JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

PETICE za zřízení Parlamentní vyšetřovací komise KULOVÝ BLESK na prošetření opodstatněnosti Pandemických opatření a dalších požadavků

ČESKO: Jsme parta sedmi dobrovolníků a 15 016 podporovatelů Petice 40 BODŮ, kterým není lhostejné to, co se děje v naší zemi, České republice, a po celém světě. Tak jako spousta ostatních, i my jsme na začátku této údajné pandemie nevěděli, co se děje. Ale jak jsme postupně začali shromažďovat informace o tom, co se děje jak u nás, tak i v zahraničí, něco nám nesedělo.

Čím dál více jsme viděli, že naše vláda, vedoucí činitelé a různé instituce vůbec nejednají v zájmu našeho zdraví či ochrany. Co víc, řešení globální pandemie covid-19 dle nás (mimo jiné) vykazuje:

  • charakteristiky ekonomicko-mocenského a globálně politického podvodu
  • naprosto zcestnou a neakceptovatelnou migrační politiku
  • implementaci bezdrátové technologie bez jasné odpovědi dopadů na dlouhodobé zdravotní účinky
  • zvýšený počet letadel přelétajících nad naším územím, vypouštějících aerosolové látky pod záminkou skenování
  • neakceptovatelný stav nezodpovědnosti farmaceutických firem za výrobu a distribuci očkovacích látek a následné zdravotní následky
  • zavádění pochybných druhotných povinností, které mají do budoucna silně omezovat naše, práva, svobody a nezávislost.

Proto jsme se rozhodli v rámci svých sil s tím něco udělat, a podniknout nějaké konkrétní kroky, které by nebyly jen tlacháním a nadáváním na současnou situaci.

Nestojí za námi žádná zájmová skupina, máme pouze upřímný zájem změnit to, co nefunguje a hnát k zodpovědnosti ty, co prosazují nařízení, která ničí naše živobytí, potlačuje naše svobody a práva… a to poženeme k zodpovědnosti i ty, kteří mlčí a jen tiše přihlíží, jak se tohle vše odehrává.

Jeden z našich hlavních požadavků je zřízení parlamentní vyšetřovací komise KULOVÝ BLESK, která bude mít za úkol prošetřit řadu témat, počínaje opodstatněnosti protopandemických opatření. Celkový seznam našich požadavků najdete v naší PETICI. Odkaz na ni a související dokumenty (společně s podrobným vysvětlením, jak bude fungovat vyšetřovací komise), najdete níže v sekci PETICE.

Petice za zřízení Parlamentní vyšetřovací komise KULOVÝ BLESK a splnění požadavků

Čtěte prosím v následujícím pořadí

Jako první si projděte pokyny a informace k petici, následně si přečtěte samotnou petici, poté návrh usnesení ke zřízení vyšetřovací komise a jako poslední si stáhněte podpisový arch pro petici.

Předsedové poslaneckých klubů parlamentních stran včetně nezařazených, obdrželi žádost o vyjádření se k podpoře bodů uvedených v „PETICI KULOVÝ BLESK“, ale hlavně také k návrhu „Usnesení Poslanecké sněmovny ČR na zřízení stejnojmenné Parlamentní vyšetřovací komise“.

 

Co vše bude mít tato vyšetřovací komise za úkol prošetřit,
a kdo všechno v ní bude? To vše se dozvíte v dokumentu NÁVRH USNESENÍ.

Autor: Radek Pech, David Formánek

Zdroj: https://www.kulovy-blesk.cz/#petice

 

Odeslat komentář