JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

NOVÉ HRÔZOSTRAŠNÉ DÁTA EUDRAVIGILANCE – O OBČANOCH EU ZAVRAŽDENÝCH ALEBO ZDRAVOTNE POŠKODENÝCH MRNA „VAKCÍNAMI“

Zdroje dát: TU, TU a TU.

A na záver video, ktoré ukazuje vzťah „vakcinácie“ na kovid a počtu úmrtí:

 

 

Autor: Peter Weiss

Zdroj: https://akw.sk

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Komentář

 • Sh. Be. Ann

  9. června 2021

  Dňa 8.6.2021 som sa bol dať zaočkovať Sputnikom V; v novej nemocnici v Nových Zámkoch. Bolo tam dosť veľa ľudí !! Kázal som personálu, aby mi priniesli ampulky od vakcíny, či sa jedná skutočne o Sputnik V. Priniesli , ukázali mali na etikete modrú potlač. Hneď mi hlavná pracovníčka vysvetlila, že sa jedná o najlepšiu vakcínu, ktorá vôbec existuje !!
  Preto som sa jej opýtal, že prečo sa to nepropaguje, aby veľa ľudí sa očkovalo. Povedali mi, že je to politická záležitosť, lebo politici idú proti Rusku..
  V piatok sa mojej ženy kolegiňa išla dať zaočkovať do Komárna vakcínou Pfizer, hneď po očkovaní tam odpadla a museli ju doktori kriesiť. Tak kto tu čo hovorí o vakcínach zo západu ???
  Ľudí gniavia všelijakými západnými vakcínami a na Ruských webových stránkach sa píše, že ľudia kapú po vakcínach ako muchy.
  A Ruská vakcína čo je dobrá, tak politii zatracujú.
  Obidvaja ja aj manželka sme Ruskú vakcínu veľmi dobre zvládli !! !! !! A manželka, popri tom má migrénu a mala veľkú obavu pred očkovaním !! Žiadne negatívne reakcie sme po očkovaní nemali.
  Ľudia, ktorí sa chcete očkovať berte, ale veľmi rýchlo berte Sputnik V.
  Dostali sme k tomu aj papier o očkovaní v Slovenskom aj Anglickom jazyku s QR kódom. O tri týždne ideme sa dať preočkovať druhý krát.
  Doklad o očkovaní v lete berieme na dovolenku a nemusíte sa báť všade v EÚ sa to uzná !! !! !!
  Naozaj Ruská vakcína je dobrá, kto sa chcete chrániť pred Koronou, nečakajte !!! berte!!! Ktovie na jeseň aký kmeň výrusu zase vypustia medzi ľudí ??? A takto už človek má akú takú ochranu … … …

Odeslat komentář