JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Ne-ziskovky sa čím ďalej tým viac ukazujú v pravom svetle, ako nebezpeční a nastrčení cudzí agenti

SLOVENSKO. Poslanec Smeru Ľuboš Blaha zverejnil video, v ktorom uvádza, čo je podľa neho v pozadí zverejnenia nahrávok telefonátov predsedu parlamentu Andreja Danka s volavkou Mariana Kočnera Alenou Zsuszovou. Blaha prirovnáva situáciu ku slávnemu románu 1984 od autora Georgea Orwella

Ľuboš Blaha vysvetlil, že nerieši súkromný život predsedu NR SR a SNS Andreja Danka, ale únik súkromného rozhovoru do mediálneho priestoru. „Je to útok na druhého najvyššieho ústavného činiteľa. Je to útok na štát.“

„A čo mňa zaujíma, tento útok ide zjavne od americkej mimovládky, ktorá je napojená na peniaze z americkej vlády, na peniaze od Sorosovej nadácie a na peniaze z americkej Agentúry pre medzinárodný rozvoj, ktorá sa snažila robiť prevraty po celom svete,“ poznamenal Blaha.

Podľa neho z politického hľadiska je dôležité to, kto vynáša informácie a materiály z utajeného trestného spisu. „Prečo to robí tesne pred voľbami a či to náhodou nie je vlastizrada?“ Pýta sa Blaha v súvislosti s tým, že materiály sa dostali do rúk Američanov.

„Môžu takto hľadať kompro materiály na každého z vás? Toto by malo zaujímať ľudí na Slovensku… Ak budeš poslúchať veľkého brata, tak tvoje nahrávky ostanú pekne v šuplíku. Ak náhodou pôjdeš proti veľkému bratovi, tak ťa zničia. Zoberte si Daniela Lipšica, ako to, že jeho nahrávky nie sú zverejnené v liberálnych médiách? Zoberte si Borisa Kollára…“

„Kauza telefonátu Andreja Danka ukázala, že nás možno sledujú všetkých. A kompromitujúcimi údajmi disponuje americká mimovládka OCCRP, napojená na americkú vládu.“ Blaha v závere dodáva, že „veľký brat“ tu chce mať Kisku a robí pre to všetko.

https://www.facebook.com/LBlaha/videos/3126466887417275/

Americká mediálna neziskovka OCCRP

OCCRP je skratka od Organized Crime and Corruption Reporting Project (slovensky  projekt hlásenia organizovaného zločinu a korupcie). Neziskovú mediálnu spoločnosť založili v roku 2006 a má sídlo v USA.

Teraz organizácia prepája 45 neziskových vyšetrovacích cientier v 34 krajinách, desiatky novinárov a niekoľko významných regionálnych spravodajských organizácií v Európre, Afrike, Ázii, na Strednom východe a v Latinskej Amerike.

K členom organizácie patrí slovenské investigatívne centrum Jána Kuciaka. Organizácia na svojej webovej stránke v článku z 28. januára informuje o rozhovore medzi Dankom a Zsuzsovou, a takisto obviňuje predsedu NR SR z klamstva.

Jaroslav Zajac

Odeslat komentář