je naštvaný. Dívejte. Živě vám tady ukazuji… dívejte, je naštvaný.

Žena 2: Ani na to nedýcháš a hýbe se.

Žena 1: Vidíš, jak je naštvaný? Panebože, vážně jsou naživu. Teď spolu bojují. Dívej. Teď se spojily… zkusím je oddělit.

Tohle je test na covid. Právě se obmotal kolem druhého. Tohle je šílené. Nemohu věřit, že necháváte lidi si dávat tyto tyčinky do nosu! Teď se podívejte na obyčejnou bavlnu. Nic. Zde je důkaz. Obyčejná bavlna nic nedělá… nijak se nehýbe. Vůbec nic nedělá. Nic. Ale tito vtipálci… Tohle jsou nanočástice! Morgelony! Jsou testu na covid. Tohle je covid test. Stále se snaží někam dostat…

Vypravěč: Ať jsou naživu, nebo jsou to nanopřístroje či nanotechnologický chytrý prach s magnetickými vlastnostmi, bavlněné tyčinky se k sobě magneticky nepřitahují. V příspěvku o covidu na Twitteru můžeme najít tohle alarmující tvrzení od někoho, jehož jméno jsem vymazal, který tvrdí:

„Šel jsem na covid test a dali mi tyčinku, se kterou jsem zmizel pryč. Když jsem přišel domů a prozkoumal ji, objevil jsem tento holografický optický čip na konci tyčinky. Provedl jsem PIXE sken a objevil jsem Tc – technecium. Prvek 43. Tc je radioaktivní přechodný kov s bio-infiltračními vlastnostmi, včetně ovládání mysli a přímé manipulace DNA. Ty krávo!”

Tohle je ten holografický optický čip, který tvrdí, že našel. Pak následovala konverzace mezi lidmi s reálnými jmény, které jsem začernil, kteří tvrdí: „Páni! Tak jak jsem očekával. Nalezeno na testovací tyčince! Je to pyrofosfátový iont s Tc-99m, který se váže na usazeniny vápníku. Ví se o tom, že frekvence 5G zkapalňují vápník. Izotop technecia 99m se chemicky váže na mnoho biologicky aktivních molekul.

Díky těmto vlastnostem je vhodný pro mnoho lékařských radioaktivních izotopních reakcí. Když se Tc-99m zkombinuje se směsí cínu, váže se na červené krvinky, a tudíž ho lze použít k mapování onemocnění oběhového systému.” Pak je tam odkaz na mikroskopická nanotechnologická polymerová vlákna.

Překlad: David Formánek

Studie Nanočástice pro nosní vakcinaci

Zdroj: https://otevrisvoumysl.cz

Odeslat komentář