JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Nekonečné lži o koronaviru Covid-19 a pandemii

SVĚT: Napřed to byla hromada křiku o pandemii a je docela možné, že media s tím straší ještě dnes (nevím, televizi nemám a mít nechci). A zatím pomalu vyplouvají na povrch informace, že nejen že o nic nešlo, ale že i těžce zešvindlované statistické údaje nebyly stavu být epidemické. Michael Levitt, biofyzik a profesor strukturální biologie na věhlasné Stanford Universitě, který za svou práci dostal Nobelovu cenu  prohlásil, že křivka, která ukazovala stav COVIDu nebyla nikdy exponenciální, což ukazuje na to, že nějaký druh imunity musí mezi lidmi existovat.

Prestižní SAGE Committee (vědecká poradní skupina vlády v Anglii) vydalo zprávu, že asi 80% všech lidí nejsou vůbec k této chřipce náchylní. Toto potvrdil i profesor Karl Friston, který se specializuje na dynamické biologické procesy, které převádí do matematických modelů. Prof. Friston prohlásil, že ty velké rozdíly mezi množstvím nemocných v různých zemích světa je způsobeno jakousi „imunologickou tmavou hmotou,“ které je někde víc a jinde méně. To mu přijde jako jediné možné vysvětlení těchto nesrovnalostí. Článek a video ZDE.

A co když jsou tyto rozdíly způsobeny tím, jak moc jsou jednotlivé země ochotny překroutit skutečné, pravdivé údaje?

Už to, že situace v Anglii a ve Švédsku je skoro stejná, dává důvod k zamyšlení:

Populace Nemocných Mrtvých
Anglie 66.65 milionů 299,251 42,153
Švédsko 10.23 milionů 54,562 5,041

Jak všichni víme, Anglie měla roušky, distancování a přísné zákazy vycházení pod těžkými pokutami i přesto, že vládní stránka stále hlásala do světa (a hlásá i dnes), že koronavirus není nebezpečná nemoc (o čemž jsem psala už v půli května). Oproti tomu Švédové měli naprostou volnost, žádné roušky, žádná karanténa. Zdroj čísel shora uvedených ZDE. Vyhláška z anglické vládní stránky je níže, zdroj ZDE.

statuscovid

Překlad: „Status COVIDu-19

„Od 19. března 2020 není COVID-19 dále považován v UK (Anglie) za infekční nemoc s těžkými následky, neboli HCID (High Consequence Infectious Disease).

„Skupiny ze čtyř národů, zabývající se veřejným zdravím, učinily prozatímní doporučení v lednu 2020, aby byl COVID-19 označen jako infekční nemoc s těžkými následky. Toto rozhodnutí bylo založeno na požadavcích anglických předpisů o infekčních nemocech s těžkými následky, které se vztahují na tento virus a na nemocí, které způsobuje, s přihlédnutím k informacím, které byly během prvních dnů od vypuknutí dostupné.

„Dnes je více známo o COVIDu-19 (a proto) orgány veřejného zdraví v Anglii znovu prozkoumaly ty nejnovější informace o COVIDu-19 a porovnaly tyto s britskými požadavky. Rozhodli, že několik bodů se změnilo; hlavně, více informací je dostupných, které se týkají úmrtnosti (ta je celkově nízká) a je zde rovněž vyšší klinické uvědomění a přesné a citlivé laboratorní testy, jejichž množství stále vzrůstá.

„Poradní výbor na nebezpečné pathogeny (The Advisory Committee on Dangerous Pathogens, ACDP) je rovněž toho názoru, že COVID-19 nemá být nadále označován jako infekční nemoc s těžkými následky.“ Konec překladu.

Další výzkum problému COVID

Skupina vědců z Univerzitní nemocnice v Zurichu (Švýcarsko) zjistila, že protilátky proti COVIDu se vyskytují pouze u těžkých případů této chřipky, což činí zhruba 1 případ z 5. Příčinou mohou být nedostatečně přesné testy, ovšem je taky možné, že toto je skutečný počet nemocných koronavirem a ten zbytek jsou nějaká jiná nachlazení. Toto opět snižuje počet nemocných a počet úmrtí zhruba na 1/5 hlášených údajů. To je pěkně málo na jakoukoliv epidemii. Článek ZDE.

Hned na začátku tolik publikované „epidemie“ odhadla organizace WHO, že množství zasažených koronavirem bude asi 3.4% a zatím se ukázalo, že to správné procento je 0.3%. A vůbec, kolik lidí bylo letos zasaženo normální, sezónní chřipkou? Asi nula, protože všichni jsou vedeni pod záhlavím „COVID-19.“

Další oběti zjištěny

Studie, zveřejněná ve specializovaném vydání Britského lékařského žurnálu (British Medical Journal) se zaměřila nejen na personál, ale také na 227 pasažérů velké výletní lodi, kteří všichni byli isolování kdesi uprostřed oceánu. Pomocí testů zjistili, že více než 80% těchto lidí měli v sobě koronavirus. Ale záhadně, skoro nikdo nebyl nemocný, skoro nikdo neměl žádné příznaky. Jen asi 8 lidí jevilo náznaky jakéhosi nachlazení. Zdroj ZDE.

Taky v Los Angeles byla obrovská senzace, když dva majitelé kadeřnického salonu onemocněli koronavirem a přesto dále pracovali a postupně se postarali se o účesy asi 140 zákazníků. Samozřejmě, nastala panika a bylo zjištěno, že ani jeden z jejich zákazníků od nich chřipku nedostal. A to neměli žádné roušky!

To by nám mělo cosi říct o spolehlivosti testování na koronavirus a o ochraně proti němu. Takže opět hoax

Takže když celý koronavirus byl podvod a 1200 lékařů a pracovníků v lékařství z University ve Washingtonu D.C. podepsalo dokument, že stačí veřejně protestovat pod heslem „Black Lives Matter“ (BLM) a virus na nás nemůže (jak bylo uvedeno v jednom z mých předchozích článků), jak moc můžeme věřit informacím podobného druhu v budoucnosti? Uvědomte si, že když půjdete do ulic a budete protestovat proti čemukoliv jinému, tak podle těchto lidí odolnost proti koronaviru nezískáte. Pouze když protestujete za BLM tak jste odolní!

Opravdu? Pak teda určitě Mikuláš sám roznáší každoročně dárky.

Zamyslete se sami, kolikrát vás televize s něčím strašila a nic z toho se nestalo. Kolik epidemií již bylo vyhlášeno, ke kterým nikdo nedošlo. Ke kolika hromadným tragédiím již došlo, poctivě hlášenými a ukazovanými obrazem i zvukem, a všecko to byla divadelní představení s krizovými herci. A vy ještě věříte těmto zprávám? Touto dobou už byste dávno měli být proti nim imunní – pokud ovšem o těchto senzacích přemýšlíte a neberete je automaticky za pravdu.

A oproti tomu, kolik skutečných tragedií se stalo, o kterých nám nikdo neřekl dopředu a nikdo nás nevaroval? Jako na příklad muslimská emigrace. Anebo kdo nás varoval a upozorňoval na finanční a ekonomickou katastrofu, kterou koronavirový podvod způsobil. Nikdo! Teprve budoucnost sama ukáže, co jsme si tím zavařili.

Někteří se zachovali moudře

Tři největší britské aerolinie se spojily a soudí britskou vládu za ničím neopodstatněnou karanténu a s ní spojená omezení. A i po jakémsi uvolnění leteckého provozu přibyla 2-týdenní karanténa pasažérů, přilétajících do Anglie. Ti, kteří by se této karanténě nepodrobili, mohou být pokutováni až do výše 1,000 liber (asi 20.5 tisíce Kč) a ještě vůči nim může policie uplatňovat „opodstatněný nátlak“ ve snaze zjistit, jestli se opravdu samo-isolují! Článek ZDE.

Jak hloupí můžeme být, že něčemu takovému dovolíme existovat?

Ovšem, na druhé straně to dává návod k zamyšlení. Když britské aerolinie mohou soudit vládu za ušlé zisky, proč by čeští malo-podnikatelé nemohli dělat to stejné? Že na to nemají? Tak ať se jich spojí víc dohromady a soudí vládu o ušlé zisky a ztráty na zboží v období nucené karantény. Když chce vláda karanténu, ať to taky zaplatí.

Jedná se totiž o to, že jakmile přijde podzim, lidé začnou kýchat a kašlat a bude vyhlášena další epidemie koronaviru, nebo čehokoliv jiného. Nakonec, už je to předpovídáno odborníky, což jsou ti, kteří to sami způsobili, tak aby to nevěděli. A jak jinak chcete zabránit dalšímu domácímu vězení, dalším finančním ztrátám, další společenské katastrofě?

Musíme je praštit tam, kde to nejvíc bolí – v kapse, v peněžence!

Když s námi vlády hodlají tímto způsobem žertovat, ať to taky zaplatí. To je jediné řešení. To by se jim tak hodilo, aby nás ochudili, zbankrotovali stát a národ a pak si pěkně s penězi, které za spolupráci na podvodu vyfasovali, ujeli někam na ostrovy a nás nechali hladem.

V případě potřeby lze použít na obhajobu také německý dokument, vydaným tamějším Ministerstvem vnitra, který vypracovalo několik nezávislých vědců a profesorů z významných universit. Dokument pod jménem „KM4 Analyse des Krisenmanagements“ je ke stažení ZDE.

Odeslat komentář