JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Pakáž! Karel Kryl prorocky ve videu o pražské havlérce!

ČESKO: Pakáž! Karel Kryl prorocky ve videu o pražské havlérce! Dříve se s nesmyslnými požadavky chodilo na lampárnu, dnes s nimi chce Mikuláš Minář spolu se svými Chvilkaři vyrazit na Hlavní nádraží v Praze a tlačit cestujícím do hlav požadavky na odvolání Andreje Babiše! Vedení drah je v šoku, pokud by dorazil podobný počet lidí jako na Letné, zkolabovala by doprava v Praze! Chvilkaři na webu radí lidem, aby si nezapomněli přinést anglicky psané transparenty, to aby tomu rozuměli sponzoři za kopečky?

V úterý 10. prosince proběhne na Václavském náměstí další demonstrace spolku Milion chvilek a opět zazní z tribuny požadavky na odstoupení Andreje Babiše, který prý čerpá Evropské dotace pro svůj Agrofert neoprávněně, protože je prý ve střetu zájmů, a to i ve chvíli, kdy Agrofert převedl do svěřenského fondu. Není jasné, kolik lidí na demonstraci přijde, ale mnoho lidí vyděsila informace, že dav Chvilkařů se po zdravici na Václavském náměstí odeberou na Hlavní nádraží, kde chtějí cestujícím rozdávat letáky a diskutovat s nimi o svých požadavcích na odvolání premiéra Andreje Babiše. Vedení Českých drah má vážné obavy o narušení nejen vnitrostátního, ale i mezinárodního grafikonu, protože tolik lidí na nádraží může vyvolat kolaps bezpečnosti a provozu celého nádraží. Pokud budou Chvilkaři s lidmi diskutovat uvnitř nebo venku před nádražím, může dojít ke kolapsu vstupu nebo výstupu cestujících.

Mikuláš Minář na Letné při demonstraci 16. listopadu 2019.

Hlavní nádraží ve spolupráci s policií a dalšími složkami sice umí zvládat velké zájezdy fotbalových fanoušků na jednotlivé zápasy pražských fotbalových týmů, kdy na nádraží přijedou tisíce lidí, ale v případě obrovské demonstrace, která byla na Letná, by bezpečnostní složky nedokázaly tolik lidí zvládnout. Milion chvilek tak naplňuje svoji hrozbu z poslední demonstrace na Letné, kde zaznělo, že příští demonstrace bude zostřená a lidé se mají nechat překvapit.

A tím překvapením je právě včerejší oznámení, že úterní demonstrace se přesune na Hlavní nádrží, což je centrální nervový dopravní uzel v Praze. Milion chvilek tak rázem mění taktiku vedoucí k ohrožení dopravní bezpečnosti v zemi. Přitom všechny tyto akce povedou jen k tomu, že Chvilkaři více naštvou své okolí, protože jestli někde v Praze najdete lidi, kteří nemají pražské myšlení, je to Hlavní nádraží, kde cestují lidé z celé republiky, kde jsou názory na Andreje Babiše diametrálně odlišné a premiér je miláčkem voličů a v čele mnoha fanklubů.

Otravný hmyz a pakáž hledající lampárnu v době, kdy volené funkce se obsazují volbami a nikoliv řevem z ulice

Praha je specifická v tom, že už Karel Kryl v roce 1993 o ní řekl, že v Praze už koncertovat nebude, protože v Praze ho už nechtějí a potom zazněla památná slova o pakáži. Milion chvilek je otravný hmyz, který si neuvědomuje, že je v roli pakáže, která si se svými požadavky na odvolání premiéra může stěžovat leda tak na lampárně, jenže jak se zdá, lampárnu v Praze nemají, a tak se rozhodli jít na Hlavní nádraží. Jenže, to vůbec nevadí, výsledek bude stejný. Nesplnitelné a nesmyslné požadavky můžete klidně předkládat i lidem na Hlavním nádraží, lampárnu k tomu nepotřebujete.

Hnědé košile ovšem nesmíte podceňovat, protože oni záhy pochopí, že stěžovat si na Hlavním nádraží je opravdu stejné, jako stěžovat si na lampárně, a tak se dá očekávat, že příští demonstrace už může být třeba na letišti na Ruzyni, nebo to může být na výpadovce přes Spořilov, případně v jiném kritickém dopravním uzlu a není vyloučené ani to, že mohou začít pořádat kempingové a stanové protesty, jako na Majdanu. Mezi chvilkaři se prý o tom diskutuje, jak by to probíhalo, že by se prý několik tisíc lidí střídalo. Jenže, to by si museli chvilkaři zamluvit prostory pro demonstrace na několik měsíců dopředu a zajistit pořadatele na několik měsíců, bezpečnost, techniku atd. Do téhle fáze se chvilkaři ještě nedostali, ale vzhledem k tomu, že už dostáváme do redakce tyto zprávy, že se o tomto uvažuje, tak to prostě vypadá, že protesty se postupně budou vyostřovat.

Nezapomeňte si transparenty, v češtině i v angličtině!

V posledních dnech se na transparentním účtu [1] Milionu chvilek objevily dvě větší odchozí transakce na zajištění tisku dvou typů letáků a transparentů. Jeden se týká požadavků, které Chvilkaři mají na Andreje Babiše, a druhý se týká seznamu údajných střetů zájmů Andreje Babiše. Co je důležité, to jsou malé poznámky a nuance, které ukazují, že demonstrace Milionu chvilek nejsou určeny jen českým očím a divákům, ale i sponzorům ze zahraniční. Milion chvilek totiž přímo na svém webu [2] k úterní akci vyzývá, aby si lidé na demonstraci přinesli transparenty nejen v českém jazyce, ale i v angličtině.

Platby za tisk transparentů a letáků.

Tento požadavek je tradiční podmínkou zahraničních nadací, které podmiňují granty, dotace a příspěvky NGO organizacím tím, že veškeré performance na veřejnosti jsou bilinguální, tedy jak v domácím jazyce, tak i v angličtině. Naivní gój si položí otázku, jestli spolek demonstruje proti britskému premiérovi, že si lidé mají přinést anglické transparenty. Hnědé košile a rajtky totiž budou skládat účty v televizi těmito anglojazyčnými transparenty. Jak jich bude málo, nebo nebudou čitelné, zahraniční fondy nebudou spokojeny.

Petr Fiala jako premiér místo Andreje Babiše, Miroslav Kalousek na ministerstvu financí, Piráti na vnitru a zahraničí, čili Refugees Welcome

Demonstrace proti Andreji Babišovi bude přenášena živě přímo do centrály Evropské komise, která bude sledovat anglické transparenty a odezvu pražských ulic na stanovisko Evropské komise ke střetu zájmů Andreje Babiše. Je totiž prakticky jisté, že pokud by Andrej Babiše padl, k moci by se dostal zřejmě Petr Fiala ve spolupráci s Piráty a TOP 09, kteří by chtěli urychleně přijmout Euro, a to nejpozději do roku 2022, tedy v nejkratším možném termínu a rovněž by se změnil postoj zahraniční politiky ve věci přerozdělovacích migračních kvót, ke kterým mají Piráti kladný postoj.

Tento leták s požadavky bude rozdáván cestujícím na lampárně, tedy pardon, na Hlavním nádraží.

Rovněž ani ODS by nebyla proti poté, co ze svých řad vyloučili Václava Klause ml. a ten si za hlavní cíl stanovil odstranění vlivu neziskového sektoru na české školství, čímž se potvrzuje, že Václav Klaus ml. rozumí procesům řízení na 1. prioritě. Není ani tajemstvím, že by zjevně došlo ke zrušení nákupu amerických helikoptér a k přehodnocení vztahů zahraniční politiky ČR s Izraelem. Česká republika by se pod vedením ODS a Pirátů stala sionistickou zemí pro-bruselského směřování ve směru k Aachenské smlouvě a hlubší integraci bezpečnostních sil do struktur Evropské armády.

Válka mezi dvěma skupinami světového židovstva je jako fotbalový zápas a zákulisní procesy fotbalové ligy

Odvoláním Andreje Babiše by se tak ČR přesunula ze skupiny zemí stojících na straně Židů a Izraele na stranu židů a sionistů, kteří vedou politiku proti Židům a proti Izraeli. Žádný jiný výsledek by nenastal. Gójové by v ČR i nadále pracovali za současné čtvrtinové mzdy, takže zde můžeme říct, že by nastalo ono punkové rčení “No Future!” Z hlediska národních zájmů nemá smysl hovořit o tom, jestli je lepší být na jedné straně s Židy s jarmulkami na hlavě, nebo se sionisty v zástěrách na druhé straně, protože by se to rovnalo situaci, že na hřišti první poločas fandíte modrým, ale po půli si to rozmyslíte a začnete fandit červeným.

Na výsledek to přitom nemá vliv, protože pravidla, body, ligu, trofeje a hlavně prachy kontrolují bafuňáři obou týmů společně v jednom golfovém klubu, kde se dělí o výhry a sázky, přičemž se šklebí, jak zase dobře vydělali na těch tupých platících divácích. Židé a židé to v politice dělají úplně stejně. A stejně tak i čas od času, jako se bafuňáři mezi sebou porvou, pořezají, odkráglují si manželky, nebo členy rodin při rozporech o dělbu peněz či vlivu, tak stejně tak i ve válce mezi ž a Ž dochází k boji o nadvládu a kontrolu procesů řízení. Jen rozdíl je v tom, že v případě fotbalu se tomu říká mafie, ale v případě ž a Ž se tomu veřejně neříká nijak, protože se to nesmí říkat a mluvit o tom. V zasvěcení je to jen Válka mezi Domy, tedy mezi Domem Sion a Domem JHVH.

Když padne Andrej Babiš, dojde k převlečení dresů zahraniční politiky ČR do jiné barvy, ale hrát se bude dál, na stejném hřišti, podle stejných pravidel, jen to bude hra na opačnou stranu

Česko je důležité v plánech Berlína na vybudování Evropské armády, protože je vyloučené, aby na území Bohemie a Moravy stály americké základny s raketami středního doletu, což je hlavním úkolem prosazení v nejbližších letech v ČR pro americké neocony, na tomto plánu se budou podílet propagandisticky jak české tajné služby v čele s dekorovaným Michalem Koudelkou, tak i české Bakalovská a s americkými procesy protiruského řízení propojená média.

Požadavek na anglické transparenty.

Andrej Babiš ve skutečnosti představuje garanta pro Michala Koudelku a garanta pro americkou CIA, která má pro změnu pro Pentagon garantovat zpracování politického podnebí v ČR pro nasunutí amerických raketových základen do ČR v horizontu 10 let proti Rusku. Právě proto je Andrej Babiš pro Brusel a potažmo pro Berlín nadále neakceptovatelný, protože ohrožuje naplňování Aachenské smlouvy v Evropě, která předpokládá americkou vojenskou demisi v Evropě, která vytvoří vakuum, jenž bude zaplněno Evropskou armádou a mocí Berlína a Paříže. Právě proto musí být úterní transparenty i v angličtině, hraje se o mnoho, ale ne v Praze, ale naopak v Berlíně a v Bruselu.

-VK-

Šéfredaktor AE News

 

Odeslat komentář