JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Odporné, šílené a děsivé: Západní část světa, tzv. „civilizace“ začíná připomínat vzpouru v ústavu choromyslných

EU: Západní část našeho světa, naší civilizace, začíná ze všeho nejvíc připomínat vzpouru v ústavu choromyslných. Povstání, při kterém se chovanci zmocnili klíčů, zabarikádovali zřízence v jedné cele a začali postupně dobývat celý objekt. Tím nejšílenějším na celé rebelii je ovšem fakt, že tak činí za nadšeného hýkání ředitele a povzbuzování aplausem jeho náměstků.

Poslední ukázku uvedeného přístupu přinesl v úterý německý spolkový president  F.W. Steinmeier. V reakci na celoněmecké demonstrace pod prapory a hesly BLM, pořádané místními pokrokáři s Antifou v čele, prohlásil v televizním projevu k Německu:

“Ne, nestačí, abych nebyl rasista.” Musíme být anti-rasisté! Rasismus vyžaduje zaujmout protiopatření, proti rasistickou mluvu, jednání, kritiku a – možná nejtěžší – sebekritiku, sebekontrolu, ”

Jde o jakousi verbální verzi onoho rituálního pokání a sebeponižování, které vidíme z Ameriky. Zosobněné blondýnou z „middle class” líbající v pokleku boty černého gaunera a policistou, klečícím před kriminálníkem a prosícím za odpuštění své viny…

Přesně podle not, které rozdali vůdcové a organizátoři hnutí BLM v Americe: „Mlčení je násilí”. Tedy kdo nehuláká naše hesla s námi, je nepřítel. Fašoun. Kdo nepožaduje dost agresivně potrestání „bílé viny”, nejlépe zabavením majetku těch hnusných bělochů, pobitím jejich mužů, znásilněním žen a převýchovou jejich dětí, tak je sám rasista. A takoví tu nemají žádnou budoucnost.

Našinec, který už něco prožil, tu může zaslechnout i ozvěny staršího, boševického: „Kdo nejde s námi, jde proti nám”. Pod kterýmžto heslem se podobné „legrácky” svého času prováděly i u nás. Jen toho vypalování obchodů snad bylo méně….

Ovšem reminiscence na naše neblahé padesáté roky minulého století tím zdaleka nekončí. Muslimský starosta Londýna Khan nechal právě ustavit komisi k „přezkoumání” všech soch, které ve městě stojí. Má posoudit, které jsou dost pokrokové, aby mohly zůstat stát i nadále, které je nutné odstranit a které by naopak bylo vhodné nechat nově vysochat a ztopořit. Kdo pamatuje naše minulé století s odstraňováním Masaryků a stavěním Gottwaldů, není až tak překvapen.

V jistém švédském městečku se pak s nějakou komisí vůbec nepárali a rovnou navrhli vztyčit sochu záškolačky Gréty. I v Německu, v městě Gelsenkirchenu mají jasno. Za pár dní tu má být odhalena socha V.I. Lenina. Původně se tak sice mělo stát už v březnu, ale zasáhl Covid19 a tak se „slavnostní akt” posunul až na červen. Nic nepomohly protesty místních, úřady na Leninovi neshledali nic závadného.

Navíc sochu Leninova předchůdce a ideového guru K. Marxe už v Německu mají, od roku 2018. Stojí v jeho rodišti, v Trevíru a na jejím odhalení se tehdy zúčastnil i sám předseda evropské komise C. Juncker…

Odporné, šílené a děsivé.  Pokrokářské bojůvky a jejich válečníci z dovozu (kteří byli importováni právě proto, aby necítili žádnou sounáležitost, natož slitování s naší civilizací) postupně přebírají kontrolu a „elity naší civilizace” jim nejen ustupují, ale tleskají a souhlasně pokyvují hlavami.

Autodestrukce západní civilizace nabrala na obrátkách a na obzoru se čím dál zřetelněji rýsuje jakýsi euro-americký koncentrační tábor, proti kterému byly gulagy čajíček. Kriminál pro všechny. Ovšem pro bílého muže má jít o tábor vyhlazovací.

Lubomír Vylíčil

Odeslat komentář