JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Nemci rátajú s 100 miliónmi utečencov z Afriky v priebehu desiatich rokov! Zelená politička požaduje pre nich „klimatický pas“

NEMECKO: Politici ako nemecký minister rozvoja Gerd Müller (CSU), alebo zelená politička Claudia Rothová predpokladajú veľký počet utečencov kvôli globálnemu otepľovaniu

„V súčasnosti očakávame v Afrike 20 miliónov utečencov v oblasti klímy,“ uviedol Müller nedávno. Ak bude zmena klímy pokračovať, za desať rokov by to mohlo byť 100 miliónov. Rothová preto požaduje „klimatický pas“ pre utečencov z krajín, ktoré sú zvlášť ohrozené zmenou klímy a musia v dôsledku globálneho otepľovania svoje domovské krajiny opustiť.

Fakt je, že zmena klímy ohrozuje ľudí, ale nie len v Afrike. Extrémne záplavy alebo extrémne suchá znemožňujú život v niektorých častiach sveta. Ako však ovplyvňujú klimatické zmeny ľudí v týchto krajinách utiecť zo svojej vlasti jasné nie je. Prírodné katastrofy a zmeny sužovali našu planétu odjakživa a ani dnes neexistuje takmer žiadny dôkaz o tom, koľko ľudí utieklo v skutočnosti v dôsledku „zmeny klímy“.

V súčasnosti ešte neexistujú spoľahlivé údaje o tom, koľko migrantov v súčasnosti opúšťa svoje domovské krajiny skutočne v dôsledku zmeny klímy. Benjamin Schraven z Nemeckého rozvojového inštitútu a Susanne Melde z Medzinárodnej organizácie pre migráciu (IOM) to zdôraznili v rozhovore s novinami „die Welt“.

Do perfektného plánu chýbajú teda už len čísla, pretože odborníci v oblasti migrácie (nie klimatickí experti) majú síce pochybnosti o zmene klímy, v podaní ako to propagujú niektorí politici, avšak o prepojení medzi zmenou klímy a migráciou ako takom nepochybujú vôbec.

Napriek doteraz chýbajúcim štatistikám nám musí byť jedno jasné už teraz. Postupná príprava, respektíve masírovanie, verejnej mienky európskeho obyvateľstva v otázke klimatických zmien a tým spojené aj prijímania migrantov z Afriky je už v plnom prúde.

Klimatická hystéria spôsobená u mladých ľudí vďaka Gréte Thunbergovej, či odsúhlasenie stavu klimatickej núdze Európskym parlamentom pod réžiou Ursuly van Leyenovej sú len začiatok tohto procesu. Nasledovať bude zmena Dublinského dohovoru a nanútené prerozdelenie utečencov do všetkých krajín Európskej únie.

Akčný plán plánovanej migrácie je už vypracovaný a Van Layenová ho predstaví verejnosti vo februári 2020. A po schválení plánu väčšinovým hlasovaním v Európskom parlamente už politikmi dlhodobo plánované presídlenie časti afrického obyvateľstva do Európy nebude stáť v ceste nič.

Odeslat komentář