JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Politológ Roman Michelko o premiérovi: Nenormálne indivíduum na čele Slovenskej vlády (VIDEO)

SLOVENSKO: Politický analytik a publicista Roman Michelko komentoval vo svojom videoblogu situáciu na domácej politickej scéne.

Matovič sa zas vyznamenal, fatálne zlyhal pri presadzovaní „Domácej karantény“. Sebareflexia nulová, zato jeho arogancia je nekonečná. Nebol schopný priznať si svoju chybu, nemal ani toľko súdnosti, aby rozšíril testovací režim aspoň na tých, ktorí boli na hraniciach. To by však musel priznať svoju chybu, čo nikdy neprizná. To čo predvádza sú prejavy amaterizmu, šialenej arogancie, absolútna strata súdnosti a prejav nepríčetnej primitívnosti. Jeho ostatné statusy na facebooku prekonali akékoľvek dná. Čo na to jeho ultra fans? Neexistuje nič, čo im otvorí oči? Uvidíme.

Smer sa pomaly ale iste rozpadá. Čo povedal vo svojom Vyhlásení Podmanický? Odišiel, aby sa nestal nástrojom vnútrostraníckych síl. Odchod Pellegríniho je len otázkou času. Odíde s ním tretina poslancov? Je ešte možné Smer zachrániť? Pellegríni dostal ponuku od Štefunka, aby išiel do PS. Samozrejme odmietol. Nepôjde ani k Druckerovi. Jeho okolie ho nemusí a sám bude silnejší. Asi nie. Kto ostane pri Ficovi? Okrem Blahu len hlbokí dôchodcovia. Kto bude silnejší? Existuje ešte jedna možnosť. Ficov zdravotný stav je zlý. Možno nakoniec predsa len pristúpi na dohodu. Ale to je dnes viac než neisté.

No a nakoniec Lex Lipšic, prišiel do parlamentu ako poslanecký – nie vládny návrh zákona. To znamená jediné. Kolíkova s tým má zásadný problém a bude robiť všetko pre to, aby neprešiel. Nemá však taký vplyv. Koncovka tak bude u Čaputovej. A je otázne či to dá na Čentéša. Bohužiaľ, asi nie.

Odeslat komentář