JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Petr Hampl: Co týden dal

PONDĚLÍ 27. LEDNA

Bakalův server Aktuálně provedl další změny v článku “Kdo je Hampl”. Byly vyškrtány všechny zmínky o rasismu. Už jsem zlý člověk jenom tím, že např. tvrdím, že české humanitní fakulty mají v současné době zoufalou úroveň, a že se tam dostane každý. K tomu názoru se hlásím!
Přiznám se, že je mi tenhle konec příjemnější, než kdyby se to muselo řešit soudně. Trestní oznámení by totiž stejně nesměřovalo proti těm grázlům, kteří redakci vedou, ale proti vyplašené barbínce Martině Heroldové, která článek podepsala – v zoufalé snaze se zavděčit a stát se “opravdovou novinářkou”. Ještě neví, že ty šéfy za pár let přestane bavit, a že pokud se včas dobře nevdá, žádná skvělá budoucnost ji nečeká. Ale to už není můj problém.

ÚTERÝ 28. LEDNA

Při psaní dalšího dílu Prolomení hradeb procházím spoustu literatury o sociální vývoji západního světa v posledních 50 letech. A je mi čím dál jasnější, kdo byl při pádu komunistických režimů tím skutečným poraženým.
Nebyli to komunističtí funkcionáři. Jejich rodiny vesměs splynuly s korporátní elitou a dnes mají více majetku i moci než před rokem 1989. Nebyli to ani obyčejní pracující. Většině z nich se dnes nedaří hůř než před Listopadem. Někteří skutečně upadli pod hranici bídy, za starého režimu nemyslitelnou, ale jiní si zase žijí lépe.
Kdo to ale skutečně odnesl, je dělnická třída v západních zemích. Její postavení se zhoršilo až neuvěřitelným způsobem. Bez ohledu na fázi ekonomického cyklu se jejich životní úroveň snižuje, klesají životní šance, zachází se s nimi stále hůř. A v poslední fázi jsou nahrazováni jiný etnikem s jinou kulturou.
Myslím, že málokdo z těch nahoře chtěl zničit vlastní země se svým vlastním lidem. Každý chtěl jen o kousek zvýšit zisk. A ono to bylo tak snadné.
Poučení je, že zdravá společnost potřebuje rovnováhu. Jakmile jedna strana získá příliš drtivou převahu, doplatí na to všichni.

STŘEDA 29. LEDNA

Co se stane, až se rozkřikne, že Greta je pečlivě vykalkulovaný podvod od samého začátku řízený PR agenturami a podepřený velkými penězi? Vůbec nic! Gretu podporují ty sociální vrstvy, kterým takové věci vůbec nevadí. Ba naopak, být vždy na straně mocných a bohatých je pro ně to nejdůležitější.

ČTVRTEK 30. LEDNA

Jaroslav Foldyna v Parlamentních listech:
“Piráty pokládám za stranu složenou z části z příslušníků či sympatizantů extremistických bojůvek ne nepodobných nechvalně proslulým SA, zčásti z lidí, kteří jsou zvyklí být přisáti na peníze daňových poplatníků jako pijavice, zčásti z fízlů a udavačů, zčásti ze zfanatizovaných aktivistů a zčásti z naivních a nezkušených mladých lidí.”
Já bych doplnil ještě další skupinu – nudné kariéristy, pro které je členství v Pirátské straně cestou k pohodlnému křeslu v dozorčí radě, lokálním vedení korporace nebo třeba ředitele kulturního domu.
Všichni to o Pirátech vědí. Rozdíl je ale v tom, že Jarda Foldyna nebude potřebovat jejich podporu kvůli schválení nějakého kšeftíku. Je tedy jedním z mála, kdo si může dovolit ten luxus říkat věci naplno.

PÁTEK 31. LEDNA

Po týdnu útoků na Hampla přitvrdilo. Je totiž velký rozdíl, jestli kavárna hází bahno na staršího otrkaného rebelanta, který si ještě navíc občas nedokáže odpustit trochu provokace nebo jestli je předmětem útoků mladá inteligentní dáma, která se dokáže chovat mile i k těm nejodpornějším případům liberálních demokratů.
Hana Lipovská je optimální kandidátkou do Rady České televize. Vzdělaná, kultivovaná, s velmi dobrým rozhledem, co do dějin, umění a kultury. Ekonomka přesně s těmi názory, jaké lze od dnešních ekonomů očekávat. Schopná pracovat s ekonomickými daty o hospodaření organizace. Komunikativní, ochotná diskutovat. A zároveň není vůbec provázána s žádnou zájmovou skupinou kolem České televize. Lepšího kandidáta těžko hledat.
Samozřejmě, někdo může mít jiný názor a nemusí pro Hanku hlasovat. Může dokonce přesvědčovat jiné, aby pro ni nehlasovali. Ale bránit jí, aby kandidovala? To jsme někde v časech Národní fronty. Stejně jako když sorosovské neziskovky Eduin a Multikulturní Centrum Praha chtějí určovat, co si smí učitel přečíst a co už ne (přičemž průměrný učitel je vzdělanější než aktivisté těch neziskovek).
A co hůře, ti fašounci se nezastaví. Uvidíte, že za pár dnů se pokusí vytlačit z veřejného prostoru někoho ještě nevinnějšího. A po vytlačování z veřejného prostoru dojde na vytlačování z jednotlivých pracovišť. Nikdo se nemůže cítit bezpečný. To je ten stav, kterého se snaží dosáhnout.

SOBOTA 1. ÚNORA

Tak Velká Británie je zase svobodná. Závěrečnou řeč Nigela Faraga v europarlamentu viděl snad každý. Upozorňuji z ní na větu, která je dle mého soudu absolutně klíčová. Nigel v ní uvádí, že se jedná o součást velkého konfliktu “mezi globalisty a populisty, přičemž síla populistů roste”.
To je totiž opravdu jediné, co je pro nás důležité. Životy obyvatel ČR se odchodem Británie nijak nezlepší. A nezlepší se ani situace obyvatel Velké Británie, kde přibývá násilí, zrychluje se islamizace a brzy vypukne vlna konverzí k islámu stejně masivní jako u nás vstupování do KSČ po únoru 1948.
Osvobození Velké Británie je důležité proto, že narušuje moc globalistické byrokracie. Globalisté versus populisté. Globální byrokracie versus národní lidová demokracie. O to jde. V tomhle světle se můžeme znovu podívat na všechny spory a konflikty posledních 50 let a u každého položit otázku: Vítězství které strany by dalo moc místním lidem a které globálním organizacím? Možná zjistíte, že v řadě situací byste po letech sympatizovali s někým jiným než tehdy. Aspoň já to tak mám.

NEDĚLE 2. ÚNORA

Podle dokumentu, který unikl francouzské policii, je v zemi už 150 non go zón. Ale mluvit o islamizace Evropy jsou „dezinformace“ a „ruská propaganda.

Odeslat komentář