JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

NÚDZOVÝ STAV MATOVIČOVEJ HLAVY

SLOVENSKO: Slováci už šesť mesiacov znášajú na čele vlády nespratného pubertiaka z Trnavy, ktorý doteraz nepochopil, že je reprezentantom Slovenskej republiky a nie opozičným klaunom, ktorému všetko prepáčime, lebo má papier na hlavu. Na čele štátu stojí diletant, ktorý mešká na podpis koaličnej zmluvy, lebo zaspal, ani jednu tlačovku nezačal načas, rozhoduje sa podľa toho, ako sa vyspí, nepozná protokol a veľvyslancov prijíma v obtiahnutých rifliach a teniskách. V kresle slovenského predsedu vlády sedí psychicky labilný človek, používajúci slovník štvrtej cenovej skupiny – mucko, žumpa, múdrosráči, svine či špinavé psy, alebo rozprávajúci, ako opitý Blaha mydlil barana.

Lenka Mayerová: Verte mi, že príde deň, keď Matovič oznámi, že Vianoce nebudú, rodiny sa nebudú stretávať, aby sme nenakazili našich starkých. Tento farizej oháňajúci sa Kristom a krížom totiž nemá nič spoločné s vierou a už vôbec nie s Bohom, pretože ten by nedovolil útočiť na nevinných ľudí, ktorí si ctia morálne hodnoty a najmä rodinu. Matovič útočí na základnú jednotku štátu, ktorou je rodina, teda na podstatu štátu, ktorého je premiérom a má ho reprezentovať dovnútra i navonok, a nie ho dennodenne rozvracať!

Slovenská republika sa ocitla v rukách psychicky nevyzretého predsedu vlády a občania nevedia, čo môžu od neho čakať, pretože je neschopný ničoho, ale schopný všetkého. Nevie si určiť priority a namiesto toho, aby išiel rokovať o financiách do Bruselu, ostane na Slovensku a prijíma ukrajinského prezidenta. A v Bruseli ho zastupuje český premiér Babiš, kto však zastupuje Slovenskú republiku? Na čele štátu už pol roka stojí mentálne neštandardný nechlap, ktorý na facebookový profil pridáva fotky – čo jedol, čo pil, kde spal alebo aké raňajky pripravil žienke, len nenapísal, ktorú mal na mysli. Budeme veriť, že Pavlínku, ktorú v ostatných dňoch bránil nevyberaným a hysterickým spôsobom pred „útokmi“ Roberta Fica, Petra Pellegriniho, ale aj novinárov. Fico, Pellegrini, novinári a Penta spustili „útok“ proti Matovičovej manželke, o ktorej médiá napísali, že investovala desať miliónov eur do Arca Capital a predčasne ich vybrala, pretože táto spoločnosť je pred krachom.

Matovič vytrval štyri dni v tichosti, lebo vraj zisťoval vernosť a nevernosť koaličných partnerov. Potom predstúpil pred novinárov, aby im oznámil, že jeho čestná žena – bývalá učiteľka matematiky – neinvestovala do Arca Capital desať miliónov eur, ale „len“ 600-tisíc a tri zmenky po 200-tisíc eur má v Arca Investments. Matovič vraj nevie, kam Pavlínka dáva peniaze, lebo už 14 rokov majú bezpodielové vlastníctvo. Zároveň jedným dychom hovorí, že bude svoju ženu brániť do poslednej kvapky krvi, lebo je čestná. Veď nič iné ani povedať nemôže, lebo keď sa Pavlínka rozhodne, tak Igor Matovič ostane len v tých rifliach a teniskách, v ktorých sa tak rád fotí. Samozrejme, za to, že Pavlínka zle investovala 600-tisíc eur, nemôže nik iný ako Robert Fico a Peter Pellegrini. Matovičovi zjavne ubehlo, že Robert Fico, na rozdiel od neho štátnik a nie klaun z Trnavy, nie je predsedom vlády od roku 2018. Novinári premiéra Matoviča požiadali o zverejnenie dôkazov o tom, kde má jeho manželka uložené peniaze, tak ako to on vždy žiadal od iných politikov. Pán transparentný to odmietol s tým, že kto mu verí, bude mu veriť aj bez dôkazov, a kto mu neveril doteraz, ten ho nezaujíma. My ostatní, ktorí sme ho nevolili a už šesť mesiacov sa prizeráme bezhraničnému premiérovmu vyčíňaniu, musíme veriť, že tých takmer 25 percent, ktoré dostal vo voľbách, zdefrauduje pod hranicu päť percent a v roku 2024 ostane stáť pred bránami slovenského parlamentu. Mor ho!

Autor: Lenka Mayerová

Zdroj: https://www.extraplus.sk

Odeslat komentář