JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

ORACLE: Doplácanie na heslá „leboFico“ a „lenFicanie“

SLOVENSKO: Na to prvé heslo doplatili v podstate všetci voliči a len tým najväčším zadubencom to ešte nedošlo, lebo priviedlo k moci Matelka a liberálnu-fašistickú polo-vzdelanú čvargu, ktorá nevie síce vládnuť, ale celkom dobre vedie blbé reči, kradne a rozkladá štát. Na to druhé heslo dopláca skôr tá liberálno-fašistická čvarga, lebo to umožnilo Matelkovi použiť proti nim poriadnu páku, žiaľ táto páka má za následok aj to, že Matelko rozkladá našu štátnosť.

Prečo?

Pretože Matelko urobil z tej čvargy hlupákov pred celým Slovenskom (Fico povedal, že to s nimi dopadne zle), ale aj pred celým svetom a pred pánkom, kde Matelko dokázal, že na týchto hlupákoch vo vláde nezáleží. Keby namiesto rekonštrukcie vlády by urobili rekonštrukciu koalície a prizvali by do partie Pellegriniho, tak by mohli dovládnuť menšinovou vládou ďalšie dva roky s Ficovou tichou podporou, lenže Pellegrini je podľa nich druhý Fico, a preto teraz boli postavení pred neriešiteľnú situáciu.

Ďalšia skupina z ktorých urobil hlupákov je treťosektorovo-mediálna liberál-fašistická čvarga, ktorá vytárala mediálne podhubie „leboFico“ a „lenFicanie“, lebo keby sa najneskôr v marci ozvali, tak by mohli vytvoriť vhodný naratív pre prizvanie Pellegriniho k rekonštrukcii koalície a kredibilitu by mohli zachrániť. Ale teraz budú odpísaní a nielen im nepomôže ani ten 180° obrat voči Matelkovi, ale rovno ich poškodí, lebo to len podporí martýrium Matelka u zadubeného voliča Matelka. Skrátka Matelko, je síce blázon, ale nie neškodný a vôbec nie hlupák, lebo ak niekto tieto pojmy zamení, tak dopadne ako liberálno-fašistická čvarga, z ktorej urobil nepotrebných a nepoužiteľných idiotov na čele so Zuzkou zo smetiska, z vládnej koalície, médií a tretieho sektoru. A to celé sa mohlo udiať len z toho dôvodu, že tak celý anglo-americký močiar s centrálou v Londýne, ako aj jej miestna periféria na čele s americkou ambasádou, nechápu riadenie zložitých sociálnych systémov (toho sa týka moja výzva nižšie).

Čo sa deje na úrovni procesov?

Okrem toho, že Matelko robí z miestnych predstaviteľov močiara kompletných nepotrebných idiotov na verejnosti, a tak v podstate plní dosť silnú a divnú zmes antiparazitika a laxatívy, na sociálnej úrovni v podstate preorientováva krajinu na východ (smer Rusko a Čína) v rámci dosť prudkého, ale potrebného manévru a hatí procesy spojené s ofenzívou NATO na Ukrajine proti Rusku.

To prvé je spojené so Sputnikom-V, ktorý sa k nám dostane cez Maďarsko a ktoré nám pomôže Maďarsko pomôže certifikovať s tým, že nielen nás nasmeruje na východ cez ruské a čínske vakcíny, ale aj sa začne obnovovať Uhorsko a Veľká Morava, bez Rakúska, ktoré podľa všetkého vypadlo z tunajších procesov (aspoň to tak vidím) lebo aj Zeman prejavil záujem o Sputnik-V.

To druhé je spojené s tým, že miestni poskokovia močiara boli postavení do situácie s ktorou si nevedia dať rady a centrála zas musí riešiť podľa nich dôležitejšie problémy, lebo nechápu, že treba zabezpečiť tyl. Čo ale vytvára komplikácie v situácii a potrebný fázový posuv na to aby sa celá akcia NATO rozpadla, umožnia odstrániť Bidena a spol. od kormidla v USA (americká armáda resp. Pentagon chápe možné dôsledky vojenskej roztržky s Ruskom, ale zatiaľ nemá priestor Bidena odstaviť). Žiaľ obidve veci majú za následok to, že naša štátnosť sa rozkladá a my budeme musieť nadviazať na historicky hlbšie veci, ak to chceme ako národ prežiť.

Čo sa udeje?

Bidena po fiasku na Ukrajine v priebehu niekoľkých mesiacov odstaví armáda, ktorá nainštaluje Trumpa ako prechodného prezidenta USA, ale to zas povedie k de facto rozpadu USA a k smrti US$ (sú to ďalšie faktory, ktoré majú potenciál doviesť k smrti US$). Dodávam, že tá mediálna hystéria bude rovnako hlasná a nepríjemná, ako aj u nás.

Washington a vedenie NATO a Brusel/EÚ vydajú silácke vyjadrenia na adresu Ruska, ale Európske a ostatné členské štáty sa zatvária, že v podstate o nič vážne nešlo a budú pokračovať v rozvíjaní obchodných vzťahov t.j. NATO sa na Ukrajine nielen odzbrojí, ale sa aj kvôli nej rozpadne.

Na Slovensku Smer-SD a Fico môžu naplno rozbehnúť budovanie alternatívnych riadiacich štruktúr, lebo majú dosť politickej munície na to, aby za zavretými dverami dali ponuku na podporu tejto iniciatívy z Liptova. Pretože Matelko urobil zo zbytku vlády, vládnej koalície a zo Zuzky bandu zbytočných a nepotrebných idiotov, ktorá ukázala, že vládnuť nedokážu, ale len hlásať heslá o slušnosti a kradnúť ako straky. Dodávam, že pár takých kúskov ešte uvidíme od Matelka, lebo on chce každému ukázať kto je to šéf, aj keby ho to stálo krajinu a má za cieľ v prípade prehry stiahnuť so sebou pod vodu celú liberálnu čvargu.

S pozdravom

Oracle 911

PS: Ospravedlňujem sa za expresívne výrazy a musím sa priznať, že síce som vedel, čo urobí Matelko, ale nevedel som, ako to urobí a aj keby som vedel, že ako, tak by som o tom mlčal (holt síce poznám jeho zadanie, ale neviem ako rozmýšľa).

 

Zdroj: https://oracle911blog.wordpress.com

Odeslat komentář