JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Nová víra v masky a amulety

Nošení masek předpovídal již před 90 lety německý spisovatel Ernst Jünger, když popisoval nepřátelskou a diktátorskou lidskou společnost v románě „Der Arbeiter.“ V jeho knize měli lidé přikázáno nosit masky nejen jejich vládou, ale i svými spoluobčany, za účelem trvalého ponižování a dehumanizace. A opravdu, masky vymažou naši individualitu, natvarují jednoho člověka jako druhého, sníží jeho hodnotu na úroveň kolíčku v obrovském soukolí šílenců, kteří mají naprosto stejně vymyté mozky, ženou se a neví kam a všichni dokola opakují ty stejné názory – to zase píše George Orwell. Masky nás ponižují na celé zástupy těch, kteří jsou schopni vykřikovat nevhodné urážky a neopodstatněnou kritiku na ty, kteří masku nenosí. Tím jsme zbavováni osobní svobody rozhodování, zatímco naši kritikové se stávají samozvanými soudci lidské společnosti, kteří se neustále pohoršují nad tím, když někdo nedělá to stejné, co oni sami považují za správné. To jim rozhodně nedělá lepší život a nám také ne.

S maskou na obličeji přestáváme existovat jako nezávislí lidé, protože jsme ztratili obličej. Již před 2,300 lety, dávno před Islámem, zjistili Arabové, že když má člověk zakrytý nos a ústa, že to zlomí jeho vůli a zničí jeho individualitu; že ho to učiní více poslušného – udělá to z něho doslova otroka. Proto nařídili, aby ženy nosily spodní část obličeje zakrytou. Když přišel Islám, udělali z toho symbol podřízenosti nejen Allahovi, ale také mužskému majiteli harému a i samotnému králi. Takže žena to musela vytrhnout za všecky.

Jak říká významný švédský imunolog, masky nám dávají falešnou jistotu, že jsme ochráněni od nakažení virem a přitom jsme možná víc ohroženi než na taneční zábavě bez masek.

Jiní epidemiologové se rovněž vyjádřili k problému roušek a říkají v podstatě následující:

  • Všecky země, které doporučují masky nečiní tak na podkladě nových studií (Henning Bundgaard, Dánsko)
  • Z lékařského hlediska nejsou žádné důkazy, že masky mají jakýkoliv vliv (Ministr zdravotnictví Tamara van Ark, Holandsko)
  • Masky na veřejných místech nejsou nutné, s ohledem na současné důkazy. Ve skutečnosti, není z nich žádný přínos a mohou mít dokonce škodlivý vliv. (Coen Berends, Mluvčí Národního institutu veřejného zdraví, USA)

Masky, distancování a všechna jiná omezující nařízení jsou jen na to, aby nás psychicky deptala, brala nám jistotu, brala nám půdu pod nohama a srovnávala nás na ubohé, ustrašené tvorečky, kteří s pláčem prosí, aby je tatíček stát vzal za ruku a převedl přes silnici.

Ti, kteří spoléhají pouze na informace z televize a z tisku, jsou povětšině touto dobou tak vystrašeni, že si nechají napíchat jakékoliv očkování, jen aby měli jistotu, že neonemocní. A to je přesně na co je tento psychologický nátlak vymyšlen. Operace Koronavirus je předně a hlavně psychologická operace (psyop). Proto najdete tak obrovské množství zpráv o tolika a tolika nových případech, o dalších karanténách a násilím vynucovaném společenském distancování, mrtvých na koronu je všude jako naseto a přitom celková úmrtnost na všecky nemoci není letos vyšší než byla kdy jindy.

Víte na příklad o tom, že daleko nebezpečnější než korona je tuberkulóza? TBC zabije ročně 1.5 milionů lidí a je to velice nakažlivá a nebezpečná nemoc. Nemyslete, že se vyskytuje pouze ve třetích zemích světa. Před pár lety byl doslova výbuch TBC v New Yorku.

Začne mírnou horečkou a únavou, která je následována bolestivým kašlem a zkráceným dechem. V davu jiných lidí se šíří jako lavina, roušky neroušky. Je to snad nejvíc nebezpečná nemoc na světě, kdy není na první pohled poznat kdo ji má, takže může nakazit desítky, ba stovky jiných.

Postupem času, až se lidé částečně zbaví bláznivosti s koronou, protesty, rouškami a s karanténou a budou se shánět po jídle, když pak zjistí, že není co jíst, protože kvůli karanténě úroda shnila, dobytek nebyl ošetřován jak měl být a není vhodný na porážku (pokud to přežil), že kvůli karanténě nejsou zásoby ničeho, pak bude hlad a s ním přijde TBC ve velkém a do celého světa.

Jako další, kvůli karanténě byla celosvětově přeměněna léčebná centra pro TBC, malarii a HIV na testování na koronu, takže tyto zákeřné a nebezpečné nemoci nebyly léčeny. To pouze přidá k epidemiím, které nás čekají.

Ovšem to všecko byl plán, za tím vším byl záměr a my jsme ho ve své krátkozrakosti neviděli a soustředili jsme svoji veškerou snahu na boj s nějakým nepatrným a celkem neškodným virem, kterého nám media zvětšila na obrovského bubáka, který mnohé z nás straší i ve snu.

Můžeme být vděčni těm, kteří nedbali na karanténu a dál se věnovali své práci v zemědělství a v potravinářském průmyslu. Jen díky nim můžeme přežít – pokud tito lidé existují. To, že jsou dnes ještě obchody plné, nemusí nic znamenat. Důležité je, jestli odtud, odkud se zboží dováží, mají na další dodávky. Nezapomeňte na nedostatek toaletního papíru začátkem roku. Firmy na toaleťák ho určitě nepřestaly vyrábět. Ale někdo se postaral, aby rázem nebyl k dostání a to celosvětově!

Tak, jako TBC a malarie, stejně tak jsou na vzestupu srdeční a cévní nemoci a úmrtí na ně. Miliony a miliony jsou vyplýtvány na léky na snižování cholesterolu a zatím úmrtí stále stoupají. Samozřejmě, to by nám mělo říct, že tento způsob léčby není správný a že běháme kolem dokola a opakujeme stále tu stejnou chybu, ale zřejmě zde chybí jakási chápavost. A tak celá desetiletí uběhla, kdy všichni snižovali ten „špatný“ cholesterol, bez nejmenšího kladného výsledku.

Kvůli karanténě a zdravotním centrům přeměněným na testování a léčbu korony neměli ani tito nemocní přístup k lékařské péči, což rovněž přispívá ke špatnému vlivu státem nanucených opatření proti korona chřipce.

Jen v Anglii, britský lékař Dr. Malcolm Kendrick píše, že vloni zemřelo na srdeční nemoci a mrtvice jak srdeční, tak mozkové více než sto tisíc lidí. To je mnohem víc, než kolik jich zemřelo na koronu. A letos, kvůli nesmyslným karanténám a jiným zásahům do lidských práv jich může být mnohem a mnohem víc.

Studie, která vyhodnocuje škodlivost karantény dokonce zjistila, že karanténa je asi 10x více nebezpečná než skutečná Covid chřipka, protože zkracuje životy těch, kteří se jí podrobí. Výsledné informace byly získány na základě pozorování vlivu nezaměstnanosti na člověka a kolik to každému odebere let života. Toto bylo propočítáno na dobu karantény a porovnáno s případným postižením Covid chřipkou – výsledek byl 10x horší pro karanténu.

Tuto studii vypracovali dva doktoři sociálních věd a jeden doktor ekonomie.

Postup vypracování této studie byl založen na očekávané délce života, ve spojení se socio-ekonomickou úrovní. Protože je známo, že čím lépe si lidé vedou po stránce finanční, tím déle žijí, byla použita „Hodnota statistického života“ a tato byla propočítána s ohledem na stávající nařízení a příkazy. Celý výpočet i s odůvodněním můžete najít ZDE.

Dřívější výzkum úmrtnosti ve spojení se ztrátou zaměstnání dokázal, že ti, kteří přijdou o místo, mají život zkrácen o asi 1.5 roku na osobu. Traumatická událost, jako je ztráta zaměstnání dále přímo souvisí s výskytem srdečních nemocí, rakovinou plic, s nemocemi jater a s nadužíváním drog a alkoholu.

To je zkrácení života kvůli ztrátě zaměstnání, převedené na karanténu. K tomu ale musíme připočíst zkrácení života kvůli neustále rozšiřovanému strachu z nemoci, kvůli nošení roušek a infikování se vlastními viry, kvůli ztrátě obydlí z důvodu neschopnosti platit nájem, kvůli onemocnění členů rodiny, kvůli napadení „mírumilovně protestujícími“ vrahy a lupiči a kvůli dalším, přídavným důvodům, specifickým pro každého jednotlivce. Takže ztráta délky života kvůli koronaviru, karanténě, náhubkům a všemu ostatnímu může snadno činit 10 a více let na každého z nás.

Přesto přese všecko, naši terorističtí manipulátoři vymýšlí stále nové a nové triky na naše zotročení. Korona už dávno nefunguje coby strašák, aspoň ne pro většinu myslících lidí, ale pořád dál k ní přidávají nové a nové informace, nové případy, nové lékařské zákroky, nové příznaky, nové ochranné pomůcky.

Amulety přibydou co nevidět, jestliže bude tohle bláznovství pokračovat.

V New Yorku zakázali taneční zábavy a ani na svatbách se nesmí tančit. To, abyste tam mohli na vůbec ulici, tak asi musíte mít členství v BLM a nebo Antifa a cestou vytloukat výklady. 

Ale snad nejlepší ochrana proti koroně je větrák, jak ukázáno na obrázku níže. Ve skutečnosti je těžké říct jestli je to špatný vtip, anebo strašná skutečnost.

mask4

Jinde dávají dětem ve školách na hlavy čepice, které mají na dvě strany půlmetrové tyčky, což je jak daleko se musí držet od jiných dětí.

mask3

Obsluhující v jídelnách musí nosit kornouty, které mají posazené na krku a které odvádějí jejich dech nahoru, aby neohrožují zákazníky a jejich jídlo. To, že mohou snadno zakopnout, když nevidí na cestu, zřejmě nikoho nezajímá.

mask2

Teď už jim vadí i podávání rukou a chtějí je nahradit otíráním jednoho rukávu o druhý.

mask1

Autor: Jane K.
http://www.nwoo.org

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář