JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Polský portál: Válku s Ruskem by přežili jen krysy a šváby. Ve vztazích s Ruskem můžeme žít společně nebo zemřít společně

EU: Válka s Ruskem je předem ztracena. V nejlepším případě na Zemi přežije několik tisíc krys a miliardy švábů.

Rusové to nevzdají, možná přečkají další útoky Západu, ale pokud bude Rusko donuceno hájit své zájmy, včetně zdraví a života svých krajanů, pragmatismus Kremlu skončí, komentuje Krakauer na polském webu Obserwator Polityczny..
USA dodávají Ukrajině zbraně, pod rouškou provokativních vojenských cvičení přesouvají vojáky k ruským hranicím. Kromě toho existují nejnovější sankce založené na vizi muže, jehož syn byl zneužit ukrajinskými oligarchy. Všechno je namířeno proti zájmům Evropské unie, která má vynikající šance na rozvoj vztahů s Ruskem a na jejich využití. Vize nepřetržitých dodávek plynu do Evropy. V zásadě v neomezeném množství a na příštích 70 let. To je vztek Ameriky, která nemá co nabídnout, jenom tištěný dolar a nejdražší plyn, kdy jeho těžba ničí jeho přirozené prostředí.
Ve vztazích s Ruskem můžeme žít nebo zemřít společně. Rusové mají díky velikosti území a svým adaptačním schopnostem větší šanci přežít konfrontaci a rekonstrukci. USA, oslabené jadernou válkou, budou pro Čínu snadným cílem. Situace západní Evropy by byla mnohem zajímavější. Zničení nárazníkové zóny by mělo ochladit bojovnost genderově multikulturní Evropy do takové míry, že v paralelním konfliktu s Čínou ve jménu amerického imperialismu o ní nebude ani řeč, pokud jde o zisk a ztrátu. Proto toto šílenství musí skončit, než se stane skutečně nebezpečným.
Západní Evropa má díky spolupráci na výběr: buď souhlasit s nižší životní úrovní pro budoucí generace, nebo hledat příležitosti ke spolupráci s partnery, kteří potřebují evropský potenciál a mají k dispozici cenný majetek. Existuje několik možností, z čeho vybírat, ale tady konkurujeme Číně a USA a Rusko je pro každého nejcennějším partnerem.
Z pohledu Evropy nabízí Rusko ještě jednu velmi důležitou otázku, kterou si neuvědomujeme – a má zásadní význam právě ve strategické dimenzi. Podívejte se na mapu, prosím, podívejte se na historii. Rusko vždy usilovalo o rovnováhu a dokonce během studené války čerpalo ropu a plyn na Západ. Nabízí to nejdůležitější pro Evropu – bezpečnost, a to i přes agresivní americké protahování svalů. Byla to americká letadla B-52, která dokázala ztratit jaderné zbraně nad Španělskem, Američané v praxi učinili z NATO vazala, který se účastní jejich imperialistických válek. Státy Varšavské smlouvy nebyly přinuceny k účasti na válce v Afghánistánu, ale NATO tak již učinilo.
Způsob uvažování západní elity je jednoduchý – obchodováním a spoluprací s Ruskem nejenže máme situaci prospěšnou všem, ale také získáváme bezpečnost bez nutnosti „ochrany“ před křečovitě zkrachovanou civilizací a finančně problematickou Amerikou, která s pomocí dávných falešných démonů historie (hlavně produktem její propagandy) zachází s Evropou jako se svým vazalem. Přenesení vzorců myšlení o vztazích na našem kontinentu z padesátých let, militantní rusofobní antikomunismus, je nejchoulostivěji pochopitelné, i když jde o iracionální vtip.
Dámy a pánové, pokud chceme konfrontaci s Ruskou federací, musíme vzít v úvahu jadernou konfrontaci. Pozor, nezáleží na tom, zda ruské nebo americké jaderné hlavice vybuchnou přes vysychající řeku Vislu. Nebuďte překvapeni, ale neexistuje jiný účinný způsob, jak zastavit ruský pozemní protiútok. východní křídlo. Podívejte se prosím na mapu, zvažte rozložení vztahů a spojenectví a odpovězte na jednoduchou otázku – kam potřebujete odhodit bombu, aby to bylo dramatické,
To je v sázce v tomto uměle vytvořeném konfliktu, jehož současnou scénou je další genocida připravená ukrajinskými nacionalisty na Ukrajině. Je úžasné, že máme co do činění s novou kampaní. Festival „plivanců“  na Rusko byl zahájen uvalením sankcí ze strany USA. Dochází k deportaci diplomatů, Polsko je až  na 3. místě, ale Češi trumfují, protože si pamatovali, že před několika lety ruská speciální služba vyhodila do povětří muniční sklad!
Lidé, dokonce ani mozek se zde nezastaví, to jsou jen kretinismy vyvolané hloupostí šířící se všude. Jde o to plivat na Rusko, říkat, že pan Dmitrij Peskov, tiskový mluvčí prezidenta Ruské federace, saje krev zločince uvězněného v pracovním táboře, který je upřednostňován Západem a směle – můžete zahájit válku . Můžete znovu střílet na domy v Doněcku a Luhansku, okna byla opravena, trochu přestavěna, lidé mohou být znovu bombardováni – ženy, děti a starší lidé, a proti nim hrdinové z praporu Nachtigallu mohou prokázat svou hrdinost.
V současné době není důvod vyvolávat konflikt s Ruskem. Jsme uprostřed pandemie, máme dostatek ekonomických a sociálních problémů, abychom nehledali problémy v zahraničí. Pokud to nepotřebujeme, nemusíme kupovat ruský plyn, ropu nebo obilí, můžeme nechat jablka hnít s námi. To nám však nedává právo nikomu zakazovat jeho vztah s Ruskem, nakupovat levný plyn, levnou ropu od něj a dodávat jej způsobem, který si strany smlouvy přejí. Blokování přístupu k našemu plynovému terminálu je opravdu triviální, co budeme dělat potom?
 
Pojďme se dostat ze strategické bubliny. Přestaňme přemýšlet o Rusku, pokud jde o hledání konfrontace, protože se to stane. To nám v Evropě nepomůže a ve skutečnosti e budeme konfrontováni sami s nejmocnější armádou na světě, bez jakékoli podpory. Kdo to potřebuje? Kdo potřebuje problémy a potíže? Nemůžeme prostě všichni spolu žít, vydělávat peníze a jet na dovolenou sledovat, jak naše děti rostou? USA již v Evropě nezaručují nic a nemají co nabídnout kromě bezcenné měny. Vyprovokování války v Evropě k vyděšení Evropy , to je americký zájem.
Zdroj:

Odeslat komentář