JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Pellegrini bude jednotkou na kandidátke Smeru

Predseda Smeru Robert Fico navrhne na čelo kandidátky Petra Pellegriniho. Toto rozhodnutie je pre Slovensko najlepším riešením, informoval Smer.

„Pohľad na opozičný tábor musí každého so zdravým rozumom varovať. Strana Smer viac ako inokedy musí zohrať stabilizujúcu úlohu a predseda strany Fico v tomto duchu bude prijímať všetky potrebné rozhodnutia. Je v plnej kompetencii predsedu strany navrhovať zoznam kandidátov na funkciu poslanca NR SR,“ informoval Smer vo svojom stanovisku. Podľa strany je toto rozhodnutie pre Slovensko najlepším riešením. „Vláda Slovenskej republiky pod vedením Petra Pellegriniho a celý poslanecký klub strany Smer sú toho dôkazom,“ uviedla strana.

Podľa stanoviska strany je Smer za uplynulých 20 rokov najstabilnejším prvkom slovenskej politickej scény. „Predseda strany Robert Fico s veľkým znepokojením sleduje antidemokratické tendencie v podobe popierania tajnej voľby, ako sa stalo pri voľbe sudcov Ústavného súdu SR alebo v podobe vyhlásení predstaviteľov opozičných strán, ako je p. Truban, ktorý hovorí, že voliť by mali iba bohatí, alebo p. Kiska, podľa ktorého o moci musí rozhodovať ulica a nie parlamentné voľby,“ uviedla strana v stanovisku.

Odeslat komentář