JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Nechutné, otřesné, nepochopitelné svinstvo! Poslanecká sněmovna schválila již druhé usnesení na obranu a ochranu Izraele, z projevu Tomia Okamury před hlasováním jednomu doslova zatrnulo! Tohle myslí vážně předseda strany, která se ucházela o hlasy českých vlasteneckých voličů? Nová dohoda předložená Trumpem je pro Palestince totálním diktátem Izraele podle střihu nacistické metodologie! Výsledkem bude genocida a exodus Palestinců!

ČESKO: Procesy v ČR se jednoznačně urychlují, tento týden znovu potvrdil, že lámaní chleba se děje už zcela nepokrytě a demonstrativně, dochází k odkopávání sionistů i halachistů v nejvyšší české politice způsobem, jaký byl donedávna naprosto nepředstavitelný. V úterý poslanecká sněmovna naprosto hladce schválila vznik trvalé poslanecké komise pro boj proti hybridním hrozbám a dezinformacím [1], o což od roku 2018 usilovala jak Kalouskova TOP 09, tak i nezisková organizace Jakuba Jandy Evropské hodnoty. Vznik komise naprosto neuvěřitelně podpořila jednomyslně i SPD, které přitom před 2 roky vznik takové komise kritizovala a odmítala.

Tomio Okamura

Tomio Okamura si však za hlasováním svých poslanců stojí a prý vznik takové komise je potřebný, protože ČR čelí hybridním hrozbám. Ve svém vyjádření [2] na Facebooku odmítl kritiku naší redakce na adresu SPD, která zazněla v našem článku [3] včera. Předseda SPD se nevyhnul ani nálepkování a osočování naší redakce za to, že jsme si dovolili o hlasování SPD v poslanecké sněmovně informovat veřejnost. Podle našeho názoru v redakci mají voliči SPD právo vědět, jak jejich poslanci hlasují, a rovněž také by měli vědět, s kým poslanci SPD jednomyslně hlasují ve sněmovně. Jenže, úterní hlasování o vzniku cenzurní komise v roli ideo-policie byl jenom malou ochutnávkou předtím, než došlo na další bizarní hlasování hned následující den.

Česká republika se stává komplicem Izraele v plánované likvidaci Palestiny a nastartování palestinského exodu do Evropy

Poslanecká sněmovna totiž ve středu projednávala [4] dopis tří ministrů zahraničí ČR, který kritizoval plán Benjamina Netanyahua na anexi rozlehlého území Západního břehu Jordánu podél hraniční řeky Jordán se sousedním Jordánském, kde se nachází nejúrodnější půda kvůli přístupu k vodě. Sněmovna po diskusi přijala již druhé usnesení na podporu Izraele. To první usnesení sněmovna schválila v říjnu loňského roku.Tomáš Petříček, Karel Schwarzenberg a Lubomír Zaorálek jako dva bývalí a rovněž jeden současný ministr zahraničí ČR kritizovali ve společném dopisu [5] tento plán pod názvem Peace To Prosperity z dílny Jareda Kushnera, zetě Donalda Trumpa, který může v konečném důsledku zcela zhatit a zlikvidovat šance na vznik samostatné Palestiny.

Tento izraelský plán na anexi Západního břehu znamená faktickou likvidaci veškerých nadějí na mírové urovnání krize mezi Izraelem a Palestinci. Jak důrazně upozorňují i někteří podporovatelé Izraele, plán na anexi Západního břehu je navržený tak, že připojuje k Izraeli ty nejúrodnější oblasti Západního břehu a Palestincům nechává jen ta místa, kde je poušť. Tento proces nevyhnutelně povede k nastartování exodu Palestinců z okupovaných a v té době již anektovaných území pryč z Izraele, a je naprosto jasné, že tato migrační vlna Palestinců povede do Evropy.

Plán na konečné řešení Palestinské otázky

Dojde ke stejnému konceptuálnímu marasmu jako v roce 2011, když Evropská unie rozvrátila Libyi, na jejímž území tehdy spočívaly miliony Arabů a černochů v klidu a v systému sociálního smíru a přerozdělování bohatství z ropy a nikdo neměl důvod nikam prchat. Jenže poté, co propuklo v roce 2011 tzv. Arabské jaro a došlo k zavraždění Muammara Kaddáfího, došlo ke zhroucení procesů řízení v Libyi, k rozvrácení sociálního smíru a výsledkem jsou nejenom nekonečné migrační vlny Libyjců na lodičkách do Evropy, ale i migrační vlny černochů z celé rovníkové Afriky, kteří mají v důsledku zhroucení ostrahy libyjských hranic a probíhající občanské války v Libyi otevřený přístup ke Středozemnímu moři, čehož využívají pašeráci lidi k tučným ziskům, toho využívají evropské neziskovky pro trvalý přísun a import migrantů do EU, což vyhovuje Bruselu, který razí koncept Kalergiho rasově přeformátované Evropy.

Česká poslanecká sněmovna připomínající Knesset a zapomínající na to, že má chránit české a nikoliv izraelské zájmy, dělá stejnou přípravu rozvratu Palestiny jako vlády Francie, Velké Británie a Itálie v roce 2011 v Libyi

A tato Evropa povede k zániku bílé rasy a křesťanské civilizace. A to všechno vzniklo v roce 2011, když banda konceptuálně tupých evropských politiků se rozhodla naimportovat do Libye tzv. demokracii. A jak je vidět, Libye jim nestačila. Tito konceptuálně tupí politici chtějí totéž provést s palestinskými územími, když s nadšením tleskají pro podporu Izraele a jeho plánu na anexi Západního břehu. A co je horší, že na tomto tleskání se podílí i česká SPD, která tím znovu prokazuje svoji naprostou a šílenou konceptuální tupost, která se SPD za pár měsíců vrátí a vletí do ksichtu jako bumerang.

Benjamin Netanyahu, premiér Izraele

Bude to ve chvíli, až začnou první Palestinci proudit do Evropy. SPD za to ponese zodpovědnost, a bude to i projev Tomia Okamury, který tuto zodpovědnost zpečetí. Před včerejším hlasováním pro podporu Izraele totiž Tomio Okamura pronesl ve sněmovně následující projev [6], který si zde ocitujeme z té nejdůležitější části. Projev Tomia Okamury si musí přečíst všichni voliči SPD, aby konečně pochopili, že vlastenecký politik bez konceptuální gramotnosti se stává pouze loutkou Izraele.

Projev Tomia Okamury o Izraeli v lehké parafrázi projevu K. H. Franka o právu národa na ochranu životů před terorismem místního obyvatelstva

Vážené dámy a pánové, naše debata ohledně postoje k izraelské vládě by měla vzít v úvahu dvě zásadní věci. Pokud se k politice kohokoli vyjádří soukromé osoby, je to jejich svaté právo a jejich věc. Pokud se k zahraniční politice vlády vyjádří ministr zahraničí, pak je to vždy pokládané za stanovisko vlády a je jedno, zda ten názor vysloví v dopise, na plénu ve Sněmovně nebo v restauraci. To, že ministr zahraničí Tomáš Petříček veřejně kritizuje izraelský plán zahájit debatu o případném připojení židovských osad k Izraeli znamená, že se to zřejmě nelíbí ani naší vládě, jakkoli se od tohoto ostudného blábolu distancovali jak pan premiér, tak pan prezident.

Druhá věc je, že se pan ministr zahraničí a jeho kolegové exministři zahraničí ze slunečného údolí, tedy za TOP 09 a ČSSD, dovolávají porušování mezinárodního práva ze strany Izraele. Zapomínají, že jeho kroky či plány vede bohužel jediný důvod: téměř každodenní raketové útoky z Gazy na Izrael. To je porušováním mezinárodního práva a terorismem. Ovšem ministři a exministři zahraničí za TOP 09 a ČSSD v čele s panem ministrem zahraničí a místopředsedou ČSSD Tomášem Petříčkem to evidentně za porušení práva nepovažují.

Izrael a jeho občané mají právo na život a ochranu před arabským terorismem. Ochrana jejich života je nad všemi preambulemi a právními texty. I v našem zákoně platí podobný princip, že ve jménu ochrany života mohu beztrestně porušit i zákon.

Obhájci palestinských vrahů tady chtějí řešit problémy mezi Izraelem a Palestinci a přitom zavírají oči nad tím, že právě palestinská samospráva v loňském roce odmítla pozvání arabských zemí na konferenci v Bahrajnu o mírovém plánu.

Z pohledu hnutí SPD je Izrael důležitým opěrným bodem proti islámskému radikalismu na Blízkém východě. Jen zaslepenec si může ve světle islámského terorismu a migrační vlny přát destabilizaci Izraele. Mělo by to nedozírné následky pro celou Evropu, proto je třeba s Izraelem spolupracovat. A je to také velký dobrý příklad pro naši zemi. Izrael je země stejné velikosti i počtem obyvatel, cca. A i bez NATO se dokáže ubránit násobné přesile a obklíčení ze strany nepřátelských muslimů. Tady si pro naši obranu berme příklad. Důsledné prosazování suverenity bez patolízalství a v přátelské spolupráci se všemi: tedy s USA, Ruskem i Evropskou unií. Jakkoli je Brusel vůči Izraeli nepřátelský.

Celý záznam projevu je zde.

Omlouvat porušování mezinárodního práva obranou životů vlastních obyvatel v rolích okupantů palestinských území je argumentace protektorátních úřadů v Praze v roce 1942 po zahájení Heydrichiády. Kouzlo nechtěného?

Tomio Okamura v tomto projevu odhalil, že je naprostý konceptuální slepec. Zaměňuje příčinu za důsledek. Porušování mezinárodního práva ze strany Izraele vůči Palestincům obhajuje právem Izraele bránit životy svých občanů před teroristickými útoky místního obyvatelstva, tedy v tomto případě rozuměj Palestinců. Tomio Okamura tímto výrokem nechtěně parafrázoval výrok K. H. Franka z června roku 1942.

Když začaly popravy českých vlastenců nacisty, K. H. Frank to označil za “ochranu německého národa před místním obyvatelstvem v Protektorátu” a za ochranu životů občanů Říše před terorismem na území Protektorátu Čechy a Morava. Vyvraždění Lidic, pane Okamuro, bylo také v rozporu s mezinárodním právem, to jistě uznáte, ale nacistická III. Říše to rovněž obhajovala stejně, jako to obhajuje dnes Izrael, když trvale zabíjí Palestince a bojuje s palestinským místním odbojem, který Izraelce považuje za okupanty ve své zemi.

Jeden z dokumentů smlouvy Haavara.

A stejně tak III. Říše obhajovala masakry svým právem na ochranu životů a občanů Říše před českým terorismem “místního obyvatelstva”. To je stejná argumentace jakou má dnes Izrael. Palestinci totiž na těch okupovaných územích, pane Okamuro, jsou doma. Je to místní palestinské obyvatelstvo, které tam žije už prokazatelně a minimálně 2500 let. A na alternativě chceme, aby to tak zůstalo a Palestinci tam zůstali a měli svoji zemi a nebyli pod útlakem okupačních sil Izraele. Palestinci jsou tam doma již déle než jen od biblických dob, na rozdíl od Židů, kteří ze světové diaspory do Palestiny vtrhli až v roce 1948 v důsledku majetkového práva vyplývajícího ze smlouvy Haavara podepsané v roce 1933 mezi vládou Adolfa Hitlera a Světovým sionistickým kongresem.

Blízkovýchodní konflikt vznikl v důsledku smlouvy Haavara a nelegálním prodejem palestinských pozemků Židům v Evropě od Britské koloniální správy v Palestině. Jako kdyby někdo prodal v roce 1938 Sudety a na území se po roce 1945 nastěhoval nový majitel s tanky, letadly a jadernými zbraněmi… jako Izrael do Palestiny

Palestina totiž patřila Velké Británii jako kolonie a Rothschildova rodina jako mecenáš Domu Sion odkoupila na základě smlouvy Haavara a skrze svoji Anglo-Palestine Bank palestinské pozemky od britské koloniální správy v Palestině. Jenže ani této správě pozemky nepatřily, Britové totiž rovněž Palestinu okupovali, i když to nazývali slovem kolonie. To však nic nemění na tom, že Izrael jako celek se nachází na palestinských územích. Pokud britská okupace Palestiny byla nelegální od samého počátku, potom nebyly legální ani prodeje pozemků na základě smlouvy Haavara.

Britská koloniální správa je totiž po roce 1933 prodala Světovému židovskému kongresu, který v roce 1948 realizoval první plavbu a vylodění Židů do Palestiny,  byly to de facto cizí pozemky, které patřily Palestincům, neboť to byla jejich země. A slyšet v roce 2020 slova K. H. Franka v parafrázi od předsedy SPD, že ochrana občanů okupačního státu je nadřazena mezinárodnímu právu chránícího původní obyvatelstvo, tedy že je povolena genocida Palestinců a anektování jejich území, je vrcholem konceptuální slepoty na úrovni obrovského chucpe, ze kterého doslova vlastencům zatrne, pane Okamuro.

Otázka pro voliče SPD: Chcete, aby tato palestinská rodina na fotografii v levé části zůstala tam, kde je? Aby nemigrovala do Evropy? Tak by poslanci SPD neměli předvádět v poslanecké sněmovně to, co předvádí při hlasování o podpoře anexí v Izraeli. Vpravo na fotografii Lubomír Zaorálek, jeden ze signatářů dopisu proti izraelskému plánu na anexí Západního břehu.

Palestinci provádí na svých okupovaných územích tutéž rozvratnou činnost proti Izraeli, jako prováděli čeští výsadkáři v Protektorátu Čechy a Morava. Izrael se brání stejně jako Protektorátní úřady proti výsadkářům, provádí genocidu a zabíjí Palestince za jejich sabotáže a útoky proti Izraeli, stejně jako výsadkáři prováděli a organizovali v Protektorátu sabotáže proti nacistům.

A nacisté vypalováním vesnic a vražděním, válčením a mučením zajatců porušovali mezinárodní právo, ale Protektorát to obhajoval potřebou chránit před těmito elementy občany Protektorátu a Říše. Jak tedy vidíte, Izrael i Protektorát Čechy a Morava měly a mají společnou obhajobu, když na okupovaném území anektují cizí pozemky a bojuji proti domorodému a místnímu obyvatelstvu stejnými prostředky a vyzbrojeni stejnými metodami a argumenty na svojí obhajobu.

Izrael postupuje systematicky na okupovaném území jako Berlín na území Protektorátu Čechy a Morava. Koncem minulého roku byla v celém Izraeli na všech školách všech stupňů zavedena pouze hebrejština. Palestinské děti se už nemohou vzdělávat ve svém rodném jazyce

Začíná to vždy stejně, anektováním území, zaváděním pouze a výhradně hebrejštiny jako jediného jazyka na školách v celém Izraeli a začleňováním domorodého obyvatelstva do pracovních a výrobních činností, stejně jako desítky tisíc Palestinců pracujících pro Izrael, stejně jako Češi pracovali pro Protektorát a jeho úřady a průmysl. Izrael provádí s Palestinou totéž, co prováděl Adolf Hitler nejprve se Sudety a posléze s celým Československem. Všichni Palestinci, pro které nebude práce v palestinském protektorátu pod vládou Izraele, tedy na anektovaných územích, skončí jako běženci v Evropě stejně, jako desítky tisíc Čechů a Slováků, kteří prchli před okupací do ciziny v letech 1938 až 1939.

To modré na mapě Západního břehu, to je plánované území, které má být připojeno k Izraeli. Ten ostrov uprostřed, to je zbytek palestinských území.

Jenže Palestinci, kteří prchnou z Izraele, nepřinesou do Evropy vzdělání, pracovité ruce, znalosti, podnikání, projekty, peníze a ani investice na rozdíl od prchajících Čechoslováků, přinesou pouze destabilizaci Evropy. Bude zopakován model exodu z Libye. Toto by měl předseda SPD vědět, stejně jako každý předseda strany, která usiluje o vlastenecké hlasy. Na podpoře nacistického Izraele není nic, co by mělo cokoliv společného s vlastenectvím, tedy minimálně s tím českým. Podporovat Izrael v anexích znamená dělat kroky pro nastartování palestinského úprku a exodu do Evropy. Nic jiného to neznamená.

Podpora českého Knessetu Izraeli byla hlasována na dvakrát

A možná právě proto včera hlasování pro podporu Izraele v poslanecké sněmovně probíhalo trochu zvláštně. Hlasovalo se celkem o 6 bodech usnesení na podporu Izraele, ale bod č. 5 byl hlasován odděleně a viděli jsme tam velké rozpory a zajímavosti. Čím ten bod č. 5 byl tak sporným a problematickým? No ano, je to bod, kterým poslanecká sněmovna vyjadřuje podporu plánu Donalda Trumpa na mírové uspořádání mezi Izraelem a Palestinci. Plán se oficiálně jmenuje Peace to Prosperity: A Vision to Improve the Lives of the Palestinian and Israeli People a palestinská samospráva ho jedním šmahem odmítla jako naprostý výsměch, kdy ani ve skutečnosti nejde o smlouvu mezi dvěma partnery, ale o sprostý diktát Izraele.

Hlasování č. 233 o podpoře Izraeli, s výjimkou bodu 5.

Plán obsahuje celkem 10 bodů, které jsou tak okatě a skandálně nevýhodné pro Palestince, že jenom debil by na takový diktát přistoupil. Pro tento bod zvedli ruku jenom 3 skupiny poslanců: Byli to poslanci s židovským původem, dále poslanci s izraelským pasem, občanstvím, anebo podnikatelskými aktivitami v Izraeli (např. Jiří Kobza z SPD) a třetí skupinou byli halachisté, zednáři, členové Rotary klubů, kádři B’nai B’rith, členové izraelské obchodní komory a všichni, kteří Izraeli za něco vděčí, anebo naopak Izraeli něco dluží.

Hlasování o podpoře Trumpova pro-izraelského diktátu odhalilo ve sněmovně karty, kdo je kdo

A na straně druhé, proti tomuto bodu hlasovali také 3 skupiny poslanců: První skupinou byli sionisté, kteří prosazují globalismus a plány Domu Sion a boj proti Izraeli. Druhou skupinou byli komunisté, kteří nemohou z principu hlasovat pro ochranu Izraele. A třetí skupinou byli odpůrci izraelských anexí, politiky Benjamina Netanyahua a odpůrci Donalda Trumpa. Výjezd hlasovacích svodek je neúprosný. První hlasování o bodech 1 až 6, s výjimkou bodu č. 5, při hlasování č. 233 [7], odhlasovala česká sněmovna podporu Izraeli jednomyslně, s výjimkou komunistů, kteří se zdrželi a jako jediní potvrdili, že mají ve vztahu k Izraeli konzistentní postoje a odmítají podporovat izraelskou politiku.

Usnesení Sněmovny na podporu Izraele

1. vyjadřuje podporu strategickému partnerství mezi Českou republikou a Státem Izrael, které je založeno na vzájemném respektu, společných hodnotách a zájmech a jehož cílem je bezpečnost a prosperita obou zemí;

2. připomíná usnesení Poslanecké sněmovny č. 748, bod II. z 19. října 2019, v němž Poslanecká sněmovna odmítá jakékoliv zpochybňování práva Státu Izrael na existenci a obranu;

3. vyzývá vládu, aby se zasadila o brzké konání společného jednání s novou vládou Státu Izrael;

4. odkazuje na platnou koncepci české zahraniční politiky z roku 2015 a připomíná, že Česká republika bude nadále podporovat cíle blízkovýchodního mírového procesu;

5. s odkazem na závěry jednání nejvyšších ústavních činitelů z 11. března 2020 vyjadřuje naději, že mírová iniciativa Spojených států amerických „Peace to Prosperity“ je konkrétním návrhem, který má potenciál dát blízkovýchodnímu mírovému procesu novou dynamiku, jež povede k obnovení přímých jednání obou stran

6. věří, že zveřejnění předmětného společného prohlášení nenarušilo vztahy mezi Českou republikou a Státem Izrael

Ovšem druhé oddělené hlasování č. 234 [8] o bodu č. 5 již bylo mnohem odlišnější. Hnutí ANO, ODS, SPD, KDU-ČSL, TOP 09 a STAN hlasovaly opět i pro bod č. 5 a pro izraelský diktát Palestincům zaštítěný Donaldem Trumpem jednomyslně. Ovšem Piráti jako globalističtí kádři Domu Sion hlasovali buď proti, případně se zdrželi. Uvnitř ČSSD se objevil rebel Roman Sklenák, který na rozdíl od kolegů jako jediný z ČSSD hlasoval proti. A komunisté zde hlasovali otevřeně proti, dva poslanci se zdrželi.

Sionisté v rolích globalčiků neochraňují Palestince, ale chrání jejich roli permanentní hrozby pro Izrael na okupovaných územích pro udržení konceptu Permanentního holokaustu

Jak sami vidíte, česká poslanecká sněmovna se shodne na ochraně státu Izrael jako takového, to znamená sionisté i halachisté hlasují pro Izrael jako symbol ochrany židů, ale neshodnou se na plánu likvidace Palestinců, kteří představují pro Sionisty hlavní nástroj destrukce v Izraeli s cílem budování obrazu permanentního holokaustu a jeho hrozby. Teze “permanentního holokaustu” je hlavní podpisovou značkou světových sionistů. Proto Dům Sion a globalčiky Palestince ochraňují, ale ne s cílem je chránit, ale s cílem je podporovat v útocích na Izrael pro udržení konceptu Permanentního holokaustu při životě a nekonečné diaspory sionistů ve světě, která má přejít plynule z diaspory do světové sionistické vlády.

Hlasování č. 234 o bodu č. 5 usnesení o podpoře Izraele. Tento bod se týká podpory plánu Peace to Prosperity, který znamená faktickou likvidaci palestinské státnosti.

Je to grandiózní kalech na konceptuálně tupé goyimJenom debil může pomáhat svému nejlepšímu izraelskému příteli zapalovat dům palestinského souseda a potom se divit, že jeho obyvatelé utíkají bydlet k němu na zahradu a do jeho evropského domu, a namísto vděku ho ještě budou nenávidět a bude se jako debil ptát, proč ho nenávidí? Konceptuální gramotnost není těžká, stačí vidět a chápat důsledky kroků budoucích na pár tahů dopředu. Nic jiného se od vlasteneckých politiků nechce, jenom konceptuální gramotnost na pár tahů dopředu a pochopení důsledků, co s sebou ponese pro český národ podpora Izraeli v procesech anexí a genocidy Palestinců, kteří ztrácí svoji vlastní zemi stejně, jako v dobách Protektorátu ztrácel český národ, a k čemu to v konečném důsledku povede.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář