JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Nové levné léky proti koronaviru: Doxycyclin a Ivermectin

BANGLADEŠ: Skupina předních lékařů z Bangladeše zaznamenala značné úspěchy v léčení koronavirových pacientů kombinací Doxycyclinu a Ivermectinu, dvou běžně používaných léků. Doxycyclin je antibiotikům, které je účinné i proti mnoha jiným, současným chorobám, jako je třeba Lyme nemoc, nebo Epstein-Barre syndrom. Je ale možné, že naši lékaři nemají o Doxycyclinu valné mínění a to proto, že je velmi levný. Jeho o trošku dražší odrůda se nazývá Minocyclin. Ivermectin je antiprotozoální lék. Protoáza neboli prvok je jednobuněčný parazitní mikro-organismus, které můžeme najít snad všude. Způsobují nejrůznější nemoci a chřipka může být docela dobře jedna z nich.

Bangladeští lékaři říkají, že jednorázová dávka Ivermectinu spolu s Doxycyclinem fungovala na pacientech skoro jako zázrak. Všech jejich 60 zkoušených se uzdravilo během pouhých 4 dnů, aniž by měly použité léky jakékoliv boční účinky. Po skončení léčby byli pacienti znovu testováni na koronavirus a výsledky byly negativní. Článek ZDE.

Avifavir

Avifavir je nový ruský lék, který byl právě oficiálně povolen k použití proti koronaviru. Je to obdoba japonského léku Favipiravir, který bývá používán proti velmi těžkým případům chřipky. Avifavir není pouze první anti-virální lék proti koronaviru, registrovaný v Rusku. Je snad ten nejslibnější lék proti koroně celosvětově.

Podle výrobců, Avifavir přeruší reprodukční mechanismus COVIDu a nemoc sama zanikne během asi 4 dnů. Běžná léčba s použitím současných léků trvá asi 9 dnů. Článek ZDE.

Choroquin, nebo také Hydroxychloroquin, neboli Plaquenil

Tento lék, starý známý a osvědčený prostředek proti malarii, se zdál být slibným lékem proti koronaviru až do 22. května 2020. To byl den, kdy se ve významném lékařském časopise „Lancet“ objevilo zhodnocení neznámé firmy jménem Surgisphere, která dokazovala, že lék způsobuje nepravidelný tep srdce a že může zavinit zvýšený počet úmrtí a přitom nemá žádný kladný vliv na nemoc. Tyto informace doložili velkým množstvím skutečných případů, snad příliš velkým množstvím na to, aby to mohla být pravda. Článek ZDE.

Lékaři, novináři a amatérští výzkumníci začali okamžitě pátrat. Moc se toho o Surgisphere nevědělo a podle LinkedIn to vypadalo, že mají pouze pět zaměstnanců. Majitel firmy, Sapan Desai tuto informaci opravil, prý zaměstnanců je jedenáct a prý firma pracuje na vývoji jejich databáze už od r. 2008. Jenže pak skupina lékařů z Australie zjistila, že firmou Surgisphere hlášené množství úmrtí z pouhých pěti nemocnic v Australii bylo víc, než veškerá úmrtí v celé zemi. Když toto nahlásili časopisu „Lancet“ a tento nejevil nejmenší snahu firmu Surgisphere vyšetřovat, lékaři, novináři a výzkumníci po celém světě to udělali sami.

Dalším pátráním bylo zjištěno, že všichni zaměstnanci Surgisphere až na majitele, postrádají jakékoliv lékařské znalosti. Byli tam zaměstnání opravdu zvláštní lidé. Jedna dívka pracovala kromě svého denního zaměstnání ještě všelijak pochybně po večerech, další psal sci-fi romány a majitel sám, Desai byl spoluautorem dvou studií, zaměřených pouze na hanobení hydroxychloroquinu (dále HCQ). Další „vědec,“ co s ním na těchto studiích spolupracoval se k otázkám novinářů odmítl vyjádřit a ten druhý prostě na dotazy neodpovídal. Údajně měly být všechny jejich informace ověřitelné celou záplavou faktů, posbíraných po celém světě, ale záhadně, žádné z těchto zdrojů nejmenovali ve svých spisech.

Takový hanebný útok proti osvědčenému léku, který byl celá desetiletí úspěšně používán proti malarii, lupence, artróze, o kterém byly udělány nesčetné studie, které všecky dokázaly, že je opravdu účinný i proti COVIDu, to by nemělo projít bez potrestání. Tento lék mohl vyléčit obrovské množství nemocných a zatím jeden nepodložený článek od neznámé firmy stačil na to, aby ho zcela zbavil důvěryhodnosti. Článek ZDE.

Mezitím Francie a Německo už lék zakázaly, Rusko ho zakázat odmítlo. Je smutné, že vlády států se rozhodnou pro tak závažný zásah do lidského zdraví na základě informací z neověřeného a nespolehlivého zdroje jen proto, že se autorům podařilo dostat tyto pochybné a lživé informace do významného lékařského časopisu. Je nabíledni, proč byla tato studie vypracována a možná, když se zamyslíme, tak přijdeme i na to, kdo to celé financoval. HCQ je totiž obrovský finanční zásah proti farmaceutickému průmyslu, protože je to lék velice levný. Za pár korun s ním můžete vyléčit celou vesnici. Tím pádem farmaceutickým firmám unikaly příliš velké zisky.

Co mohl být další důvod pro Surgisphere, aby se dopustila tak hanebného podvodu a Lancet aby jim jejich lži vydal? Možná to byl přímý útok proti presidentu Trumpovi, který se hned na začátku „epidemie“ vyjádřil, že nechápe proč všichni tak panikují, když HCQ dokáže chřipku velmi rychle vyléčit.

HCQ je opravdu pro určité lidi velmi osvědčený lék a jeho účinnost je možno podstatně zvýšit, když je brán spolu se zinkem. Zinek, který už sám o sobě buduje imunní systém a pomáhá proti nejrůznějším infekcím, účinnost HCQ ještě více zvýrazní.

Kdy není HCQ doporučován

Existuje pouze jedna výjimka, kdy není HCQ doporučován a kdy může vážně uškodit. Jedná se o lidi s tmavou, nebo tmavší pokožkou, kterým chybí určitý enzym (glukose-6-dehydrogenase, neboli G6PD), což jsou lidé, jejichž rodiny pocházejí z míst, kde stále ještě řádí malarie. Tímto nedostatkem je zasaženo asi 20-30% africké, jihoamerické, arabské a asijské tmavší populace a je to nedostatek dědičný. V tropech je nedostatek tohoto enzymu výhodou, protože brání tyto lidi před malarií samotnou. Ovšem na druhé straně to u nich vyvolává silnou přecitlivělost na některé potraviny, jako jsou na příklad určité fazole, hrášek rybíz, a celá škála léků, jako metamizol, sulfonamidy, vitamin K, naftalín, anilin, nitrofurany a samozřejmě HCQ a všechny ostatní léky proti malarii.

HCQ je přesně ten lék, který používali ve Wuhanu a měli tak velký počet úmrtí. Ta skutečnost, že v Brazilii, ve Španělsku a v Italii bylo tolik úmrtí opět potvrzuje pravdivost tohoto objevu, protože i tam se vyskytuje hodně těch, kterým chybí zmíněný enzym. Proto je také daleko větší úmrtnost mezi lidmi tmavší pokožky v Americe, mezi Asiaty a tak podobně. Jestliže jsou tito lidé léčeni s HCQ, což je lék, pro který nemají odolnost, pak může dojít k těžkým následkům. Samozřejmě, žádná studie, doposud provedená, nebrala tuto skutečnost v úvahu.

Všechna tato úmrtí nemají s COVIDem nic společného, i když jsou takto statisticky vedena. Jak již bylo řečeno, PCR test je vrcholně nespolehlivý, dalo by se říci amatérský, ale co tyto lidi zabíjí je špatná diagnosa a následně špatně zvolené léky. Toto píše Dr. Wolfgang Wodarg v článku, který vyšel v novinách „The Guardian“ v Anglii. Článek ZDE.

Dr. Wodarg pokračuje: letošní chřipka (2019-2020) spolu se všemi různými patogeny, které obsahovala, prošla podle všech informací tak, jako pokaždé. V tomto ohledu je naprosto zbytečné se čehokoliv obávat. Ten hlavní zdroj problému nebyl COVID-19, ale PCR test, který byl jako jediný na zjištění tohoto druhu chřipky používán. Bez PCR testu by totiž nebyla žádná „epidemie,“ ani „pandemie“ nikdy zjištěna.

WHO sice tento test doporučilo, ale „ne na lékařskou diagnozu.“ Přesto byl a je používán celosvětově a jen díky jemu jsme trpěli touto „epidemii“ a sice kvůli jeho nespolehlivosti. Ale jak může vůbec někdo očekávat, že test, který označí za pozitivní mnoho různých druhů SARS virů, které se neustále mění a rozšiřují se samovolně po celém světě již po mnoho let, jak může tento test odhalit přítomnost jednoho jediného, načisto pár měsíců starého viru?

Zde se zjevně jedná o velmi citlivý test, který produkuje příliš mnoho positivních výsledků. Neboli – jak řekl už kdysi David Icke, když vzorek z plic pacienta tento test namnoží 30x, mají někteří virus a jiní ne. A když je tento vzorek namnožen 60x, pak mají virus všichni.

Ve skutečnosti, co udělalo tuto chřipku tak nesmírně nebezpečnou byly rakve v Italii a ve Španělsku, chladicí vozy s mrtvolami v Americe a hromadné hroby v New Yorku. Takže lidé došli k závěru, že nakonec ta chřipka musí být opravdu nebezpečná. A nebyla to pravda.

K tomuto přispěly nejen korupční organizace jako je WHO s jejich nadsazeným sčítáním obětí, ale také virologové, kteří jsou dnes v těsném přátelství s farmaceutickými výrobci a různými dalšími investory. Dnes se může stát profesorem na universitě kdekdo, když dokáže schopnost sehnat přídavné financování pro školu, říká Dr. Wodarg.

Oddělení virologie v berlínské Charité nemocnici je financováno Nadací Gatesových a spolu-vynálezce PCR testu je vedoucí biotechnické firmy TIB Molbiol, která se specializuje na výrobu nejrůznějších testů a tyto prodává za miliony.

Problém je v tom, že většina odborníků nemůže prohlásit, že nebezpečí nakažení touto chřipkou nehrozí, protože kdyby náhodou neměli pravdu, tak by je to po vědecké stránce zničilo. To je snad i důvod, proč se organizacím a mediím podařilo nanutit na celé národy tak zkázonosné podmínky, i kdož šlo o zcela mírný a běžný patogen.

Převratnou změnu způsobila zpráva Dr. Camerona Kyle-Sidell z New Yorku, když hlásil:

„Ti pacienti, které jsem prohlédl, neměli žádný Covid-19. Neměli nejmenší známku zápalu plic. Spíše vypadali jako pasažéři v letadle, které náhle ztratilo tlak vzduchu ve velké výšce.“

Takže došlo k přerušení přísunu kyslíku do krve. Dnes už víme, čím to bylo zaviněno. Jsou to příkladné následky vlivu 5G technologie, která reaguje s kyslíkem a zabrání jeho vstřebání do krve plícemi. Často tím těžce naruší i plíce samotné a žádné množství umělého dodávání kyslíku nepomůže tam, kde ho plíce nejsou schopny absorbovat.

Zinek

Již zmiňovaný zinek je nesmírně důležitý pro imunní systém. Že většina z nás má zinku nedostatek, je jasné. Ostatně – jak často jíme trnky, nebo mušle, fazole či ovesné vločky? A ani tam toho zinku není nějak příliš moc. Nějaký je v mase, ale jinak – ubohost! Postřiky na pole, plus umělé hnojení se postaraly, abychom byli tohoto a mnoha jiných minerálů úspěšně zbaveni. Takže je možné, že většina z nás trpí skrytou podvýživou a proto to množství současné obezity.

Zinek je naprosto nutný na výrobu enzymů a proteinů a zúčastňuje se i mnoha jiných, biochemických procesů. Jeho nedostatek vyvolává genetické problémy, emocionální výchylky, poruchy štítné žlázy, neurologické potíže a mnoho dalších. Nedostatek zinku rovněž způsobuje nespavost. Pro imunitu je naprosto nutný, stejně jako D vitamin. Článek ZDE.

Existuje jednoduchý test na zjištění, jestli máte dostatek zinku či ne. Když vezmete tabletku zinku do úst a necítíte valně nic, pak máte spolehlivě nedostatek zinku. Dostatek zinku se projeví značně nepříjemnou chutí v ústech.

Léčit se sami

Takže ať se budeme léčit jak to jde, po domácku, pořád to někdy může být ten nejlepší způsob. Takové česnekové mléko, zmiňované v některém z mých minulých článků (do horkého mléka přidat nastrouhaný česnek, zamíchat a pokud možno hodně teplé vypít) dovede vyléčit kdejakou chřipku, zápal plic a kdejaké jiné potíže.

A ještě jeden vynikající lék existuje proti nejrůznějším chřipkám, onemocnění plic a dokonce i proti rakovině plic: dejte do kastrolku vodu a do ní nasypte jedlou sodu (bikarbonát sodný, NaHCO3, nebo taky natron). Přehoďte si přes hlavu šátek a skloněni nad kastrolkem, vdechujte horkou páru. Spolehlivě funguje.

Dr. Tullio Simoncini v Italii tímto způsobem vyléčil mnohé z rakoviny plic a celé davy jich vyléčil dopravováním sody v roztoku přímo k rakovinovému nádoru. A tak mu vzali licenci na praktikování mediciny. Nemyslete si, že nás chtějí mít zdravé. Kdepak! Pravý opak je pravda. Ze zdravých lidí nekoukají žádné peníze. Zato nemocní, to je pane zdroj příjmů!

Léčení po domácku nás rozhodně vyjde levněji, než co to stálo učitele na High School, Roberta Dennise, ze Státu Colorado v Americe. Kvůli COVIDU skončil v nemocnici, kde byl 2 týdny držen na ventilátoru v oddělení intenzivní péče. Cena za tyto 2 týdny byla 840,000 dolarů, což je skoro 20 milionů korun. Není známo, jestli ho po obdržení účtu netrefil šlak.

Ale protože i jeho manželka byla nemocná a on sám pak musel zůstat další tři týdny v rehabilitační klinice, je očekáváno, že celkový účet bude asi 1.5 milionů dolarů, což je skoro 35.5 milionů korun. A nemyslete si, že něco takového kterákoliv pojišťovna uhradí. To pak je asi, chudáky, trefí šlak oba dva. Článek ZDE.

Proč je pak vůbec léčili, když takový cech je tak akorát na sebevraždu.

Jane K.

Odeslat komentář