JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

O čem je celá tzv. „Korona-pandemie“? Vládní epidemiolog R. Maďar má “vedlejšák”. Sedí v dozorčí radě největšího distributora očkovacích vakcín v ČR – firmy Avenier a.s. To samé všichni ti Prymulové a spol., kteří tak horlivě protlačují vakcinace, náhubky a Korona agendu! Jde jen a jen o prachy … Your Lives Don’t Matter!

ČESKO: Vládní epidemiolog doc. R. Maďar se do povědomí veřejnosti nedávno zapsal tím, že poučoval ze zahraniční dovolené českou populaci o skromnosti. Nyní ale začínají na veřejnost vyplouvat i další zajímavá fakta. Doc. Maďar totiž není pouze pedagogem na LF v Ostravě a předsedou “koalice na podporu očkování”, on je i členem vedení společnosti Avenier a.s. se sídlem v Brně. Majitelem firmy Avenier je společnost AGEL a.s., která provozuje řadu zdravotnických zařízení v ČR i zahraničí.

Ta je podle svých webových stránek největším distributorem očkovacích vakcín v ČR. Firma se rovněž zaměřuje na cestovní medicínu, tady na očkovaní proti “cestovním” rizikům. Na stránkách se dokonce píše “Naší vizí je svět, …kde se lékař soustředí na odbornou činnost spočívající v osvětě, identifikaci rizik pro pacienta, indikaci očkování a následně na samotný výkon očkování. Na vše ostatní … má nás!”
(DIVIZE DISTRIBUCE)

Podle výroční zprávy z roku 2019 dodala firma na český trh za 10 let činnosti 25 milionů očkovacích látek! V roce 2019 měla firma obrat ca 2,5 mld. Kč a zisk 127 mil. Kč. Očkování (obzvlášť to hrazené ze zdravotního pojištění) je dobrý business, co?! Všechny údaje o firmě jsou ke stažená zde.

Pokud má někdo otázku, kde vzal Doc. Maďar na drahé hodinky, tak tady by mohla být odpověď.

V blízké budoucnosti by měl doc. Maďar společně s prof. Prymulou rozhodovat i (povinném) plošném očkování proti koronaviru zatím ještě nevyvinutou a netestovanou vakcínou od západních farmaceutických firem.

Jak se asi bude doc. Maďar (prezentující svoji zálibu v luxusu a cestování) rozhodovat? Jako odpovědný člověk s ohledem na zdraví populace, nebo jako člen vedení firmy, která bude mít z očkování finanční profit? Co myslíte?

Necháte se naočkovat vakcínou, na kterou si západní farmaceutické firmy nechaly od vlád podepsat prohlášení, že neponesou odpovědnost za případné vedlejší účinky? Kterou navíc u nás budou propagovat a nařizovat lidé jako doc. Maďar a prof. Prymula. Já rozhodně ne a to ani v případě, že by mi to nařídil zaměstnavatel!

Doc. Maďar je původem Slovák ze Žiliny a vystudoval LF v Martině a jeho specializací je epidemiologie.

Zajímalo by mě, zda se současná vláda pokusí najít konečně odborníka na epidemiologii a vakcinaci, který nebude v tak flagrantním konfliktu zájmů jako jsou pánové Maďar a Prymula. Nebo je to nutná podmínka pro výkon podobných funkcí, že dotyčný musí mít nějakou podivnou podnikatelskou aktivitu s farmaceutickými firmami!?

Prometheus

Odeslat komentář