JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

P.C.Roberts: Amerika je zničená země, roztříštěna rasovými a genderovými nepřátelstvími

USA: Demokraté jenom znovu „oprašují“ své staré kandidáty, protože nejsou schopni vyrábět nové vůdce, ideologie strany je anti-bílá a anti-mužská, píše americký publicista Paul Craig Roberts.

Strana je také „namočena“ v Bidenově korupci. Obamův režim využil Ukrajinu pro praní špinavých peněz. Na Ukrajinu tekly miliardy peněz amerických daňových poplatníků a většinou pak zpět k  demokratům jako Biden a syn. Clintonové zdokonalili toto schéma a nashromáždili 1 500 milionů dolarů ve své „nadaci“ a 120 milionů dolarů ve svých soukromých kapsách. Prozraďte  mi, za co chudý chlapec z Arkansasu a právník druhého stupně dostal toto množství peněz?, ptá se Roberts.

Zcela zkorumpovaní Demokraté strávili celé Trumpovo první funkční období v převratech CIA / FBI organizovaných převratech – Russiagate a Impeachgate -, o nichž nikdy nemohli předložit gram důkazů. Americká média jsou tak zkorumpovaná a tak prostá integrity, že demokraté by  tak mohli uniknout. Ale ne Američanům, mezi nimiž roste většina, která nedůvěřuje ani Demokratům, ani zkorumpovaným médiím, přinejmenším nejhorším ze všech CNN.

Trump vyhraje druhé funkční období, protože není vnímán, jak jsou vnímáni demokraté, jako anti-bílý a běloši jsou stále hlasující většinou navzdory snahám demokratů snížit počet bílých Američanů na menšinu. Opravdu, mnoho bílých už to tak cítí. Nemohou říci nic, úmyslně či nikoliv, aby „neurazili“ preferovanou chráněnou menšinu. Přesto bílí Američané musí vydržet pomluvy, že jsou rasisté, bílí supremacisté, misogynisté, homofobní, antisemitští a ať už je tento termín jakýkoli, nezajímá se o „transgendery“.

Trump také hovoří o dělnické třídě opuštěné demokraty jako „Trump Deplorables“. Je to dělnická třída, která zaplatila za „globalizmus“ a obchodní dohody tím, že  „dala“ práci cizincům. Způsob, jakým je Amerika ovládána, přináší výhody jednomu procentu, kdy se drobky ze stolu hojnosti rozlévají na prvních 10 procent. Nikdo jiný nemá výhody. Trump je multi-miliardář, který se spojil s pracujícími Američany. Tak byl zvolen.

 
„Vzpomínám si, jak jsem projížděl čtvrtí dělnické třídy a viděl jsem jen plakáty Trumpa. Tehdy jsem věděl, že bude zvolen. Demokraté opustili dělnickou třídu a chudé za peníze na Wall Street. Bill Clinton a Hillary jim ukázali cestu,“ upozorňuje Paul Craig Roberts.
Během celého funkčního období Trump musel utrácet svou energii na organizované útoky, jejichž cílem bylo odstranit ho z úřadu. Zdá se jasné, že tak to vnímají Američané, kteří byli vážně poškozeni globalizmem, offshoringem pracovních míst, neomezenou imigrací legální i nelegální, válkou a rasovými a genderovými kvótami. Zjevná souvislost mezi Demokraty a vojensko-bezpečnostním komplexem při útoku na Trumpa zničila obraz Demokratické strany. Demokraté jsou nyní válečnou stranou.
Amerika je zničená země. Americké školy a univerzity učí neúctu, ne-li nenávist vůči bělošským a heterosexuálním mužům. Epitety jsou poháněny rok co rok – násilníci, rasisté, otroci, misogynisté. Tato propaganda proti mužům se objevuje i ve firemních reklamách.

Dopad takové ponižující stravy na mladé bílé muže je devastující. Někteří hledají útočiště tím, že jsou feminizováni a podporují útok na bílou rasu a pohlaví. Rodiče bílých mužů na základních školách zjišťují, že feminizovaní učitelé nemají zájem o akademický úspěch jejich synů. Pomáhají jim málo; spíše je demoralizují.
Další mladí bílí muži hledají východisko v sebevraždě. Sebevražda je nyní považována za druhou hlavní příčinu úmrtí Američanů mezi 10 a 34. rokem.  V magazínu American Medical Association bylo uvedeno, že ve věkové skupině 14–24 let je sebevražda mužů čtyřikrát vyšší než u žen.

V Americe byla odstraněna role mužů a respekt, který kdysi měli jako poskytovatelé a ochránci.

Na univerzitě v Cambridge jim bílí profesoři a administrátoři přidělili barevnou osobu, která sleduje jejich řeč, seznam čtení, přednášky a postoje, aby bylo zaručeno, že žádné literární vyjádření a fakta z historie, práva, fyziky nebo biologie „neuráží“ chráněnou menšinu.

To, že fakulta stejně prestižní jako Cambridge, univerzita, která byla po Oxfordu na druhém místě na světě,  přijala toto ponížení, je důkazem toho, že běloši v zemích, které stále mají bílou většinu, jsou nyní občany druhé třídy. Člověk si klade otázku, co následuje. Budou bílí profesoři posláni do reedukačních center? Budou deportováni jako Židé v nacionálně socialistickém Německu? Co se stane s bílými lidmi, kteří jsou neustále démonizováni na univerzitách a v médiích a demokraty?

Amerika je země roztříštěná hnusnými rasovými a genderovými nepřátelstvími. Zjevná dělitelnost není doporučením pro multikulturalismus, končí komentář Paul Craig Roberts.

Odeslat komentář