JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Nový manuál WHO pro sexuální výchovu: Děti mladší 4 let by se měly učit masturbovat.

SVĚT: Světová zdravotnická organizace (WHO) nezapomíná ani v době zuřící pandemie koronaviru na další důležité oblasti lidského zdraví. Mezi ně patří progresivní sexuální výchova dětí.

WHO proto teď vydala “Standarty pro sexuální výchovu v Evropě“. Má to být návod pro politiky, učitele, zdravotníky a další odborníky jak vzdělávat děti od kojeneckého věku v sexuální výchově.

Ta podle WHO má začít již u batolat! Děti ve věku 0-4 let by se měly ” dostávat informace o potěšení z dotyku svého těla… masturbace” (information about enjoyment and pleasure when touching one’s body… masturbation). Podle WHO se děti mají učit masturbovat dříve než začnou mluvit nebo chodit! To je přátelé ta správná výchova našich dětí! Také by děti mladší 4 let měly dostávat informace o genderové identitě a měla by být respektována jejich “jiná sexuální orientace”!

Doporučení WHO pro sexuální výchovu dětí mladších 4 let!

Ve veku 4-6 let by se dětem již měly poskytovat informace o stejnopohlavních vztazích a pomáhat jim budovat respekt k odlišným normám sexuality”.

Tolik globalistická WHO. Nepochybně dojde k pokusům zavádět podobné “novinky” i do českého vzdělávacího systému. Tomu musí rodiče co nejrozhodněji čelit. Naše české děti jsou to nejdůležitější pro přežití národa a českého státu!

V mediích zuří “epidemie” a běžný občan je děšen strašným virem a strachem se klepe v karanténě a zatím vedle toho potichu probíhají zcela jiné procesy a události, které by normálně vzbudily odpor veřejnosti. Pro mnohého vyděšeného občana bude asi konec epidemie velmi nepříjemným překvapením.

Juraj Jánošík

Odeslat komentář