JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Nový zákon Berlína umožní trestné stíhanie kritikov EÚ. Tajná príprava vzniku Únie Európy?

NEMECKO: Slučka na krku občanov sa sťahuje čoraz viac. Bude taký zákon vzorom aj pre iné štáty? Ide o brutálny útok na slobodu prejavu, ktorá je deklarovaná v nemeckej ústave. Nový zákon je registrovaný ako Drucksache 19/14378

Zatiaľ ide o návrh zákona, ktorého cieľom je zavedenie § 90c StGB do trestného zákonníka nemeckého štátu. Tu si môžete pozrieť návrh tohto škandálneho zákona v origináli: viac TU.

Jeho odhlasovanie Bundestagom je už len otázkou času. V podstate to odsúva len korona.

A je takmer nepredstaviteľné, aby okrem poslancov AfD proti tomuto zákonu hlasovala ešte nejaká iná strana – azda len niekoľko jednotlivých poslancov, ktorí sa nedajú skrotiť povinnou straníckou disciplínou.

Verejnosť vôbec nebola informovaná o tom, čo sa ňou platení zástupcovia v parlamente chystajú odhlasovať a aký „veľkolepý dar“ jej pripravujú.

Návrh tohto antidemokratického zákona prišiel z iniciatívy Bundesratu.

Možno to vnímať ako zradu občanov a ich demokratických práv nemeckými EÚ-elitami.

Na základe tohto zákona bude dokonca v istých prípadoch možné požadovať pre jeho porušovateľa aj väzenie. Maximálne možný trest, ktorý je v návrhu zákona zatiaľ uvedený, je trojročné väzenie.

A je viac ako isté, že niektoré EÚ štáty tento zákon, keď prejde Bundestagom a vstúpi do platnosti, celkom určite preberú.

Treba povedať ale aj to, že je možné, že sa za týmto návrhom zákona ukrýva ešte aj určitá berlínsko-bruselská agenda, v rámci ktorej sa odštartuje pokus urobiť cez „zadné dvierka“ z EÚ samostatný štát s jednou vládou.

To by v konečnej fáze znamenalo finálny zánik národných štátov a vznik Spojených Demokratických Štátov Európskych.

Roman Bednár

Odeslat komentář