JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Nepoučitelná, nereformovatelná, zločinná Česká televize!

ČESKO: „Na adresy Rady pro rozhlasové a televizní vysílání a Rady České televize jsem právě odeslal tuto stručnou stížnost,“ oznámil na svém facebookovém profilu hudebník Petr Štěpánek, který dlouhodobě a kriticky sleduje program České televize.

„Nepoučitelná, nereformovatelná, zločinná Česká televize! Ve speciálu k polským prezidentským volbám (ČT24, 12. 7. 2020) opět předvedla to samé jako při americké volební noci. Totiž zaujatost, jednostrannost, politický aktivismus. Opět tím porušila zákon, který jí ukládá, aby občanům poskytovala objektivní, ověřené, ve svém celku vyvážené a všestranné informace pro svobodné vytváření názorů,“ měl jasno Štěpánek.
Neuplynul ani den a Petr Štěpánek ještě dodal …  


„Součástí toho českotelevizního průšvihu, rozuměj nedělního speciálu ČT24 o polských prezidentských volbách, průšvihu nikoli nepodobného americké volební noci či brexitu, byl i bývalý diplomat Petr Janyška. Na Dudovi, Kaczyňském i jeho straně Právo a Spravedlnost (PiS) nenechal nit suchou. Zřejmě pro velký úspěch, protože jinak si to vysvětlit nedovedu, jej Česká televize znovu pozvala hned druhý den, to jest v pondělí, 13. července 2020 tentokrát do Událostí, komentářů. O kolik že to chcete zvýšit televizní poplatky, pane Dvořáku?“ pobouřilo Petra Štěpánka.
 
Štěpánkův názor sdílely a komentovaly desítky čtenářů jeho facebookového profilu

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář