JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

NEW YORK TIMES: CDC PRIPÚŠŤA, ŽE POCHYBILA. VÍRUS SA VONKU TAKMER VÔBEC NEŠÍRI. KONEČNE VYCHÁDZA PRAVDA O COVID-19 NA POVRCH!

USA: CDC pripúšťa, že pochybila. Vírus sa vonku takmer vôbec nešíri.

New York Times píše, že Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) pripúšťa, že sa spoliehalo na chybné štúdie, ktoré uvádzali 10-percentnú pravdepodobnosť prenosu COVID-19 vonku, v skutočnosti je prenos vonku pod 1%. Po použití „nesprávneho výpočtu“ na podporu povinného nosenia masiek vonku pre viac ako 300 miliónov Američanov, CDC teraz tvrdí ,že ide skôr o jedno percento alebo menej.

Je šokujúce, že takéto kľúčové a kontroverzné opatrenie nielen že bolo založené na nesprávnom výpočte, ale nebolo ani spochybňované alebo opätovne preskúmané, aby sa chyba zistila. David Leonhardt z NYT poznamenal:

„Na svete neexistuje jediná zdokumentovaná covid infekcia pochádzajúca z vonkajších interakcií, ako je prechádzka okolo niekoho na ulici alebo pri stravovaní na vonkajšom posedení.“

Vychádzalo sa hlavne z chybných údajov, ktoré boli získané v Singapure, kde vnútorne priestory označovali ako vonkajšie. Toto zistenie chyby poukazuje na nezmyselnosť nosenie rúšok a respirátorov vo vonkajšom prostredí. Z týchto chybných dát vychádzalo WHO, CDC, Fauci a vďaka ním boli uzavreté miesta, kde sa vírus takmer vôbec nešíri. Ako sú detské ihriská, parky. Je nepochopiteľné, ako si týchto chybných dát nikto nevšimol a pritom išlo o zverejnenie vo viacerých prestížnych časopisoch. Nikto neanalyzoval ako vznikla dáta: TU TU.

Moja otázka je – dá sa ešte vôbec niečo veriť organizáciám ako CDC, WHO, alebo našej tzv. ,,pandemickej komisii“, či tzv. ,,konzíliu odborníkov“?

Školy s rúškami zaznamenali o 37% viac infekcií než školy bez rúšok.

Štúdia s názvom „prehľadový projekt o covide“ zistila, že nútenie detí k celodennému noseniu rúšok v školách nemá žiaden význam a navyše ide o týranie detí. Uvedenú štúdiu vypracovala profesorka Emily Osterová z Brown univerzity v USA a jej cieľom bolo vyplniť medzery v poznatkoch o nosení rúšok. Šlo o koordinovanú snahu federálnej vlády o zachytávanie nových prípadov COVID-19 v kontexte. Projekt sa začal v septembri 2020 a dáta zahŕňali údaje o približne 100 000 študentoch prezenčnej formy výučby. Všetky pochádzali zo škôl, ktoré sa do štúdie samé prihlásili a poskytli tak relevantné dáta pre výskum. „Uvedené dáta poskytli prvý pohľad na výskyt infekcie COVID-19 v školách,“ uviedla profesorka. Neskôr, keď vypukla druhá vlna pandémie, dáta už obsahovali údaje o 12 miliónoch študentov, z ktorých približne polovica sa zúčastnila prezenčnej formy štúdia. Tento počet predstavuje zhruba 20% všetkých škôl v USA.

Ukázalo sa, že školy, ktoré od študentov vyžadovali povinné nosenie rúšok zaznamenali medzi deťmi až o 37% viac infekcií COVID-19 než školy, ktoré rúška nevyžadovali.

To však nie je všetko! Ešte horšie ako deti na tom boli zamestnanci školy. V školách s rúškami bol až o 84% väčší výskyt nových prípadov nákazy medzi učiteľmi než v školách bez rúšok. Takže záver štúdie je jednoznačný – rúška sú nielen úplne zbytočné, ale dokonca kontraproduktívne a škodlivé! Mimochodom, tomuto sa hovorí veda, ktorou sa zástancovia rúšok a očkovania tak často oháňajú, že ju my „alternatívci“ odmietame.
Ako uvádza Scott Morefield pre Townhall: „Očakávali by sme, že zozbierané dáta potvrdia, že rúška prispeli k zníženiu prenosu infekcie COVID-19 medzi ľuďmi, ktorí ich nosili v porovnaní s tými, ktorí ich nenosili. Potvrdil sa však pravý opak. Napriek tomu mnohé štáty stále v mene vedy, či čoho vlastne, pokračujú v politike povinného vyžadovania náhubkov ponad dýchacie cesty ľudí, dokonca aj vonku.“

Problémy Baltimore s vakcínami sa vyskytli na 3 kontinentoch.

Milióny dávok vakcíny Johnson & Johnson Covid-19 vyrobených spoločnosťou Emergent BioSolutions boli preventívne zadržané v Európe, Južnej Afrike a Kanade. Problémy s kontrolou kvality v závode v Baltimore, kde sa vyrábajú vakcíny na Covid-19, viedli zdravotníckych úradníkov na troch kontinentoch k pozastaveniu distribúcie miliónov dávok spoločnosti Johnson & Johnson, pretože problémy politicky prepojeného amerického dodávateľa sa šíria po celom svete. Dávky vyrobené v závode, ktorý vlastní spoločnosť Emergent BioSolutions, neboli schválené Úradom pre kontrolu potravín a liečiv (USA) a Bidenova administratíva opakovane ubezpečovala Američanov, že to neboli  žiadne vakcíny spoločnosti Johnson & Johnson , ktoré sa podávajú v USA.

Ale milióny dávok bolo odoslaných do zahraničia, vrátane Kanady, Európskej únie a Južnej Afriky. Regulačné orgány v rôznych krajinách teraz pracujú na zaistení bezpečnosti týchto dávok po marcovom odhalení, že pracovníci v závode v Baltimore náhodne kontaminovali dávku vakcíny Johnson & Johnson neškodným vírusom použitým na výrobu AstraZeneca. Obidve vakcíny sa vyrábali na rovnakom mieste. Táto chyba prinútila spoločnosť Emergent zneškodniť až 15 miliónov dávok spoločnosti Johnson & Johnson po tom, čo testy ukázali, že šarža nespĺňala požiadavky na čistotu. Predstavitelia EU, Kanady a Južnej Afriky uviedli, že neexistujú dôkazy o tom, že by niektorá z dávok, ktoré dostali, bola znečistená. Problémy zistené v Baltimore ale spomalili ich očkovacie úsilie, zatiaľ čo preventívne vykonávajú ďalšie hodnotenia kvality.

Ako vidíte politici klamú dennodenne naprieč celým kontinentom . Zrejme naše MSM média nepovažovali takúto obrovskú kontamináciu za niečo vážne, keď o tom neinformovali. 

Autor: Boris Mesár

Zdroj: https://zemavek.sk/konecne-vychadza-pravda-o-covid-19-na-povrch/

 

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář