JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Opět jedno nové nařízení z Bruselu a opět šílený nesmysl: Otcové budou muset po novém povinně zůstávat na mateřské dovolené a matky jít pracovat! Už nevědí, jak více kontrolovat a rozvracet klasickou rodinu!

ČESKO: Evropská unie se chystá zavést změnu, která se dotkne všech rodičů s malými dětmi. Podle představ Bruselu budou muset otcové na nějaký čas povinně na rodičovskou dovolenou. Ženám to má ulehčit návrat do práce. Někdo nápad vítá, jiný ho tvrdě odsuzuje jako další bruselský nesmysl. Nahlédněte.

V České republice může být rodič se svým dítkem doma až do 4 let věku. Ve většině případů to bývá maminka. Je to v podstatě unikát. Většina států nabízí rodičovskou dovolenou podstatně kratší.

Ale už za dva roky by se situace mohla změnit. Na rodičovskou dovolenou by podle představ EU měli povinně nastupovat i otcové, aby svým ženám ulehčili a usnadnili jim návrat do práce. Informuje o tom Český rozhlas.

Směrnice zavazuje členské státy umožnit čerpat rodičovskou dovolenou, část této dovolené bude nepřenosná mezi rodiči,“ uvedla mluvčí ministerstva práce a sociálních věcí Andrea Vašáková. Mohlo by jít o 2 měsíce rodičovské dovolené.

Do dvou let by směrnice měla být součástí českého právního řádu.

Podle poslankyně Olgy Richterové (Piráti) je to cesta, jak otcové, kteří většinou vydělávají víc, dostali prostor k tomu trávit se svými dětmi alespoň 2 měsíce v kuse.

Někteří otcové už nastoupili na rodičovskou bez toho, aby jim to nařizoval nový zákon.

„Teze, že by dítě mělo být s matkou do tří let doma, je spíš trvání na nějaké tradici, než že by to bylo bůhví jak přirozené,“ konstatoval třicetiletý Matěj Hon z Teplic, proč se v péči o syna s manželkou vystřídal. A zatímco matka ročního Eduarda nastoupila zpátky do práce, začal Matěj poznávat všechny nástrahy rodičovské dovolené. „Rodiče by se měli v péči o dítě doplňovat,“ vyjádřil své přesvědčení.

Jenže někteří muži se na nápad Bruselu dívají z trochu jiné perspektivy. Zdůrazňují, že EU nemá lidem co mluvit do toho, jak si to zařídí v rodině.

„Strčte si ty vaše pojebaný prachy do prdele. Rodinu si zařídíme po svém a ne podle toho, co si přeje nějakej ouřada. Ne všechno na světě se dá koupit,“ napsal internetový glosátor veřejného dění Honza Paluska.

Podnikatel Jan Čížek, jenž ve volbách v roce 2018 neúspěšně kandidoval v Praze jako trojka SPD Tomia Okamury, má za to, že co si komunisté nedovolili, se teď ve spolupráci EU s Piráty stává realitou. Stát nám podle jeho názoru bude brzy mluvit i do toho, jak máme v ložnici kopulovat.

„Co si ani komouši nedovolili, je dneska realitou. Stát nám pod vedením Pirátů bude chtít kecat i do toho, jak máme v ložnici kopulovat… Jak říká klasik, komunisti všech zemí, vyližte si prd..! A vy se maminky připravte, že vám zase ukradnou něco z mateřské,“ varoval.

Poté si rýpl do poslankyně Richterové.

„Mimochodem, ta poslankyně Pirátů Olga Richterová, co to v Parlamentu tlačí, je od nás ze ‚slavné‘ radnice Prahy 10. Tedy, přestěhovala se sem odněkud před pár lety. Zaujala mne před lety, když pobíhala po radnici a vykřikovala, že by ženy měly přestat používat vložky, ale menstruační kalíšky. Nikdo netušil, co to blábolí, pak si někdo vygooglil, co to znamená… no, já už se nedivím ničemu,“ konstatoval.

Brněnský bloger Petr Paulczyňski za tím vidí spiknutí.

„To je jen součást spiknutí. Zničit a dehonestovat rodinu. Protože když zničíš rodinu, zničíš i stát a národ. Proto ta dnešní podpora kreatur, řiťopichů, uječenech leseb a pomatených feministek,“ okomentoval záměr EU brněnský bloger.

Odeslat komentář