JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Němečtí lékaři a vědci: Nenechte se očkovat proti koronaviru! Vakcíny mění lidskou genetiku!

NĚMECKO: Oficiální sdělovací prostředky jsou plné strašení strašlivým koronavirem a politici a oficiální odborníci tvrdí, že jedinou záchranou lidstva bude celosvětové očkování nově vyvíjenými vakcínami. Z nějakého záhadného důvodu se ale nevede vědecká debata a skutečné nebezpečnosti nemoci COVID19 a možným rizicích potenciálních vakcín.

Přední němečtí lékaři ale před očkováním varují veřejnost. Přitom se nejedná o žádné plošné odmítače očkování. Dr. Wodarg byl jedním z prvních německých lékařů, který zpochybnil na základě podrobného studia dat oficiální verzi korona pandemie. Nyní varuje před vakcinací, podle jeho závěrů vyvíjené vakcíny změní lidský genom a tedy i genetiku naočkovaného jedince. Dr. Wodarg dokonce nabádá k odmítnutí očkování proti koronaviru!

Prof. Dr. S Bhakdi je v dnes asi nejvýznamnější v Německu žijící mikrobiolog a epidemiolog. Podle něj je vakcinace nejenom zbytečná, ale i vysloveně nebezpečná pro lidské zdraví.

Odmítavě se k povinnému očkováni proti koronaviru staví i další přední lékaři a vědci. Jen jim nikdo nedopřává prostor v mediích a vědeckých diskuzích. Naopak jsou náhle označováni jako šarlatáni a podivíni.

Známá “teorie” B. Gatese o snížení populace naší planety pomocí očkování. Je koronavirus to jeho správnou příležitostí?!

V celé té koronavirové “pandemii” něco pěkně smrdí a nechat se očkovat pochybnou korona vakcínou může v tuto chvíli jen skutečný hazardér s vlastním zdravím.

Jaký bude důsledek případného povinného plošného očkování proti koronaviru?

Milan

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář