JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Polícia Českej republiky si uctila Lučanského viac ako Slovenská! Hanbi sa Mikulec! Pozrite si, čo napísali českí bratia

SLOVENSKO: Smrť bývalého policajného prezidenta Milana Lučanského hýbe celým Slovenskom. Kým po smrti amerického černocha Georga Floyda sa na Slovensku vešali čierne vlajky a liberálni politici písali smutné správy na sociálnych sieťach, pri našom generálovi je to trochu iné.

Polícia Slovenskej republiky, ktorá spadá pod ministerstvo vnútra, ktorému šéfuje Roman Mikulec (OĽANO) na sociálnej sieti uverejnila len úplne jednoduchý status. „Policajný zbor vyjadruje rodine Milana Lučanského úprimnú sústrasť“ znelo v jednoduchom príspevku.

Manželka nebohého Lučanského je nešťastná aj z toho, že Matovičov minister ani len nevyvesil čiernu vlajku ako úctu k bývalému policajnému prezidentovi.

„Policejní prezident genmjr. Jan Švejdar vyjadřuje soustrast rodině gen. Milana Lučanského.😔“S velkým zármutkem jsem dnes přijal zprávu o smrti policejního exprezidenta Slovenska generála Milana Lučanského. Je mi to lidsky nesmírně líto a soucítím s jeho rodinou. Těšil jsem se na každé setkání s ním a nikdy jsem je nebral jako nutnou povinnost, ale spojení příjemného s užitečným. V profesním životě to není samozřejmostí a já jsem si toho vážil. Čest jeho památce!” uvádza česká polícia.

 

 

Zdroj: https://magazin1.sk/

Odeslat komentář