JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

NĚMECKO POSTIHLA VAKCINAČNÍ KATASTROFA! PO OČKOVÁNÍ JE TÉMĚŘ KAŽDÝ ČTVRTÝ OBYVATEL PD MRTVÝ !

Po očkování: téměř každý čtvrtý obyvatel PD mrtvý

Po náhlém a nevysvětlitelném vypuknutí korony v lipském pečovatelském domě (PD) zemřelo během jednoho měsíce 16 ze 70 obyvatel zařízení. Vlna infekcí vypukla krátce po zahájení očkování proti koronaviru. Rozsah tragédie popsala v Leipziger Volkszeitung příbuzná jednoho z pacientů: „Staří lidé tam umírají jako mouchy.“

Incident potvrdil oficiálně i výkonný ředitel zařízení Stefan Eckner. Podle něj dostali obyvatelé domova první očkování proti Covidu 14. ledna – 45 lidí bylo očkováno. Podle Ecknera byly první infekce zjištěny 18. ledna. Doposud bylo na Covid pozitivně testováno celkem 46 obyvatel a 21 zaměstnanců pečovatelského domu, 16 obyvatel zemřelo. Nejprve nebylo jasné, zda byli nakaženi před očkováním nebo po něm. Po vypuknutí infekce byl dům dočasně umístěn do karantény, která byla zrušena 10. února, uvedl Eckner. Dodal, že v současné době již mají  všichni obyvatelé domu negativní test. Aktualizace: V reakci na žádost RT.de  potvrdil informace Stefan Eckner: ‚Jsme hluboce zasaženi tím, že k dnešnímu dni zemřelo 16 obyvatel. Dodržujeme velmi vysoké standardy, aktualizujeme naše hygienické koncepty a implementujeme všechny příslušné předpisy – není pochopitelné, jak se virus dostal do našeho zařízení SAH Am Auenwald“.

18.2. 2021, www: de.rt.com/inland/113346-corona-drama-in-leipzig-fast/

Další úmrtí v pečovatelském domě Emsteker

Po smrti pěti seniorů v pečovatelském středisku v Emsteku byli všichni obyvatelé a zaměstnanci znovu testováni na koronavirus. 13 dalších lidí bylo testováno pozitivně. Jak uvádí NDR-1-Dolní Sasko, pět obyvatel zemřelo během krátké doby s těžkými příznaky korony poté, co již dostali první a druhé očkování (Biontech-Pfizer). Testy, které byly nyní oznámeny, budou provedeny v nejbližších dnech. Výsledky se očekávají o víkendu, uvedl mluvčí okresu Cloppenburg. V případě, že dojde k dalším pozitivním výsledkům testů, je třeba tyto vzorky zaslat Státnímu zdravotnímu úřadu. Tam se zkontroluje, zda je přítomna mutovaná varianta koronaviru.

15.2.21,www.ndr.de/nachrichten/niedersachsen/oldenburg_ostfriesland/Weiter-Corona-Tests-nach-Todesfaellen-in-Emsteker-Pflegeheim,corona6696.html

 

Osm mrtvých

Katastrofa po očkování v pečovatelském domě v Berlíně?

Po očkovací kampani proti koronaviru údajně zemřelo osm seniorů v berlínském pečovatelském domě. Zařízení připouští šest úmrtí, ale uvádí i jiné důvody. Anonymní rozhovor s osobou, která pracuje v pečovatelském domě v Berlíně-Steglitz, popisuje ničivé důsledky očkovací kampaně 3. ledna 2021. Uvádí, že v pečovatelském domě Agaplesion Residenz Havelgarten po prvním očkování proti Covid-19 zemřelo během čtyř týdnů 8 z 31 seniorů (s demencí). Noviny Nordkurier se dotázaly vedení pečovatelského domu, do jaké míry jsou tyto informace správné. Odpověď přišla o dva dny později: Ano, do čtyř týdnů po očkování vakcínou Biontech-Pfizer došlo k úmrtí. Šest z 32 očkovaných seniorů v rezidenční skupině pro lidi s demencí skutečně zemřelo – mimoto bezprostředně po očkovací kampani došlo na oddělení k vypuknutí korony.

https://www.nordkurier.de/brandenburg/impf-katastrophe-in-berliner-pflegeheim-1742475902.html

 

Norsko zpřísnilo pokyny pro očkování

Norsko revidovalo pokyny pro očkování proti Covid19 – pro velmi staré seniory s vážnými nemocemi. Důvod: 23 velmi starých lidí zemřelo v Norsku několik dní po zahájení očkování. Neexistují však důkazy o tom, že by vedlejší účinky očkování přispěly k jejich úmrtí. Zesnulí měli i další vážná onemocnění.

19.1.21, www.swr.de/swr2/wissen/norwegen-verschaerft-impf-bedingungen-fuer-hochbetracht-100.html

 

Překlad: HS

Odeslat komentář