JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Po Brexitu výrazně stoupla hrozba vzniku “IV. říše” pod pláštíkem federace a zrušení národních států

EU: Nevím jak vy, ale začínám těm Britům závidět. Naše poproudová ČT sice bude ještě chvilku strašit tím, že se zhroutí jejich ekonomika a Británie půjde ke dnu. To se nestane, Británie prosperovala před EU a bude prosperovat i po ní.

Myslím, že nastal čas na to, abychom začali připravovat první krok – vypovězení Lisabonské smlouvy, která potlačuje naši demokracii a nezávislost. Oni (Brusel) pomalu den po dni utahují salámovou metodou šrouby tak, že to mnozí nevnímají.

Namísto demokracie nastupuje antidemokracie, zvyšuje se šmírování, omezují se osobní svobody a soukromí. To je velmi nebezpečné a na to si nesmíme zvykat, nesmíme sklánět hlavu. Nemám nic proti přirozené migraci, pokud k nám někdo přijde žít a bude zde pracovat a respektovat naše zákony a tradice.

Odmítám ale, aby se z naší vlasti vytvářela uměle multikulturní provincie Bruselu. Evropu po odchodu Británie začne ovládat Německo spolu s ním kolaborující Francií. To už tu jednou bylo a jak to dopadlo, víme všichni. Současný vývoj směruje ke ztrátě naší suverenity, vede k zániku našeho národního státu.

Ještě je čas tento vývoj zastavit. Za pět let může být pozdě, protože dojde k nevratným změnám. Zkuste si představit reálnost toho, že například v USA vyhlásí Kalifornie samostatnost. To je dnes již neproveditelné, protože je vytvořena její absolutní závislost na Washingtonu. Ještě máme šanci, pokud co nejdříve vypovíme Lisabonskou smlouvu.

Michal Malý

Odeslat komentář