JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Obrovská panika v USA. Rusko disponuje kosmickou technologií, kterou Američané nemají

RUSKO: Za uplynulé dni sa stali hlavnou témou kozmických diskusií podivné aktivity ruských satelitov. Západ je presvedčený, že ide o testy protidružicových zbraní Paniku v Pentagone však vzbudil nielen neuveriteľný pokrok ruskej navigácie, ale aj záhadný spôsob pohonu ruských satelitov. Kozmická navigácia na obežnej dráhe je mimoriadne náročná na presnosť a každá zmena obežnej dráhy je vykúpená obrovským množstvom paliva.

Podľa videa ruská družica Kosmos 2542 vypustená v novembri minulého roka, 6.decembra „porodila“ satelit Kosmos 2543. Koncom januára začali OBE družice prenasledovať špionážny satelit amerického supertajného projektu „Keyhole“
V júni, keď už obidve ruské družice mali byť neschopné pohybu po naháňačke s americkým satelitom, začali prenasledovať ruskú družicu Kosmos 2535, priblížili sa k nej na 100m a vyrovnali s ňou rýchlosť s rozdielom maximálne 0,1m/s. To sú manévrovacie schopnosti doslova z ríše snov.
Posledným klincom do rakvy americkej technologickej nadradenosti bolo vystrelenie objektu 45915 zo satelitu 2543 rýchlosťou až 700km/h. Projektil bol vystrelený smerom k zemi, ale pri navigačných schopnostiach, ktoré Rusi predviedli, demonštroval nemožnosť akejkoľvek obrany na orbite.
Preto USA iniciovali rozhovory o vesmírnej bezpečnosti s RF, ktoré sa konali vo Viedni a trvali neuveriteľných 13 hodín. Autor videa tvrdí, že keď sa Anglosas pokúša dohovoriť, znamená to, že je v koncoch. Znamená to de facto verejné priznanie vojensko-priemyselného komplexu USA, že vo vesmíre jeho dominancia skončila.
Špionážne satelity projektu „keyhole“ (kľúčová dierka) majú pre armádu USA mimoriadny strategický význam. Sú drahé približne ako lietadlové lode. Majú veľkosť asi ako trolejbus a je to v podstate neoklieštená verzia Hubblovho teleskopu obrátená smerom na zem. Je ich viac, pravdepodobne 4.
Ruské sputniky nútia satelit Keyhole na orbite neustále manévrovať a tak si americká družica rýchlo míňa svoje drahocenné palivo. Takže, nielenže znemožňujú jeho funkciu, ale zároveň prudko znižujú jeho životnosť.
Juraj Polacek

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář