JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Největší současní čeští úchylové, bonzáci, cenzoři a udavači. Nejhorší lidský odpad, děsivá lůza. Tady je seznam, tady je máte…

ČESKO: Slova cenzor, nebo udavač nemají v českých luzích a hájích zrovna pozitivní zvuk. Český národ vždy na podobná individua shlížel s despektem a pohrdáním. Jejich neslavné činy a hanebné jednání se dokonce staly předmětem literárního zpracování – třeba J. Hašek ve “Švejkovi”, kde vystupuje postava agenta Bretschneidera. Stejnému opovržení se těšili donašeči/udavači i za socialismu. Dnes tomu není jinak. Dnešní doba ale přinesla jisté novum. Dnešní cenzoři a udavači se za svojí “práci”pro režim nestydí, oni jsou na ni dokonce hrdí. To připomíná neslavně známou postavu Pavlíka Morozova, který měl udat bdělým sovětským orgánům svoje rodiče.

Když jsou na svoji práci ještě hrdí, tak je vhodné se s nimi osobně seznámit. Jsou to vesměs zvláštní individua. Třeba je potkáte na ulici, v MHD, hospodě, či kavárně a můžete jim případně sdělit vlastní názor na jejich “práci”.

Začněme J. Cemperem – nedostudovaný student univerzity v Olomouci. Dnes především homoaktivista, který pomáhá mladým chlapců v homosexuálním coming outu. Současně se věnuje práci pro server www.manipulátori.cz společně s jistým O. Férem a P. Nutilem. Ten údajně uvádí na pravou míru “mediální manipulace a fake news” překvapivě vždy ve prospěch staré pravdy-lásky (havlisté). Cemper také s oblibou píše na jiné lidi trestní oznámení a udání.

J. Cemper

Další postavou je jistý J. Hřebenár (nejsem si jist, zda je to jeho skutečné jméno) – ten zase proslul jako neúnavný udavač a nahlašovatel všech, kdo mají jiný názor na LGBT++P osoby, imigraci, muslimy atd. Dokonce založil udavačský projekt nahlaš extremistu, který ale záhy zase zrušil. Již řadu let je aktivní na internetu a sociálních sítích.

J. Hřebenár

Mezi cenzory se bohužel najdou i ženy – Ladka Bauerová-Morkowitz pracuje pro facebook jako “fakt checker”. Strašně jí prý mrzí, že nemůže politikům (zatím) mazat posty, které neodpovídají jejímu vidění světa a tak zatím bojuje proti nezávislým serverům.

L. Bauerová-Morkowitz

Dál bych mohl přidat jména pornoherce J. Jandy, elfa B. Katrouse, J. Čulíka, J. Backy a mnoha dalších. Každý totalitní režim podobné ubožáky pracující proti vlastní zemi a národu potřebuje.

Co je k jejich chování motivuje? U udavačů to je většinou nějaká charakterová, morální, nebo sexuální vada/deviace. Jeden udavač může být na chlapce, jiný má zas rád peníze, třetí může mít nějaký škraloup z minulosti…. Cenzoři většinou pracují pro peníze a někdy se k tomu přidá i ideologické nadšení a perverzní touha mít moc nad názory a životy ostatních.

V liberální demokracii s námi podobná individua bohužel budou žít a mnohým i mohou zkazit život.

Podobní udavači si zaslouží nejenom veřejné opovržení, ale i spravedlivý trest stejně jako si zasloužili trest třeba udavači Gestapa, či STB (udavačům STB se bohužel nic většinou nestalo). Vždyť tihle udavači se dnes veřejně snaží zničit jiným lidem život pouze proto, že mají jiné politické názory! Snad se zase jednou dočkáme doby, kdy se podobní bonzáci budou bát hanbou vystrčit nos ze dveří, aby do něj nedostali.

Cenzoři zasluhují alespoň to veřejné opovržení!

P. Lacko

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Komentář

Odeslat komentář