JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

OSN opäť šokuje: Covid-19 nám všetkým ukázal, ako tisícročia patriarchátu a dominujúci muži každému škodia. Na toto potrebovali Koronavírus?

Organizácia spojených národov sa sťažuje na „Svet, v ktorom dominujú muži“ v dôsledku tisícročí patriarchátu

Status OSN
Ďalší nepodarený status OSN

Organizácia spojených národov opäť vyvoláva u ľudí zmiešané pocity po tom, čo na sociálnej sieti Twitter dala status, v ktorom uvádza, že Covid-19 nám všetkým dokázal, ako tisícročia patriarchátu a spoločnosti, v ktorej dominuje kultúra mužov, „každému škodia“.

„Pandémia Covid-19 nám demonštruje to, čo už všetci vieme: tisícročia patriarchátu vyústili v svet,  ktorom dominujú muži a s kultúrou, v ktorej dominujú muži, a ktoré škodia každému – ženám, mužom, dievčatám a chlapcom“, zatvítoval niekto z predstaviteľov tejto kontroverznej organizácie.

The #COVID19 pandemic is demonstrating what we all know: millennia of patriarchy have resulted in a male-dominated world with a male-dominated culture which damages everyone – women, men, girls & boys.

— @antonioguterres https://t.co/ppSUGLr2Wx pic.twitter.com/krT6HkQil6

— United Nations (@UN) September 6, 2020

Tento tweet reaguje na poznámky generálneho sekretára OSN a dáva mu za pravdu, že koronavírus „prehĺbil už existujúce nerovnosti, vrátane rodovej nerovnosti“.

Ako sú však muži svojím „rodom“ zodpovední za Covid-19, je obrovskou otázkou. Zvlášť, keď vírus disproporčne „zabíja“ viac mužov než ženy.

Na tento status tiež negatívne zareagovalo množstvo ľudí:

„Muži vytvorili spoločnosť, v ktorej sa oplatí žiť. Žijeme v blahobyte aj vďaka mužom“, poznamenal jeden z nich.

Patriarchát je, ked muž chráni a stará sa o svoju rodinu, dbá o to, aby nehladovala a aby bola mimo nebezpečenstva. „Patriarchát“ ako utláčateľská sila je len fantáziou feminizmu. Neexistuje“, dodal druhý.

„Úmrtnosť detí. Dole. Dĺžka života. Hore. Vzdelanosť. Hore. Podvýživa. Dole. Kvalita života. Hore. A zoznam by mohol pokračovať. V akejkoľvek sfére je život priemerného človeka teraz lepší než v minulosti,“ podotkol další.

Boj OSN proti normálnosti

Zdá sa, že OSN už čoraz jasnejšie vyhlasuje vojnu normálnosti.

Ešte v máji táto organizácia uviedla, že ľudia by nemali používať politicky nekorektné slová ako frajer (priateľ), frajerka (priateľka), manžel, manželka, a pomohli „vytvoriť rovnejší svet“.

Respondenti inteligentne poznamenali, že toto beztváre teleso sa snaží kontrolovať jazyk a stáva sa len dalšou predlženou rukou Marxizmu, snažiac sa úplne rozdrviť rodinu ako základnú bunku spoločnosti.

 

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář