JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Počas víkendu v centre Bratislavy dvaja Somálčania pobodali Slováka. Prichádza doba, keď sa ľudia po zotmení budú báť odísť z domu tak ako v západnej Európe?

SLOVENSKO: Po víkendovom incidente v centre Bratislavy, pri ktorom skončil 27-ročný Slovák s bodným zranením, obvinil vyšetrovateľ dvoch mladých občanov Rakúska, pôvodom zo Somálska. Krvavá dráma sa odohrala v nedeľu ráno pred podnikom na Ventúrskej ulici. Slováka po predchádzajúcej roztržke s 24-ročným cudzincom, bodol s črepom z rozbitého pohára do ľavého boku druhý, 20-ročný cudzinec

Ako informovala bratislavská krajská polícia, mladšieho z útočníkov vyšetrovateľ obvinil z ublíženia na zdraví a výtržníctva. V prípade dokázania viny mu hrozí trest na 2 roky až 5 rokov.

Starší z cudzincov navyše pri zadržaní policajtom odovzdal vrecko s dvomi dávkami marihuany. Toho vyšetrovateľ obvinil z prečinu výtržníctva a z nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. Trestná sadzba v tomto prípade je až tri roky.

Obaja obvinení skončili v policajnej cele. Prípad polícia rieši v tzv. superrýchlom konaní.

Odeslat komentář