JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Německá policie zatkla černého drogového dealera a tím spustila násilnou demonstraci “proti rasismu”

NĚMECKO: Německá policie v Kesselbrinku zažila o víkendu horké chvíle. V sobotu večer zatkla na náměstí agresivního drogového dealera, ze kterého se vyklubal policií hledaný “syrský uprchlík” z Burkina Faso. Ten je již policii dlouho znám pro opakované porušení zákona. Uprchlík se pustil s policií do potyčky a v okamžitě se kolem srotil dav asi 50 dalších černých uprchlíků. Agresivní uprchlíci začali na policii házet láhve a pokřikovat antirasistická hesla.

Policie povolala posily a provedla další zatčení. Antifa a levicové media okamžitě vyrazila do útoku, prý to byla rasistická zvůle a nebohý uprchlík – drogový dealer je obětí bílé rasistické policie. Antifa dokonce druhy den uspořádala demonstraci v nedalekém Bielefeldu, kde onen uprchlík (již propuštěný na svobodu) vystoupil a označil se za “oběť rasistické zvůle”! Demonstrace se zúčastnilo asi 800 osob a došlo k obvyklému násilí a vandalismu.

Mezi německými politickými stranami se nyní vážně vede diskuze o zavedení “presumpce viny” pro policisty při potírání kriminality nebílých imigrantů! Agendu prosazují především Zelení, ale líbí se i části SPD a bývalých komunistů (die Linke). To bude pro barevné kriminálníky ráj na zemi. V případě trestního stíhání obviní policii z rasismu a k soudu půjde policista a uprchlík bude naopak poškozený.

Podobné koncepty v policejní práci u nás zavádí současná vláda. Kdy policie údajně přestává kontrolovat černé a vietnamské drogové dealery, protože jsou to prý předsudky, nenávist a rasismus.

Milan

Odeslat komentář