JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Pavel Novotný na ruské televizi ztropil skandál. To musíte vidět!

VIDEO: Pavel Novotný na ruské televizi ztropil skandál a vystoupil i jménem České republiky, že prý většina občanů ČR souhlasí s pomníkem vojáků generála Vlasova! Podle Novotného to byli sice zločinci, ale nakonec prý umírali při osvobozování Prahy, a to se cení! V ruském pořadu se potom strhla divoká hádka o tzv. Běločeších, kteří ukradli ruské zlato a odvezli si ho legionářským vlakem a Češi dnes prý znovu rozvrací Rusko! Čím bylo zaplaceno Američanům za vznik Československa v roce 1918? Kompletní záznam výbušného pořadu s českými titulky, to musíte vidět!

Starosta městské části Praha-Řeporyje Pavel Novotný, které je členem druhé největší parlamentní strany v ČR (ODS), poskytl v pátek ruské televizní stanici Rossija 1 exkluzivní dálkový rozhovor v rámci nejsledovanějšího ruského politického diskusního panelu 60 Minut. YouTube kanál RuCz Subs [1] přinesl titulkované video, které můžete zhlédnout nahoře v úvodu tohoto článku. Pavel Novotný svým vystoupením zostudil nejen celou Českou republiku a celý národ, ale dokonce v pořadu pronesl výrok, že v České republice většina lidí souhlasí s výstavbou pomníku Vlasovcům, kteří nosili uniformy Wehrmachtu a měli na nich nášivky ROA, tedy Ruské osvobozenecké armády, která až do 6. května 1945 bojovala na straně nacistů a o několik měsíců dříve se ve Varšavě podílela na potlačení Varšavského povstání, než byla rozkazem Wehrmachtu přesunuta do Protektorátu Čech a Morava k obraně Prahy, zatímco skupina německých vojsk armády Střed ustupovala z Protektorátu do amerického zajetí.

Rozhovor ruské televize s Pavlem Novotným na radnici v Praze.

Pavel Novotný v pořadu uvedl nepravdivé a natolik lživé informace, že naše redakce je musí uvést na pravou míru. V pořadu totiž zaznělo, že Rudá armáda pod velením maršála Ivana Stěpanoviče Koněva přijela 9. května do Prahy až poté, co prý Praha byla osvobozena Vlasovci a rovněž poté, kdy Němci v Praze podepsali kapitulaci. Vystoupení Pavla Novotného sklidilo potlesk na některých českých médiích v ČR, přičemž nikdo se nepozastavil nad tím, že jedná o lži.

Kapitulace německých vojsk v Praze se týkala pouze posádky Wehrmachtu, ale nikoliv úderné a obranné skupiny Waffen SS, které 8. května odmítly kapitulovat a odmítly přijmout závěrečný kapitulační akt podepsaný mocnostmi v noci z 8. na 9. května 1945 v Remeši. Právě s nimi svedla boje Koněvova Rudá armáda 8. a 9. května 1945 před Prahou a posléze v samotné Praze. Vystupování Pavla Novotného pro nezaujatého diváka v Rusku mohlo navodit pocit, že většina občanů ČR souhlasí s pomníkem pro Vlasovce, a že většina občanů považuje Vlasovce za hrdiny, na rozdíl od vojáků Rudé armády, kteří prý kradli, vraždili a znásilňovali, zatímco Vlasovci prý každému pomáhali.

Pavel Novotný plní úkol v rámci zpravodajské hry českých tajných služeb proti Ruské federaci?

Vlasovci se rozhodli 6. května 1945 pomoci Praze z důvodu, že bylo jasné, že Německo válku definitivně prohraje a Vlasovci budou za boj na straně nacistů odsouzeni jako vlastizrádci v SSSR. Pomoc českému povstání v Praze jim tak měla zajistit ochranu od české vlády a od spojenců před Josifem Stalinem a Rudou armádou. Celou věc si můžeme přirovnat k aktu, když by např. jednotka SS dva dny před koncem války se rozhodla pomoci českému odboji. Znamená to snad, že by starosta Pavel Novotný na to margo chtěl stavět pomník vojákům SS, protože 2 dny před koncem války se rozhodli přeběhnout na stranu vítězů?

Uvědomuje si přitroublý šéfredaktor Forum24 Pavel Šafr, že oceňuje [2] vystoupení Pavla Novotného na ruské televizi za to, že tam vykreslil Vlasovce jako hrdiny, kteří se těmi hrdiny stali 2 dny před koncem války, když do té doby stříleli české, polské, slovenské a maďarské povstalce a partyzány od konce roku 1944, kdy ROA byla Wehrmachtem nasazena do samostatných operací? Je normální stavět pomníky zrádcům, kteří 2 dny před koncem války došli prozření, že nepřítel, na jehož stranu se přidali, nakonec válku prohraje, a tudíž je potřeba znovu zběhnout a změnit strany?

Řízená zpravodajská provokace z Langley?

Vystoupení Pavla Novotného na ruské televizi by byla bývala jen komediální vložka, jakého magora a komedianta máme v Praze v pozici starosty jedné z městských částí. Celé by se to přešlo úsměvem a lakonickým konstatováním, že je to troll a provokatér. Jenže, já mám stále větší podezření, že tohle není z hlavy Pavla Novotného, vidím v tom rukopis zpravodajské hry českých tajných služeb proti Ruské federaci, v pozadí vidím rukopis Michala Koudelky a jeho nadřízených v Langley ve Virginii.

Tenhle komediant a šašek Pavel Novotný totiž dokáže během několika dnů rozbít diplomatické vztahy mezi ČR a Ruskem rychleji, než dokáží běžní protiruští politici za celé funkční období a dlouhé roky dohromady. Vystupování Pavla Novotného se slovy, že většina lidí v ČR je pro postavení pomníku Vlasovcům, však zcela mění situaci. Tím totiž starosta z Řeporyjí na ruské televizi uvedl konstatování, které může být interpretováno jako pravdivé, čímž dojde k zasetí nenávisti Rusů proti Čechům. Tohle bylo cílem Pavla Novotného v celém jeho vystoupení, a mám obavy, že se mu to povedlo, protože následná diskuse ve studiu se strhla v hádku.

Dopis Putinovi nese znaky zpravodajské hry a provokace s cílem zasít nenávist mezi Rusy proti České republice

Místní hosté se mezi sebou hádali, jestli Vlasovci byli zločinci anebo hrdinové, přičemž jeden z hostů argumentoval, že Češi nemají nic proti Rusům, ale vadí jim Sovětský svaz, Josif Stalin a Rudá armáda. Tohle namíchlo ostatní ve studiu s otázkou, kdo tedy osvobodil Československo? A diskuse se zvrtla do polohy, že hosté ve studiu se začali hádat, jestli sovětská armáda byla osvoboditelkou, anebo to celé bylo jinak a sovětská armáda de facto přijela osvobozené země okupovat. Něco podobného se dosud nikomu nepovedlo, aby nějaký obyčejný starosta podnítil nenávist Rusů proti Čechům, a naopak nenávist Čechů proti Rusům.

Ve studiu jeden z hostů argumentoval naprosto špatně, že prý Čechům nevadí Rusové, ale vadí jim odkaz Sovětského svazu apod. Tohle je omyl. To už dávno není pravda. V České republice nemá nenávist proti největší slovanské zemi na světě už dávno nic společného se Sovětským svazem. Dnešní nenávist Čechů je pěstována formou rusofobie a nenávisti proti všemu ruskému, nikoliv proti všemu sovětskému. To znamená, že i ve studiu ruské televize nechápou, jak daleko už zašly protiruské procesy v západních zemích a v ČR zejména.

Rukopis tajných služeb je v celé provokaci zjevně čitelný, od dopisu, mediální podpory, až k politické podpoře starostovi od mnoha českých politiků

Dopis Pavla Novotného, který adresoval Vladimiru Putinovi a přinesli jsme jeho znění včera v článku [3], byl zjevně sepsán tajnými službami jako zpravodajská hra s cílem urychleným způsobem rozbít poslední ekonomické a diplomatické vztahy s Ruskem, které ještě zůstávají a přežívají, a zajistit jejich naprosté zničení tím, že veškeré diplomatické procesy s Ruskem, které by normálně vedli diplomaté, najednou vedou provokatéři zaúkolovaní českými tanými službami, kterým velí zlatou medailí CIA dekorovaný Michal Koudelka.

Nikomu to zjevně nedochází, že se jedná o zpravodajskou hru, časově synchronizovanou s Babišovými protiruskými výroky minulý týden v Kyjevě, protičínskými kroky pražského magistrátu, a rovněž protičínskými kroky šéfa Senátu Jaroslava Kubery, který oznámil, že počátkem příštího roku navštíví oficiálně jako hlava Senátu čínský Taiwan, jako svrchovanou zemi. Peking doslova zuří, protože kdokoliv poruší politiku jednotné Číny, okamžitě přijdou sankce proti ČR.

Koordinovaná zpravodajská hra BIS a CIA s cílem urychlit rozvrat česko-ruských a česko-čínských vztahů

Tyto náhlé sekvence protičínských a protiruských akcí v posledních dnech mají charakter a podpis práce tajných služeb a velice drsné zpravodajské hry proti čínským a ruským zájmům, a rovněž s cílem odříznutí české zahraniční politiky a ekonomiky od veškerých vztahů s Čínou a Ruskem, aby ČR byla od těchto dvou zemí naprosto izolována a plně v závislosti a područí americké zahraniční moci, tedy stejný proces, který se Američanům povedl před lety v Polsku.

Maximální míra rusofobie tam vedla ke zpřetrhání i těch posledních obchodních vztahů s Ruskem, Američané nyní v Polsku pracují na likvidaci polských vztahů s Čínou a hlavně s Huawei. Proto nevěřím, že jde o izolovaný proces, který vyrobil a vymyslel starosta v Řeporyjích, protože ta podpora a mediální průraznost, která se mu dostává ze všech stran, ukazuje na řízenou provokaci a zpravodajskou hru českých a potažmo amerických tajných služeb proti Rusku.

 

V pořadu na ruské televizi zazněly i zajímavosti o českých legionářích, kteří ukradli a odvezli z Ruska na konci 1. světové války veškeré carské zlato. Velká část zlata skončila v amerických bankách jako platba americkým Židům a zednářským lóžím za vznik Československa. Legionáři totiž nakonec odpluli z Vladivostoku přes Pacifik do USA, kde zaplatili FEDu carským zlatem za vznik Československa. Woodrow Wilson, prezident USA, který podepsal Federal Reserve Act v roce 1913, tedy zákon o vzniku FEDu v USA, čímž převedl kontrolu nad americkým dolarem do rukou soukromých židovských bank, nakonec podepsal i základní dokument o vzniku Československa.

Československo zaplatilo za svůj vznik z roku 1918 americkým židovským bankám a zednářským kruhům v USA ukradeným carským zlatem, které legionáři odvezli z Ruska přes Vladivostok

Podepsal rovněž se zednářem Tomášem G. Masarykem dohodu o vzniku zednářské země uprostřed Evropy, jejíž hranice a vznik budou zaplaceny v budoucnu zlatem. Tím zlatem bylo nakonec českými legionáři odcizené carské zlato z Ruska. Bez carského zlata by nikdy Československo v roce 1918 nejen nevzniklo, ale USA by jeho vznik nikdy nepodpořily. Proto Československo vzniklo jen díky ruskému carskému zlatu, jehož zbytek, to málo, co jim zůstalo po odjezdu z USA, nakonec legionáři přivezli do Prahy a založili Legiobanku, největší zednářskou banku v Evropě. Proto Československo vděčí za svůj vznik nikoliv díky údajné skvělé diplomacii vysokostupňového zednáře na 33. stupni zasvěcení Thomasi Garrigue Masaryk Redlichovi von Habsburg, ani za to nevděčí americké vládě, a dokonce ani Woodrow Wilsonovi, ale vděčí za to carskému zlatu!

Legionáři v Rusku, kteří ukradli zlato, dostali název Běločeši, což je výraz odvozený od Bělogvardějců, kteří byli placeni ruskými Židy a ruskou šlechtou. Když SSSR po svém vzniku vyhlásil koncem roku 1917 separátní mír s Německem, české legie zůstaly uvězněné v Rusku. Disponovaly však vlakem, který měl za úkol vyvézt z Ruska carské zlato po vyvražděné carské rodině. Bolševici po zlatu nesmírně toužili, ale čeští legionáři vlak ubránili a zlato bylo po Trans-sibiřské magistrále převezeno do Vladivostoku a odtamtud do USA.

Provokace Pavla Novotného má razanci k vypuknutí protičeských nálad v celém Rusku! Tento nebezpečný proces znovu odhalí staré rány, kdy ČS legionáři v roce 1918 rozpoutali v SSSR občanskou válku a ukradli carské zlato, které je podle legendy dodnes prokleté krví vyvražděné carské rodiny Mikuláše II.

Tato loupež nebyla zadarmo, legionáři za toto zlato dostali od USA vlastní stát s názvem Československo. Takové je tajemství 28. října 1918, které se od Miloše Zemana a ani dalších vysokostupňových zednářů v ČR nedozvíte. Pouze zednáři na 31. a vyšším stupni zasvěcení vědí, že Československo vzniklo na krvavém zlatu vyvražděné carské rodiny. Na ruské televizi toto neprobírali, což je škoda. Lidem by to otevřelo obzory, proč Češi jsou opět v centru útoků proti ruské státnosti, proč opět slouží v žoldu amerických páníčků proti Rusku. Situace se prostě opakuje, Češi slouží účelu cizí mocnosti, která stojí v pozadí za mořem.

Proto je třeba si skládat souvislosti dohromady, znát dějinné události a pátrat symbolech, které definují řídící procesy v Praze nad jámou Mah’ralu a současně pochopit tu neuvěřitelnou servilitu k americké státní moci, odkud se proboha v ČR bere, odkud pramení, proč šéf české kontrašpionáže přebírá při vázacím aktu v centrále CIA v Langley medaile, proč česká zahraniční politika tak slepě kopíruje protiruskou agitaci amerických a britských tajných služeb, ať už je to Novičok a Skripal, nebo MH 17 na Ukrajině, nebo kauza Huawei, pokaždé česká zahraniční politika a české tajné služby se k těmto zpravodajským hrám proti Rusku a Číně jako na povel ochotně připojily. Proto nevěřím, že Pavel Novotný se najednou objevil s ostrou protiruskou agitací jen tak zničehonic a náhodou. Náhody neexistují. Rukopis zpravodajské a protiruské hry je v tom zřejmý a zjevný pro každého, kdo umí číst a vidět souvislosti.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář