JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Nigerijská mafie v Itálii nutí mladé dívky k prostituci

ITÁLIE: 15-letá nigerijská dívka, která byla prodána pod hrozbou voodoo rituálů místní mafii, byla přinucena k sexuálnímu otroctví v italském městě Ferrara. Informoval o tom italský státní zástupce.

Velmi často jsou mladé nigerijské ženy nebo nezletilé dívky, kteří jsou nuceni do sexuálního otroctví kontrolovány takzvanou „Maman“ – starší ženou a bývalou prostitutkou, která má za úkol udržet sexuální otrokyni pod kontrolou. Takový byl případ i této dospívající oběti.

Odposlouchávání telefonátů mezi Maman a jinou ženou ukázalo, že organizovaný zločin v Nigérii raději přivezl mladé dívky do Evropy lodí namísto letadel. Existuje příliš mnoho bezpečnostních prvků v letadle. Proto je to lepší po moři. V případě, že se loď ve Středozemním moři převrátí, mohou dívky plavat. Moře je hluboké, ale to je riziko, že je třeba přijmout,“ řekla Maman během zaznamenaného hovoru.

Tato zpráva přichází jen několik dní poté, co šest nigerijských migrantů bylo odsouzeno za hromadné znásilnění 25-leté ženy v azylovém středisku ve městě Bari.

V posledních letech se nigerijská kriminální síť rozrostla po celé Evropě. Skupina s názvem“Černá Axa“ pro své černé oblečení, je nechvalně proslulá obchodováním s lidmi či drogami, svými podvody a používáním bizarních okultních rituálů, které děsí své oběti, se usadila ve všech velkých městech Švédska. Skupina operuje v Kanadě, Itálii i jinde v Evropě.  

Odeslat komentář