JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Politici páchají obrovské psychické i zdravotní škody na všech dětech

ČESKO: Z dětí nadějí hlupáky a ještě si musí sami strkat špejli do nosu.   Mezi lidi škodící svému národa se zařadil i ministr školství Plaga. Nechce pouštět do školy netestované děti. Když se dítě odmítne testovat, bude doma a bez online výuky. On prý dokonce chápe, že někteří rodiče budou proti a hned je varuje, že tedy do školy nebudou smět a budou se prostě učit doma a dodal, že to ale neznamená, že dětem bude poskytována distanční výuka podle zákona.

Všichni nám tvrdí, že hlavní prioritou je otevření škol a konečně umožnit dětem vzdělání a socializaci. Skutek u tek a z dětí rostou psychické trosky a hlupáci bez vzdělání. Žáci by se měli testovat přímo ve školách a očekává se, že by testování výtěrem z nosu mělo probíhat dvakrát týdně. Antigenní testy potřebují dostat výjimku pro samotestování, protože u nás žádný takový test schválený není.

Ovšem Plagovi nestačí ani to a chce jít cestou Slovenska a donutit továrny a firmy k testování všech svých zaměstnanců. Docela  by mne zajímalo, kdy na tyhle moudra přišel. Není doktor, ani epidemiolog. Je učitel a ten má rozhodovat o tom kdo se bude a nebude testovat? Pro takového člověka mám jen jednu radu. Strčte si tu špejli kam chcete a dětem dejte pokoj a neničte jim život.

Ono je totiž podloženo studiemi, že virus nepřenášejí děti ze školy, ale do rodin se to dostává jiným kanálem. To jsou slova ministra zdravotnictví Blatného, tak proč se na vládě konečně nedomluví a neříkají jednotnou verzi, protože takhle každé dítě pozná že lžou jako když tiskne. Přesto je plán děti pustit 1. března do školy a provádět na nich testy. Tak mě napadlo a který rok mají namysli? 2022, 2023……..nebo který?

Anketa mezi studenty: Co se stalo 17. listopadu 1989?

 • upálil se Palach
 • nebyla jsem fanoušek dějepisu
 • haha
 • hm, nevím
 • Palach
 • nevím, netuším to zaznělo x krát
 • vznik samostatného Československa
 • první republika

Opravdu mezi nimi bylo i hodně dětí které věděly co znamená tohle datum, ale ten zbytek je bída a utrpení. Není to ale vizitka těch dětí, ale vizitka našeho školství od ministra po posledního učitele. Další ankety naleznete po celém internetu, já na to nemám chuť se v tom ráchat. Za děti odpovídají rodiče a já vím, že chtějí pro své děti jen to nejlepší. Jen jeden vzkaz pro ně, nedejte své děti. Nikdo jiný se o ně nepostará tak dobře jako vy.

 

Autor: MILENA DOUŠKOVÁ

Zdroj: https://pravyprostor.cz/

Komentář

 • Sedmý.7

  26. února 2021

  Z dětí nadějí hlupáky a ještě si musí sami strkat špejli do nosu.
  – Myslím, že zašourat si špejličkou na kraji nosu by někomu, kdo se tu bije v prsa, jak ji záleží na dětech, měl být ten nejmenší problém
  Ovšem Plagovi nestačí ani to a chce jít cestou Slovenska a donutit továrny a firmy k testování všech svých zaměstnanců.
  – A nemělo být toto opatření zavedeno mezi prvními? Nákaza se ve fabrikách šíří řadu měsíců bez jakékoliv protiopatření.
  Ono je totiž podloženo studiemi, že virus nepřenášejí děti ze školy, ale do rodin se to dostává jiným kanálem
  – Naopak, šíření nákazy mezi dětmi narůstá a to i mezi těmi nejmenšími. A že by to nepřinesly domů??? Jak by se jim to podařilo???
  Neznalosti základních věcí je vizitka našeho školství od ministra po posledního učitele
  – Tak tady by se nejspíš nechalo souhlasit. Všude slyšíme, jak je třeba přidávat učitelům na výplatách, ale že by se to nějak pozitivně odrazilo na kvalitě kantorů a následně na kvalitě znalostí našich dětí …. zatím nic moc.
  „S“

Odeslat komentář