JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

PARLAMENT HLOUPNE?!

ČESKO: Je až s podivem, čím vším se poslanci parlamentu a senátoři dokážou zabývat, a naopak co se stoickým klidem hodí za hlavu. Je možné se ptát, co je pro stát a jeho občany důležitější, zdali množírny na psy nebo zabránit přijmutí zákona o nemožnosti zbavit se imigrantů nelegálně vstupujících na naše území, to znamená přiznat status uprchlíka i těm, kteří na to nemají právo. Novelu zákona předkládá Ministerstvo vnitra a nazývá ho jako Institut strpění cizince. De facto by se tak každý, kdo se k nám dostane, zároveň bez ohledu na jeho minulost, stal víceméně naším spoluobčanem.

Množírny psů, čipování zvířat a další podobná problematika jsou jistě důležité, zabránit mučení psů je velmi chvályhodné, nicméně je třeba si přiznat, že momentálně existují mnohem důležitější záležitosti. S příchodem Salviniho na post italského ministra vnitra se podařil zpomalit tok běženců mířících do Evropy z Libye a pašeráci lidí schovávající se za charitativní neziskové organizace a plavící se na lodích ,,zachraňujících” africké muslimské inženýry ze Středozemního moře najednou narazili na zavřené italské přístavy. Po systematickém odstranění Salviniho se stavidla přílivu Afričanů opět naplno otevřela. Zároveň se na syrské území vrátily zuřivé boje a je velmi pravděpodobné, že se do pohybu dostanou další statisíce příslušníků různých národů. Při neschopnosti a neochotě Řeků, Italů a Španělů chránit venkovní hranice Schengenského prostoru a při proimigrantské agitaci Paříže, Berlína a Bruselu se dá očekávat, že se brzy migranty zaplaví i Česká republika. Zatím k nám muslimové jezdí utrácet své sociální dávky, ale je otázkou času, kdy je u nás začnou chtít dostávat.

Maďarsko, Rakousko, Slovinsko a Chorvatsko již nějakou dobu posilují jednotky chránící vlastní státní hranice, to i přes odpor Bruselu. Částečně se o podobné snaží Bavorsko, o Švýcarsku ani nemluvě. Jenže má to smysl, když jinde jsou vrata dokořán otevřena? Maďarsko a Polsko se striktně proti přijímání migrantů vyslovily a za svým si důrazně stojí, nově se přidalo i Estonsko. V Polsku navíc poslední volby jasně ukázaly, že místní obyvatelstvo stojí za svou vládou. Orbán poprvé po delší době zakusil hořkost porážky, když v boji o Budapešť vyhrál opoziční politik hlásící se k zelené a k migraci nakloněné liberální opozici. Jde o jisté varování, že ne všichni dokážou ocenit Orbánovu obranu maďarské bašty. Momentální okupace pražské radnice koalicí Pirátů, Prahy sobě, Top09 a STANu ukazuje, jak málo si našinci váží jisté dosavadní výjimečnosti České republiky v minimalizaci následků ekoblbnutí a migrantské přívětivosti. Podobný vývoj čeká nyní i maďarské hlavní město, což může být pro maďarského předsedu vlády problém. Přinejmenším přišel o část prestiže.

U nás je společnost částečně rozdělena. Přestože výzkumy ukazují, že více, jak 90% Čechů odmítá migranty vítat na našem území, část politiků jasně ukazuje, že jim je bližší pochvala z Bruselu, než názor voličů. Poslankyně Majerová Zahradníková učinila pokus zařadit na jednání poslanecké sněmovny návrh ministra vnitra novely zákona týkajícího se migrace, jak už jsme uvedli výše, nazvanou Institut strpění cizince, jehož přijetím by ve skutečnosti byl kterýkoliv cizinec u nás zachycený nevypověditelný. Reakce poslanců však byla tragická a plně odpovídající realitě. Tedy té, která znamená pouze povrchní projev odporu vůči přijímání kvót na rozdělení si uprchlíků (odkud a proč utíkají už všichni víme). Ve skutečnosti pokračuje hledání systému, jak umožnit migrantům u nás zakotvit a zároveň neztratit podporu voličů.

Z reakcí na sociálních sítích je vcelku vnímatelné, že mediální masáž a indoktrinace ve školách již nese své ovoce a množství Čechů ochotných riskovat rizika spojená se soužitím s muslimy potichu narůstá. Jak žádost poslankyně Trikolóry dopadla, už víme také. Většina poslanců se zdržela hlasování, což zabránilo projednávání této zvrácenosti. Na úvodním obrázku máte přesně výsledky hlasování, které jasně ukazují na to, že se vládní koalice společně s Piráty, ODS a STAN výjimečně shodnuli a ukázali tak, že v otázce migrace táhnou za jeden provaz, to bez ohledu na jinak projevovanou řevnivost. Jako by na bezpečnosti země a její prosperitě záleželo jen poslancům Trikolóry a SPD.

Trochu podezřele vypadá aktivita části Topky a KDU-ČSL, jejichž pár poslanců podpořilo návrh Zuzany Majerové-Zahradníkové, není však jisté, že by sdíleli stejné názory s navrhovatelkou a s SPD. Naopak nemůžeme pochybovat o tom, že si elity dělají alibi, ale v podstatě se přílivu migrantů nijak nebrání. Pokud by poslanci měli aspoň částečně národní podvědomí, nemohlo by hlasování o návrhu vypadat jinak, než téměř stoprocentní odsouzení snahy Ministerstva vnitra nechat vzniknout něco podobného, jako je tento Institut. Až u nás začne docházet k podobným úkazům, které tolik mění Západ, tedy k násilí a kriminalitě ze strany migrantů, bude pozdě se ptát, kdo za to může. Odpověď už nyní známe. Viz hlasování.

Odeslat komentář