JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Nejnovější údaje amerického Střediska pro kontrolu nemocí (CDC) mluví jasně: PRAVDĚPODOBNOST PŘEŽITÍ PŘI INFEKCI COVID-19? NAŠE ŠANCE JSOU MNOHEM VĚTŠÍ NEŽ SI MYSLÍME!   – INFO!!!

Jaké jsou naše skutečné šance, že unikneme Covidu-19 z lopaty? Mnohem větší než myslíme, podle právě zveřejněných údajů amerického Střediska pro kontrolu nemocí (CDC). Zde jsou nové „nejlepší odhady“ přežití, které vědečtí pracovníci CDC poprvé seřadili podle věkových skupin.

Skupina pravděpodobnost přežití

0-19  –  99.997%

20-49  –  99.98%

50-69  –  99.5%

70+ 94  –  94.6%

Protože tyto “nejlepší odhady” mají jisté rozpětí omylu, CDC předkládá další scénáře, které jsou také velmi nízké. Například ve věkové skupině 20-49 i v tom nejhorším případě je pravděpodobnost úmrtí 1: 3.343.

Odhady podílu Covidu na úmrtnosti klesají, nicméně stále čteme a slyšíme údaje Světové zdravotnické organizace (WHO) z letošního března, podle nichž morbidita se pohybuje kolem 3.4%. Ve skutečnost jsou nyní podstatně nižší. Výsledky zkoumání CDC dokazují, že ze 200.000 Američanů, kteří se údajně stali obětí Covidu, virus byl přímou příčinou smrti pouze v 9.000 případech a ve všech ostatních byl obrazně řečeno tou příslovečnou kapkou do plného poháru. Lidé sice zemřeli s Covidem, ale ne na Covid. To znamená, že pravá příčina jejich skonu byl souběžný výskyt více poruch či onemocnění, comorbidita.

Toto zjištění uvádí v pochybnost nejnovější údaj WHO, že Covid už zkosil ve světě milion lidí. Věrohodnou odpověď na otázku, kolik z nich zemřelo s Covidem a kolik na Covid, by mohly dát pouze pitevní nálezy.

Dr. Mike Yeaton, který šestnáct let řídil výzkumný odbor farmaceutického mastodonta Pfizer, tvrdí, že testy na virus ukazují falešné pozitivní výsledky. Tento vědec prohlásil v nedávném tiskovém rozhovoru, že vlády staví obranu proti Covidu na údajích a předpokladech, které mohou být zcela nepravdivé a zavádivé.

Nasvědčuje tomu mimo jiné skutečnost, že v Evropě a v USA se používají testovací soupravy firmy China BGI Genomics, které ve Švédsku prokazatelně ohlásily 3.700 falešných pozitivních výsledků.

Ještě významnější je, že i kdyby všechny pozitivní nálezy byly správné, všechny důležité indikátory světové pandemie jako jsou hospitalizace a intensivní léčba potvrzují, že „pandemie v podstatě skončila…Samozřejmě lidé jsou hospitalizováni, protože nastává podzimní sezóna chřipky, ale nemáme žádný vědecký důkaz, že by mělo dojít k druhé vlně“ Covidiu. Proto Dr. Yeaton soudí, že další uzamykání hospodářské a společenské činnosti, budou vykonstruovaná a zbytečná.

Ponaučení je v titulku.

Autor: Jan Vítek

Zdroj: http://www.nwoo.org/

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář