Nemecká neurologička varuje pred rúškami: „Nedostatok kyslíka spôsobuje trvalé poškodenia mozgu, hlavne u detí“   – INFO!!!

Toto je jeden z najdôležitejších článkov, aký sme kedy napísali, preto si ho určite prečítajte.

Pripravili sme preklad najpodstatnejších výňatkov z extrémne naliehavého videa o rúškach, ktoré nedávno publikovala nemecká neurologička Dr. Margareta Griesz-Brissonová.

Video Dr. Margarety Griesz-Brissonovej

Dr. Griesz-Brissonová je lekárka so špecializáciou na neurológiu a neurofyziológiu s doktorátom vo farmakológii. Špeciálne sa zaoberá neurotoxikológiou, environmentálnou medicínou, neuroregeneráciou a neuroplasticitou.

V súvislosti s rozmáhajúcim sa plošným nariaďovaním nosenia rúšok publikovala nasledovné video (v nemčine):

Preklad najdôležitejších častí videa do slovenčiny

Opätovné dýchanie vlastného vydýchnutého vzduchu bez pochýb vytvára kyslíkový deficit a záplavu tela oxidom uhličitým.

Ako všetci vieme, ľudský mozog je na nedostatok kyslíka nadmieru citlivý. Napríklad v časti mozgu nazývanom hipokampus sa nachádzajú nervové bunky, ktoré bez kyslíka nedokážu prežiť dlhšie ako 3 minúty.

Pri akútnom nedostatku kyslíka sa ihneď objavia príznaky ako bolesti hlavy, ospalosť, závraty, problémy s koncentráciou či spomalenie reakčných časov. Nastáva celkové oslabenie kognitívnych schopností.

Ak však máte chronický nedostatok kyslíka, všetky hore uvedené akútne príznaky zmiznú, pretože si telo na nízku hladinu kyslíka v krvi časom zvykne. Efektivita mozgu a vaše schopnosti však budú stále ovplyvnené a postupne dochádza k progresii.

Vieme, že rozvinutie neurodegeneratívnych ochorení trvá aj desaťročia. Ak dnes zabudnete vlastné telefónne číslo, poškodenie v mozgu zrejme začalo už pred 20 či 30 rokmi.

Vy si možno myslíte, že časom ste si na nosenie rúška a opätovné vdychovanie vlastného vzduchu zvykli. V skutočnosti sa degeneratívne procesy vo vašom mozgu postupne s prebiehajúcim chronickým nedostatkom kyslíka zväčšujú.

Ďalší problém je, že vaše nervové bunky v mozgu sa nedokážu normálne deliť. Takže, aj keď nám naše vlády dovolia o pár mesiacov zložiť rúška a znova voľne dýchať, stratené nervové bunky sa už nikdy neobnovia. Čo je raz preč, je navždy preč.

Ja rúško nenosím, pretože potrebujem, aby môj mozog myslel. Keď ošetrujem svojich pacientov, chcem mať jasnú myseľ a nie byť v stave anestézie vyvolanej oxidom uhličitým.

Neexistuje žiadna opodstatnená lekárska výnimka pre nosenie rúšok, pretože nedostatok kyslíka je nebezpečný pre každý mozog. Musí byť na slobodnom rozhodnutí každého človeka, či chce nosiť rúška, ktoré sú absolútne neefektívne pri ich ochrane pred vírusom.

Pre deti a adolescentov sú rúška absolútne „Nie!“

Deti a adolescenti majú extrémne aktívny a adaptabilný imunitný systém a potrebujú neustály kontakt s mikróbmi Zeme.

Ich mozog je taktiež neuveriteľne aktívny, pretože sa toho potrebuje veľa naučiť. Detský mozog, respektíve mozog mladého človeka, je doslova smädný po kyslíku. No a čím viac je nejaký orgán metabolicky aktívny, tým viac kyslíka potrebuje.

U detí a adolescentov je každý orgán metabolicky aktívny.

Oberať detí a mladých ľudí o kyslík, alebo akokoľvek im brániť vo voľnom dýchaní, je nielen nebezpečné pre ich zdravie, ale je to doslova kriminálne.

Nedostatok kyslíka spomaľuje vývin mozgu a vzniknuté poškodenie sa už nedá napraviť.

Dieťa potrebuje mozog na učenie a mozog potrebuje kyslík pre svoje fungovanie. Na toto nepotrebujeme žiadnu klinickú štúdiu. Ide o jednoduchú nespochybniteľnú fyziológiu.

Vedomé a zámerné vyvolanie nedostatku kyslíka sa dá považovať za absolútne úmyselné hazardovanie so zdravím. Je to absolútna medicínska kontraindikácia.

Absolútna medicínska kontraindikácia v medicíne znamená, že daný liek, daná terapia, metóda alebo opatrenie by nemalo a nesmie byť použité.

Ak chceme celú populáciu nútiť silou, aby používala absolútnu medicínsku kontraindikáciu, tak na to musí existovať vážny dôvod. A takýto dôvod musí byť prezentovaný, overený a schválený kompetentnou interdisciplinárnou a nezávislou autoritou.

Keď sa o 10 rokov exponenciálne zvýši výskyt demencie a dnešní mladí ľudia nebudú schopní dosiahnuť svoj bohom daný potenciál, potom už bude neskoro hovoriť, že „rúška sme možno ani nepotrebovali“.

Ako môžu veterinár (Wieler – nemecká obdoba Mikasa), distribútor softvéru (Bill Gates), obchodník, výrobca elektrických áut či fyzik rozhodovať o veciach týkajúcich sa zdravia celej populácie? Prosím, drahí kolegovia, musíme sa všetci prebudiť!

Ja viem, aký škodlivý dokáže byť nedostatok kyslíka pre mozog. Kardiológ vie, aký škodlivý je pre srdce, pneumológ vie, aký škodlivý je pre pľúca. Nedostatok kyslíka poškodzuje každý orgán!

Kde sú naše zdravotnícke úrady, naše zdravotné poisťovne, naše lekárske združenia? To naozaj má človek alebo jeho lekár dokazovať, že nedostatok kyslíka ľuďom škodí? Aký druh medicíny tí naši lekári a lekárske združenia vlastne reprezentujú?

Kto je zodpovedný za tieto zločiny? Tí, ktorí toto nariaďujú? Tí, ktorí dovolia, aby sa tak činilo a zúčastňujú sa toho? Alebo tí, ktorí tomu nebránia?

Záver

Toto nie je o rúškach, toto nie je o vírusoch a určite toto nie je o zdraví. Je to niečom oveľa väčšom. A ja sa toho nezúčastňujem. A ani sa nebojím.

Ako ste si určite všimli, už nám berú aj náš vzduch na dýchanie.

Ide však o našu osobnú zodpovednosť. My sme zodpovední za to, čo si myslíme, nie médiá. My sme zodpovední za to, čo robíme, nie naši nadriadení. My sme zodpovední za svoje zdravie, nie Svetová zdravotnícka organizácia.

A my sme zodpovední za to, čo sa deje v našej krajine, nie vláda.

Autor: Henna Maria

Preklad: badatel.net

Zdroj: https://www.sott.net/

Napsat komentář