JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Neuvěřitelných 44 procent žen v Nizozemsku se cítí nebezpečně ve veřejných prostorách!

NIZOZEMSKO: Podle zjištění velkého průzkumu provedeného společností De Telegraaf se neuvěřitelných 44 procent žen v Nizozemsku pravidelně cítí ne nebezpečně ve veřejných prostorách.

Více než 1 000 čtenářek bylo dotázáno na řadu otázek týkajících se osobní bezpečnosti a ochrany a výsledky naznačují, že značná část ženské populace v zemi se nemůže trvale pohodlně pohybovat na veřejnosti.

„Vyhněte se veřejné dopravě večer, zadržte dech, když míjíte skupinu mladých mužů na ulici a vždy máte v ruce hromadu klíčů nebo sprej na vlasy, abyste se„ vyzbrojili “proti náhlému nebezpečí: pro značný počet Nizozemské ženy se z toho staly každodenní realitou, “píše De Telegraaf.

Zajímavé je, že hluboko v tomto článku je odhaleno, že „stávkující počet žen zmiňoval muže cizího původu“ v souvislosti s negativními osobními zkušenostmi, včetně sexuálního napadení, obtěžování a fyzického zastrašování.

Mezi hlavní zjištění průzkumu patří:

85% se někdy cítí nebezpečně při používání veřejné dopravy, přičemž jedna třetina této skupiny říká, že tento pocit je častý nebo konstantní
44% se vyhýbá hromadné dopravě po setmění
55% pravidelně nese předměty, které lze použít jako zbraně, jako jsou deštníky, klíče, obranné spreje nebo dokonce nože
42% občas chodí z bezpečnostních důvodů na alternativní trasy, i když jsou delší
43% se někdy cítí nebezpečně s taxíkem
28% se cítí nebezpečně chodit kolem kvůli obtěžování skupinami mužů

Většina žen, které byly napadeny nebo sexuálně napadeny, nebyla přítomnými osobami nápomocna.

Odeslat komentář