JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Necháte sa dobrovoľne usmrtiť alebo zmrzačiť? Na Slovensku sa už nechce takmer nikto očkovať, ľudia začali chápať že cieľom MRNA vakcín je depopulácia. Premiér Heger chce okrem iných apartheidových „výhod“ lákať ľudí do smrtiacej pasce aj peniazmi

SLOVENSKO: Premiér SR Eduard Heger nie je zástancom finančnej motivácie ľudí k očkovaniu proti ochoreniu COVID-19, v prípade nízkej zaočkovanosti ju však nevylučuje. Uviedol to v rozhovore.

 

„Aj my sme diskutovali, že cestou môže byť finančná motivácia. Som zástancom toho, aby sme ľuďom v prvom rade vysvetľovali dôležitosť očkovania, s ktorým prichádza sloboda,“ uviedol premiér a dodal, že to je podľa neho dostatočná motivácia. „Nie som úplne zástancom toho, poďme teraz ľuďom za to platiť. Nevidím v tom až takú pridanú hodnotu. Ale nevylučujem, že takáto možnosť môže nastať,“ doplnil.

Na hodnotenie záujmu ľudí o očkovanie ruskou vakcínou Sputnik je podľa premiéra ešte priskoro. „Nechcem predbiehať okolnosti. Sám som zvedavý, aký bude skutočný záujem. Samozrejme, to oddialenie v čase, má svoj vplyv,“ skonštatoval Eduard Heger v rozhovore pre Webnoviny. Dodal, že to či dovezú ďalšie dávky vakcíny, závisí od záujmu o ne. „Je dôležité, aby sme zabezpečili čo najvyššiu kolektívnu imunitu, čo najvyššie percento zaočkovanosti. Táto vakcína do toho portfólia zapadla,“ doplnil. Na otázku, kto bude niesť zodpovednosť za prípadné expirované vakcíny, premiér nemal jednoznačnú odpoveď. „Pýtate sa na otázku, na ktorú ešte dnes nemáme odpoveď. Mali by sme ju riešiť, keď to budeme vedieť. Ešte by som nepredbiehal okolnosti,“ uzavrel.

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Komentář

Odeslat komentář