JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Pandemie skončí až bude očkování! WHO varuje před výrobou vlastního, „národního“ očkování

WHO varuje před výrobou vlastního ‚národního‘ očkování ‚V rámci boje proti koronavirové pandemii musí svět zahájit masivní očkování a přestat s nacionalistickým přístupem k produkci koronavirové vakcíny‘.

Podle německé zpravodajské agentury DPA to uvedla 18.8. Světová zdravotnická organizace – WHO, která vyzvala ke zýšení globální spolupráce.

‚To je v zájmu všech zemí‘, konstatoval v Ženevě šéf WHO, Tedros Adhanom Ghebreyesus, a dodal: ‚Světové hospodářství se obnoví, až zvítězíme nad koronavirem‘.

V tomto smyslu se vyjádřila i německá kancléřka Merkelová, která otevřeně prohlásila: ‚Pandemie skončí, až budeme mít očkování!“

Aspoň teď víme, proč se všechna ta nesmyslná opatření, jako je nošení roušek, další testování, omezení kultury, cestování atd., stále znova prodlužují – bez ohledu na počet jen pozitivně otestovaných, nebo skutečně nemocných. Koronaviry tady musí zůstat tak dlouho, než nás někdo konečně zachrání: nejlépe jedna z famaceutických firem, které financují WHO – Světovou zdravotnickou organizaci.

WHO dále sděluje: ‚Proto je třeba zkoumat mnoho různých kvalitních očkovacích látek, než se pro jednu rozhodneme. Nadměrná poptávka a konkurence mezi jednotlivými zeměmi vede ke vzniku nacionálních vakcín a riziku lichvy‘, dodává Tedros. ‚To by znamenalo kolaps trhu, kterému lze zabránit jenom solidaritou a zajištěním veřejných investic‘.

Devět z aktuálně klinicky testovaných světových očkovacích látek je k dispozici ve fondu, zastřešeným WHO. Tento fond, nazvaný «ACT Accelerator» (ACT – Access to Covid-Tools, tedy přístup k prostředkům proti Covid) potřebuje dle vyjádření WHO 31,3 miliard dolarů. Už v červnu si WHO stěžovala, že vlády jednotlivých států, dobročinné nadace i soukromé firmy přislíbily tomuto ‚záchrannému‘ fondu pouze zlomek potřebné částky. Vedle produkce očkovacích vakcín chce tento fond financovat i výrobu dalších testů a léků proti Covid-19. Bude tedy ‚pandemie‘ trvat tak dlouho, než fond WHO obdrží těch požadovaných 31 miliard USD? Pokud totiž virus sám od sebe zmizí, jako je tomu zvykem u většiny chřipkových onemocnění na jaře a na podzim (bez ohledu na jakákoliv ochranná opatření), nebude o očkování zájem. Proto je zřejmě nutné udržovat koronu trvale v našem povědomí, i když už nikoho neohrožuje. Pandemii lze dle potřeby snadno prodloužit: v oficiálních médiích se objeví další dramatické zprávy o nových infekcích všude na světě, zavedou se roušky, omezí se cestování…

Pokud by byla cílem WHO skutečně ochrana našeho zdraví (a nikoliv gigantický zisk z prodeje vakcín), nabízí se otázka: proč neinvestuje tuto částku raději do výzkumu a léčby vážných onemocnění (jako např. rakoviny, srdečních a cévních chorob ..), které patří ke skutečným a hlavním příčinám aktuální úmrtnosti? Tyto nemoci prakticky vymizely z oficiálních médií, jako by byla korona jediným možným onemocněním. To ale bohužel neznamená, že už neexistují – naopak: v důsledku státně vynuceného preventivního vyčlenění nemocničních a dalších zdravotnických kapacit na léčbu koronavirových pacientů došlo k tomu, že řada např. onkologických pacientů nebyla vyšetřena, řada operací byla odložena nebo nebyla provedena. Tyto ‚kolaterální‘ ztráty, vzniklé v důsledku politických ‚ochranných opatření‘ proti takzvané pandemii bude ještě třeba vyčíslit – pokud je to vůbec možné.

Překlad: HS

Zdroj: Agentura DPA

 

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář