JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Nezadržitelný Trump! Každým krokem dokazuje, že Covid má u většiny lidí naprosto lehčí průbeh než chřipka. Přivezli ho s covidem, on vyrazil za příznivci a požadoval, aby byl propuštěn z nemocnice (VIDEO)

USA: Amerického prezidenta Donalda Trumpa brzy propustí z nemocnice. Trump v pátek oznámil na svém Twitteru, že se nakazil koronavirem. Jeho stav se ale údajně zlepšil natolik, že by mohl být už v pondělí propuštěn do domácího ošetřování. Během léčby také zkusil nový experimentální lék a stihl malý výlet. Zprávu přinesl Business insider. A z čeho měl největší strach?

„Ráno jsem mluvil s prezidentem. Jeho stav se nadále zlepšoval a je připraven vrátit se k běžnému pracovnímu programu,“ sdělil šéf štábu Bílého domu Mark Meadows. Nákazu koronavirem oznámil v pátek na Twitteru sám Trump. O víkendu pak lékaři kvůli zhoršení jeho zdravotního stavu a vzhledem k vysokému věku nařídili čtyřiasedmdesátiletého prezidenta hospitalizovat.

V nemocnici lékaři prezidentovi nasadili experimentální lék remdesivir. Ještě během víkendu pak konstatovali, že se Trumpův stav zlepšil a zdá se stabilizovaný.

Podle CNN Trump údajně požadoval již v neděli, aby byl propuštěn z nemocnice, protože by to mohlo vytvářet dojem, že je slabý. Definitivní rozhodnutí by mělo Trumpovo lékařské konzilium podle Meadowse vydat v nejbližších hodinách.

Za zmínku také stojí  Trumpův malý výlet z karantény, kdy odjel v prezidentském voze pozdravit dav svých příznivců, kteří se sešli na ulici před vojenskou nemocnicí, kde prezident pobývá.

Záběry z Twitteru těsně před areálem zdravotnického střediska ukázaly, že Trump seděl vzadu v černém autě, měl masku a oblek a mával fanouškům. Nakonec se vrátil do nemocnice.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář