JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Petícia za vyšetrovanie Billa Gatesa kvôli zločinom proti ľudskosti má už vyše 440 000 podpisov

USA: Iniciatíva „We the People“, ktorá organizuje petície, určené Bielemu domu, spustila 10. apríla petíciu za začatie vyšetrovania Nadácie Billa a Melindy Gatesových, za zneužívanie medicíny a zločiny proti ľudskosti. Celý text petície v anglickom origináli nájdete tu: https://petitions.whitehouse.gov/petition/we-call-investigations-bill-melinda-gates-foundation-medical-malpractice-crimes-against-humanity.

Autori petície ako dôvod podnetu na vyšetrovanie uvádzajú tieto skutočnosti:

1. Pod záštitou Billa Gatesa sa len niekoľko týždňov pred oficiálnym vypuknutím epidémie COVID-19 uskutočnilo cvičenie simulujúce svetovú pandémiu Event 201. Odvtedy narastá celosvetový tlak na vakcináciu (pričom ako je známe, Gates má svoje investície v biznise s vakcínami).

2. Gates sa verejne vyjadril o potrebe znížiť svetovú populáciu o 10 – 15%, pomocou vakcinácie.

3. Bill Gates, UNICEF a WHO už boli obvinení z úmyselnej sterilizácie kenských detí použitím skrytého antigénu HCG vo vakcínach proti tetanu.

Na to, aby sa Biely dom musel petíciou zaoberať, je zo zákona potrebné vyzbierať najmenej 100 000 podpisov v priebehu 30 dní. K dnešnému dňu túto petíciu podpísalo už 444 000 ľudí.

Odeslat komentář