JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Petr Hampl: COKOLIV MŮŽE BÝT PROHLÁŠENO ZA HOAX. NIC SE NEOVĚŘUJE. ZÁLEŽÍ JEN NA NÁLADĚ TOHO, KDO MOMENTÁLNĚ OVLÁDÁ MÉDIA

ČESKO: Až budete chtít vidět ukázku těch nejhnusnějších lží a manipulací, doporučuji zprávu Evropských hodnot o “manipulátorech”. Jeden z nejhorších zlodějů na světě volá: Chyťte zloděje!


Třeba zařazení Ivana Davida na Seznam. Ano, toho Ivana Davida, který píše tak střízlivě a vyhýbá se blbostem. Před časem napsal, že nám německá vláda kamion se zdravotnickým materiálem zabavila, a ona ho přitom pouze “zadržela.” Slyšíte ten rozdíl? Správně, žádný v tom není. A za tohle postavili Ivana Davida na úroveň těch, kdo vytvářejí snové příběhy o vesmírných ještěrech, milionech dětí držených v podzemních slujích a čipech ve vakcínách.

Evropské hodnoty, Seznam a další systematicky vytvářejí svět, ve kterém není žádný rozdíl mezi pravdou a nepravdou. Cokoliv může být řečeno, cokoliv může být prohlášeno za hoax. Nic se neověřuje, nepoužívá se logická kontrola. Záleží jen na náladě toho, kdo momentálně ovládá média.

Otázka ale zní, co s tím. Moje řešení je, že bychom měli pečlivě lpět na pravdivosti, solidnosti, na používání logiky, na používání rozumu. Svět vlastenců by měl být světem, kde na rozdílu mezi pravdou a nepravou záleží.

 

Autor: Petr Hampl

Zdroj: https://pravyprostor.cz/

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář