JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Nepřibližujte se k americkým ambasádám a konzulátům v Evropě, varují izraelské tajné služby své občany před bombovými údery na americká zastupitelství v Evropě v následujících dnech a týdnech!

Donald Trump rozpoutal válku s Íránem po konzultacích s Benjaminem Netanyahuem z počátku prosince, za atentátem na velitele elitních íránských gard Sulejmáního tak znovu v pozadí stojí Izrael, ovšem ruce od krve si ušmudlá Trump! Pentagon nařídil okamžitou evakuaci všech Američanů z Iráku, vláda v Bagdádu hovoří o bezprecedentním aktu mezinárodního terorismu, protože Američané zabili Sulejmáního řízenými raketami odpálenými na letištní terminál mezinárodního letiště v Bagdádu! Nepřibližujte se k americkým ambasádám a konzulátům v Evropě, varují izraelské tajné služby své občany před bombovými údery na americká zastupitelství v Evropě v následujících dnech a týdnech!

Donald Trump v noci na dnešek nařídil provedení teroristického úderu s posvěcením americké administrativy. Rozkazem amerického prezidenta americké letectvo provedlo údery řízenými raketami vzduch-země na vozidlo velitele íránských elitních gard Quds Kásima Sulejmáního [1]. Rakety dopadly na automobil Sulejmáního, když vyjížděl z parkoviště na mezinárodním letišti v Bagdádu v Iráku. Na letiště přiletěl z Libanonu ráno v 5 hodin společně se zástupcem velitele šíitských milicí Sil lidové mobilizace Abú Mahdím Muhandisem. Irácká televize zrovna na místě natáčela rozhovor se členy irácké delegace, která se chystala na odlet, když došlo k úderu.

Generál Kásim Sulejmání, uprostřed.

Televize tak natočila zčerstva autentické záběry roztrhaných těl v autě, které bez cenzury odvysílala do éteru. Záznam okamžitě převzala íránská státní televize. Google okamžitě uploady na YouTube smazal. O několik hodin později zaplavily ulice Teheránu stovky tisíc demonstrantů a požadují vyhlášení války Spojeným státům americkým. “Nic než válku,” skandují demonstranti v Teheránu a není jasné, jak se íránský režim zachová. Američané se dopustili aktu mezinárodního terorismu na území třetí země a za bezpečnost Sulejmáního de facto měla odpovídat irácká vláda, resp. irácká protiletadlová obrana, aby znemožnila úder na civilní mezinárodní letiště americkým letadlům. Jenže, to je pouze čirá utopie, irácká vláda svůj vzdušný prostor neovládá ani co by se za nehet vešlo. Útok prý přišel z amerických helikoptér vybavených řízenými střelami.

Pentagon nařídil evakuaci více než 10 tisíc Američanů z Iráku

Pentagon ihned po úderu nařídil evakuaci všech amerických občanů, bez ohledu na povolání a zaměstnání, z území Iráku. Těch je přibližně 10 tisíc v celé zemi. Všichni Američané mají urychleně odletět ze země nejbližším letadlem, a pokud už není místo, mají opustit Irák po zemi do Kuvajtu, Saúdské Arábie, nebo do Jordánska. Americké velvyslanectví v Bagdádu bylo evakuováno [2] již před několika dny poté, co americký dron zabil jednoho z členů místní šíitské frakce, kterou Američané obviňují ze spolupráce s Íránem. Dav rozezlených Iráčanů vtrhl na ambasádu, zdemoloval nábytek ve spodním patře, nahoře v budově a na střeše se opevnili američtí vojáci z námořní pěchoty a měli za úkol udržet své pozice, dokud nepřiletí posily helikoptérami.

Trosky generálova auta na letišti v Bagdádu.

K tomu nakonec opravdu došlo a Pentagon vyslal dva vrtulníky a přibližně 30 dalších vojáků. Civilní personál byl v té době již evakuovaný a v zahraničí. To ovšem nebylo nic ve srovnání s tím, co právě provedl Donald Trump. Generál Kásim Sulejmání je, resp. byl členem generálního štábu ozbrojených sil Íránu, tzv. Národní bezpečnostní komise, což je nejvyšší vojenský orgán. Když Američané generála zabili, podle všeho tím došlo k naplnění válečného aktu a vyhlášení války Íránu ze strany USA. Kdyby šlo o civilistu, dalo by se na to dívat jinak, ale v tomto případě byl zabit velící generál Íránu. A kde na to přišel Donald Trump?

Za atentátem na íránského generála stojí objednávka Izraele, kterou Donald Trump pouze poslušně vykonal. O úderu bylo rozhodnuto již počátkem prosince

Podle izraelských médií se na odstranění Sulejmáního dohodli společně Donald Trump a Benjamin Netanyahu během společné schůzky počátkem prosince [3]. Benjamin Netanyahu se totiž před Vánoci nechal slyšet, že okamžik zúčtování s íránským režimem se blíží. Co je třeba znovu zopakovat, to je typický proces židovského řízení, kdy Izrael dá podnět k likvidaci íránského generála, ale ruce si zašpiní gój, v tomto případě Donald Trump.

Budou to Američané, kteří teď ponesou veškerou zodpovědnost za íránskou odvetu, která může mít mnoho podob, ale smrt Sulejmáního nebude jen íránskou záležitostí, tedy předmětem nějaké oficiální íránské odvety. Tento čin motivuje různé islámské organizace k úderům proti americkým cílům po světě, včetně Evropy. Právě proto izraelské tajné služby vydaly svým občanům upozornění, aby se v Evropě a v Asii vyhýbaly americkým konzulátům a ambasádám, a to až do odvolání. Toto varování znamená, že Izrael reálně očekává bombové útoky na americká zastupitelství.

Donald Trump při tiskovce v Bílém domě, kde obhajoval atentát na Sulejmáního.

Írán však může zareagovat tak, že provede raketové útoky na americké základny v regionu, případně na americké lodě v Perském zálivu, což bude v podstatě znamenat odstartování války. Rozpoutání války s Íránem by bylo součástí procesu budování Velkého Izraele. Americká administrativa tímto činem však způsobila to, že evropští partneři se budou na USA dívat doslova jako na teroristický stát, který je zapotřebí izolovat stůj co stůj. Těmito postupy Američané ztrácí své spojence raketovou rychlostí a tento atentát na Sulejmáního pouze urychlí americkou izolaci ve světě.

Teroristický útok anebo už akt války? V každém případě jsou Spojené státy od této chvíle zemí, která provádí státem organizovaný terorismus na území svých spojenců

Nemusíme si o Íránu myslet nic dobrého, ale provádění atentátů na mezinárodním letišti v třetí zemi za pomocí řízených raket, je opravdu už přes čáru i pro ty nejservilnější spojence USA. Co když příště nějaký generál nebo nepohodlný diplomat bude na letišti v nějaké evropské zemi? To také Donald Trump dá v noci příkaz k vypálení řízené rakety na parkoviště na letišti třeba ve Frankfurtu? Import americké demokracie do Iráku skončil naprostým fiaskem, irácká vláda se s tou americkou už nesnáší natolik, že dosazené loutky se začínají proti svým americkým loutkářům bouřit. A to je pokaždé znamením naprosté idiocie a diletantismu amerických procesů řízení.

Američané zabili nejen generála, ale i herce, režiséra, filmaře a televizní íránskou celebritu. Kásim Sulejmání vedl na íránské televize také náboženské pořady a modlitby.

Donald Trump udělal tímto krokem osudovou chybu, protože nechal zabít legendu. Kásim Sulejmání je v Íránu legendou podobné slávy a věhlasu jako Arnold Schwarzengger v USA, hrál v mnoha íránských filmech postavy hrdinů, byl symbolem dobra a ochrany proti zlu, Američané po spáchání atentátu z něj udělali mučedníka, který ale nezmizí z očí, protože jeho postava se objevuje v íránských filmech a seriálech.

Když se malé íránské děti budou za 20 let na ty filmy dívat, rodiče jim budou říkat, podívej, to je ten hrdina, kterého v roce 2020 Američané zavraždili na letišti v Bagdádu. Donald Trump už dávno nebude prezidentem, ale Íránci budou vyrůstat s nenávistí proti USA a budou provádět bombové útoky ve jménu odkazu mučedníka generála Sulejmáního. Ernesto Che Guevara byl obyčejný voják, pobočník Fidela Castra, revolucionář, sice schopný, ale nijak nevybočoval. Slavným se stal až po svém zavraždění v roce 1967 v Bolívii. Jeho vraždu si objednala americká CIA, jak jinak. Uběhlo již 53 let od smrti Che Guevary a jeho jméno je stále známé, stal se z něho symbol levicového aktivismu.

Rok dvou zmijí a import demokracie do Íránu pomocí další americké války?

Rok 2020 je rokem “dvou zmijí” podle kabalistické doktríny a jde o rok, který bude napuštěn jedem, který bude zabíjet. Přemýšlel jsem, co to asi může být. Uběhly 3 dny nového roku a už tu máme první možnou odpověď. Americký prezident se zachoval jako sebevrah, který chce vehnat do války nejen USA, ale celý region v oblasti Blízkého východu. Američanům nestačilo, že už jednou byli v Íránu zostuzeni, když v roce 1979 došlo v zemi ke svržení jejich loutky Šáha a následně k zajmutí pracovníků americké ambasády na dobu 444 dní. Doslova to vypadá, že Pentagon chce po Iráku rozpoutat i válku a import “demokracie” i do Íránu.

Prsten generála Sulejmána, vpravo záběr zbytků těla po atentátu, generálova ruka s prstenem.

Až dojde k nějakému útoku v Evropě na americké zastupitelství, doufám, že politici zase nebudou říkat, že se musíme semknout proti terorismu. Takové chucpe! Terorismus je totiž od dnešního dne oficiální politikou Bílého domu. Kdokoliv se znelíbí americkému prezidentovi nebo izraelskému premiérovi, může teď počítat s tím, že odněkud přiletí raketa, až bude člověk cestovat autem. Válka s Íránem je v plném proudu, jenom se zatím nestřílí. Jestli nás to má uklidnit, nebo varovat, to je otázka pohledu. Vláda v Íránu teď bude řešit, jestli americké zabití člena generálního štábu íránské armády a velitele Quds je aktem války, nebo není. To je totiž mnohem důležitější otázka v této chvíli, než cokoliv jiného. Trump je nevyzpytatelný, ale totéž lze říct i o Íránu.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář